Gears of War 2

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ببین من زمان گرفتم درایو من هم BENQ هست. لود اولیه بازی 14 ثانیه. اگر بمیری ودوباره لود کنی 6تا7 ثانیه. در ضمن من در بازی هیچ کجا افت فریم ویا دیر رندر شدن رو ندیدم. ونکات منفی بازی به نظر من غیب شدن جسدها بود ویک دفعه هم در ACT2 دوم یکهو بغل من ظاهر شد. در ضما در اوایل بازی گرافیک در حد GEOW1 بود به نظر من. تلویزیون من هم FULL HD SAMSUNG هست و گرافیک رو نشون میده. نکات مثبت هم که تا حالا تو صدتا پست دیدید دیگه من نمیگم.
امتیاز بازی هم به نظر من باید از شماره 1 کمتر میشد و Gamespot میتونست 9.4 هم بده ولی 9 هم خیلی بد نبود.
موفق باشید

نرو جان من اصلا منظورم این نبود .اتفاقا من عاشق این بازی هستم خداییش حقشم بیشتر 9 بود.
این دیر رندر شدن که من گفتم تو لود اولیه بازی می یوفته تو 10 ثانیه خودشم جمع می کنه و دیگه تکرار نمی شه.از این تعجب می کنم که بازی از رو هارد اجرا می شه ولی این اتفاق می یوفته.بهر حال زیاد قابل توجه نیست.افت فریم هم که اصلا نداره !!!واقعا بازی نسبت به نسخه اول پیشرفت کرده هم از احاظ گیم پلی بزگ شدن محیط های بازی محیط ها هم دیگه مثل 1 زیاد تاریک نیست خون بازی مخصوصا صدا گزاری بازی صدای مارکوس هم دقت کردین یکم خشن تر شده!خیلی صدای باحالی داره .می دونیستین کسی که صدای مارکوس در می یاره خودشم خیلی شبیه مارکوسه !
نرو جان منم تی ویم مثل شماست در مورد گرافیک هم موافقم هر چی میره جلو تر گرافیکش بهتر می شه.من بعد از دل کندن از fable2 تازه استارت بازیو زدم:cheesygri اونجایی هستم که tai می میره خودکشی می کنه .دمشون گرم من که به بازی 10 می دم تا به اینجا همه چی خوبه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سیاوش جان من به دو چیز امتیاز کامل میدم.1-صداگذاری شخصیتها 2-داستان بسیار عالی و درگیر کننده.
راستی اسم من برهان هست.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
منم یه مقداری بازی کردم ، ولی چون Sign In نمیشم توی Live دیگه ادامه نمیدم ...
داستانش رو که فعلا نمیتونم نظری بدم ولی به نظر یکم عمیق تر شده .
Gameplay بازی رو هم که من خیلی دوست دارم ، ضمن اینکه تغییرات خوبی هم داشته .
از نظر گرافیک هم خیلی خوبه ، فقط این باگهاش و بعضی وقتها دیر لود شدن Texture هاش یه کوچولو مشکل داره . 9 - 9.5 واسه گرافیکش خوبه ، اگه این دو مشکل رو نداشت 9.5 - 10 به نسبت کنسولی بودنش .

ولی مهمترین و مثبت ترین عاملی که میشه بهش اشاره کرد هیجان بازیه که شاید بی نظیر باشه . ( از نظر من هست )

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شماها بشينين يه breakout بنويسين، اونموقع بازيها رو اينطوري سلاخ گونه وار نقد نميكنين.

فن بازي مطرح نيست، ولي شما ديگه از ساخت بازي هيچ idea اي ندارين و اينطوري فقط عدد ميگين.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
هاها... ساعت 2 کنسول رسید دستم و نشستمgow2 را 3 ساعت تا حالا بازی کردم . گرافیک بازی که جای حرفی نداره یعنی یک امتیاز اونم 10 .گرافیک تا الان بهترین چیزیه که تجربه کردم و رو دستش نیست .
کسی بخواد از گرافیک بازی ایراد بنی اسراعیلی بگیره که جای خودش را داره . فقط تنها مشکلش دیر لود شدن تکسچر هاست که با آپدیت جدید و ریختن روی هارد فکر کنم حل میشه و من تا حالا به باگی بر نخوردم شاید هم بخورم ولی تا الان که نبوده .
همون حرف ign واقعا هم پیدا کردن گرافیک بهتر از این بازی سخته !
هیجان بازی هم خیلی بالاست .
البته بازی را باید تموم کنم و بعد نظر کلیم را بگم .
یکم از هوش مصنوعی و تعداد لوکاست ها و شرایط جوی که در بازی حاکمه میگم با دلیل و مدرک که بعضی ها واقعا دوست نداشتن این تغییر چشم گیر را به روشون بیارن !

Nima با تو نبودم ها یه وقت اشتباه متوجه نشی

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سیاوش جان من به دو چیز امتیاز کامل میدم.1-صداگذاری شخصیتها 2-داستان بسیار عالی و درگیر کننده.
راستی اسم من برهان هست.

نوکرتم برهان جان.بازی حرف نداره این جور که من پیش می رم تا اخر امشب شرش کنده می شه .:cheesygri

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
من تا حالا به باگی بر نخوردم شاید هم بخورم ولی تا الان که نبوده .
Nima با تو نبودم ها یه وقت اشتباه متوجه نشی

من تا حالا 4 بار دیدم ، یکیش همینه که عکس گرفتم و Dom تونسته بر نیروی جاذبه زمین غلبه کنه و روی هوا وایسه - یه بار یه Locust همینجوری میدویید ولی از جاش تکون نمیخورد ( یعنی در جا میدویید ، شایدم روی Treadmill بوده ! :biggrin1: ) - یه بار هم DOM همینجوری هوا رو اره کرد - و یه بار هم یه Locust توی دیوار بود ( شایدم دیوار توی Locust بود )

rmqoop.jpg

16m83zl.jpg

ضمنا امیدوارم اون موضوعی هم که در مورد عکس ها درگیرت کرده بود و دنبال Aliasing میگشتی الان حل شده باشه واست ...

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چرا dom انقدر بزرگ شده !:eek: من فقط 2 تا باگ تو بازی دیدم
ضخمی شده بودم و رفتم کنار دوم منو بلند کنه تا رسیدم بش صفحه قرمز شد فقط هم یه لوکاست زنده بود و مطمئن هستم بم تیر نزد.یه بار هم بدون هیچ دلیلی تو مراحل اولیه بازی که سوار ماشین بزرگ ها بود صفحه قرمز شد و load cheakpoint باید می زدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر