Gears of War 2

خرید بازی 4 تومانی به طبع تولید نظرات شکمی هم می کنه و این امر در مورد هر بازی ای در ایران صادقه.
ایول همینو بگو :biggrin1: فکر کنم برای بعضی ها این گفته کافی باشه .

ولی برای من یه سوال هم خیلی مهمه . اون کسایی که کلا gears of war را بازی معمولی و پر از اشکال میدونن ! چرا رفتن شماره دومش را خریدند ؟!
اینجا است که ادم به بعضی از چیزها ایمان میاره!

بازی فقط 7 ساعت گیم پلی داشت و به شدت آسون بود
و خیلی بد تموم شد
مردها اینسین میرن!:)اگه تونستی اکت یکو تموم کنی اسممو عوض میکنم!
بعدشم تو تا دیروز بازیو نداشتی یعنی صبح رفتی خریدی و الان تموم کردی!!!!:lol:

من از این نوع بازیها خیلی بدم میاد که چی مثلا تو محیط های تاریک بگردی و موجودات عجیب رو بکشی آدم مخش درد میگیره و از زندگی سیر میشه ! بابا بازی باید جذابیت داشته باشه بازی باید داستان داشته باشه بازی باید زیبا باشه ! فکرشو بکنید مثلا به شما تو واقعیت یه اسلحه بدن بگن چند موجود عجیب غریب رو تو محیط های تاریک و دلگیر بکش ! دقیق مثل همین میمونه که چی مثلا تو این محیط های غم زده موجوداتی رو بکشیم ! حالا هر چی هم گرافیک داشته باشه اما این نوع بازیها واقعا سرکاری هستن !

محیط های تاریک و قرمز رنگ و گرم بازی آدم رو دیونه میکنه و بدون شک بیماری سر میگیره طرف .

من از این نوع بازیها خیلی بدم میاد که چی مثلا تو محیط های تاریک بگردی و موجودات عجیب رو بکشی آدم مخش درد میگیره و از زندگی سیر میشه ! بابا بازی باید جذابیت داشته باشه بازی باید داستان داشته باشه بازی باید زیبا باشه ! فکرشو بکنید مثلا به شما تو واقعیت یه اسلحه بدن بگن چند موجود عجیب غریب رو تو محیط های تاریک و دلگیر بکش ! دقیق مثل همین میمونه که چی مثلا تو این محیط های غم زده موجوداتی رو بکشیم ! حالا هر چی هم گرافیک داشته باشه اما این نوع بازیها واقعا سرکاری هستن !

محیط های تاریک و قرمز رنگ و گرم بازی آدم رو دیونه میکنه و بدون شک بیماری سر میگیره طرف .

اولا در مورد جذابیت بازی که گفتی جای سواله واقعا؟!
دوما توکه از این طور بازی ها خوشت نمیاد پس مجبور نیستی بازی کنی .
نظر دادن میمونه برای کسانی که از این سبک بازی خوششون میاد . کسی که از یه سبک بازی خوشش نیاد به زور نیست و هر کاری کنی خوشش نمیاد مثل من که از یه سبک بازی اصلا خوشم نمیاد و حتی در امتحان بزرگترین بازیهاش هم , اصلا ازش لذتی نمیبرم و اینم دلیل نمیشه که بیام نظرم را در مورد بازی که اصلا خوشم نمیاد ازش بین کسانی که عاشق اون سبک بازی هستند , بگم .
مثال :مثل کسانی که که این بازی را در حد و حدودی نمیبیننش ولی وقتی شماره جدیدش که اومد , میرن میگیرن و بازیش میکنن و دوباره نظراتشون را تحویل طرفداراش میدن ! اسم اینطور ادمها را واقعا من نمیدونم چی باید گذاشت ؟!

آخرین ویرایش:
به شما تو واقعیت یه اسلحه بدن بگن چند موجود عجیب غریب رو تو محیط های تاریک و دلگیر بکش ! دقیق مثل همین میمونه که چی مثلا تو این محیط های غم زده موجوداتی رو بکشیم ! حالا هر چی هم گرافیک داشته باشه اما این نوع بازیها واقعا سرکاری هستن !
.
1.مطمعن باش اگه اسلحش اره داشته باشه همه بچه های این سایت این کارو انجام میدن:biggrin1:
2.همه بازیها مارو سرکار گزاشتن:biggrin1:
3.میدونی این بازی چقدر طرفدار داره .براچی اومدی اینجا:biggrin1:

پس تو Dead Space رو بازي كني چي ميگي. افسردگي ميگيري.:biggrin1:
نظر دادن میمونه برای کسانی که از این سبک بازی خوششون میاد
اگه اينطور باشه كه ديگه نميشه نظر. ميشه تعريف تمجيد مطلق.

چه اصراری دارید که جلوی حرف زدن ملت رو بگیرید؟
پیشنهاد میشه حتما با دقت قوانین جدید رو مطالعه کنید.
ویرایش
این‌جا هرکس آزاده تا وقتی دروغ/خزعبل/چرندیات/هجویات/حشویات/نظرات دیوانه‌وار ارسال نکنه نظرش رو بده. چیزی که واضحه اینه که حرف‌هایی که زده شده تابحال هیچکدوم از اینا نبوده. یک مقدار رعایت تعاریف یه کامیونتی رو بکنید. هرکس باید تو بحث مربوطه نظرش رو بده، وقتی می‌خواد درباره GeOW 2 حرف بزنه، بره تو ترد LBP نظرش رو بده ؟

BI0HAZARD

اگر قرار باشه در مورد یه بازی بحث نشه دیگه فروم به چه دردی میخوره !؟
:| رفرنست تو حرف‌های من؟

آخرین ویرایش:
چه اصراری دارید که جلوی حرف زدن ملت رو بگیرید؟
پیشنهاد میشه حتما با دقت قوانین جدید رو مطالعه کنید.
به شدت با حرف امیر موافقم
پ.ن:این پست نمونه ای کامل از یک پست اسپم بود لطفا از دادن این گونه پست ها به شدت خودداری کنید
سازمان مبارزه با اسپمینگ

من میگم بازی نباید در پیشروی و تیر اندازی و کشتن خلاصه بشه ! بازی باید هنری باشه !
هنر یعنی چی !؟ هنر یعنی متفاوت بودن ! متفاوت بودن یعنی چی !؟ یعنی half_life 2 :ی

درسته منم که این بازی رو بازی میکنم لذت میبرم ولی این لذت مفت گرونه !
بازی باید آدم رو وارد یه دنیای خیال انگیز و پیچیده کنه . مثل رزیدنت اویل که درسته یه بازی ترسناک و بزن
و بکش هستش ولی انقدر روی شخصیت ها و داستان مانور دادن که آدم رو میبره به عمق بازی و گیمر واقعا
هم به صورت مادی و هم معنوی از بازی لذت میبره ! امیدوارم فهمیده باشید چی میگم ...

BI0HAZARD

اگر قرار باشه در مورد یه بازی بحث نشه دیگه فروم به چه دردی میخوره !؟

دوسته خوبه من شما جوابتون 1 جمله کوتاه هست
بازی نکن:biggrin1:
( یکی از نظراته شکمی بودا)

ای بابا :(
دیگه هرچقدر سعی کردم طولش بدم بازم تموم شد ...
واقعا شاهکار بود ...
چی بگم دیگه ؟؟:biggrin1:
فقط امیدوارم 3ش اون طوری که پیش بینی میشه تیریپ فلش بک نباشه چون ماجرایی که معلومه بعدش قرار چی بشه رو گزروندن (هر چقدم که بازی جزاب باشه) برای من جزابیت نباشه ... !!:biggrin1:

من میگم بازی نباید در پیشروی و تیر اندازی و کشتن خلاصه بشه ! بازی باید هنری باشه !
به این سبک بازی میگن اکشن خالص و جز کشتن توشون چیزی نداره!
فک کنم این بار 7 یا 8 بود که این حرفو توی فروم میزنم.:biggrin1:

این بازی جذابیت بسیار بالایی داره به طوری که حتی اگه بیست بار هم از یه غول شکست بخوری بیشتر علاقه مند میشی بازی رو ادامه بدی(هرکی نگیره نصف عمرش بر فناست)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or