Gamertag های شما در XBox Live

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام دوستان بسيار عزيز.
اینم گيمر تگ بنده که به تازگی به کمک فريدون عزيز تونستم به لايو وصل بشم و... :D
لطفا بنده رو هم اد فرماييد : McAfeex

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
يادش بخير چقدر با اين نيكنام دعوام ميشد!:biggrin1:

سلام رامین سلام امیر بروووووووووووووووووووووووو اقا دیدین منو نمیشناسن اقای macafexxچند سال با من اشنا هستی :biggrin1: فردا میای لایو یک بلایی سرت میارم میبینی حالا از مدیرا خواهش میکنم نیان منو بن کنن چون من از زندگی بن شدم بروووووووووووووووووووووووووو:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: رامین من کی با تو دعوام شده دروغگو من دنبال سبزعلی هستم برووووووووووووووووووووووووو I LOVE YOU BAZI CENTER I LANE YOU DOSTAN

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام رامین سلام امیر بروووووووووووووووووووووووو اقا دیدین منو نمیشناسن اقای macafexxچند سال با من اشنا هستی :biggrin1: فردا میای لایو یک بلایی سرت میارم میبینی حالا از مدیرا خواهش میکنم نیان منو بن کنن چون من از زندگی بن شدم بروووووووووووووووووووووووووو:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: رامین من کی با تو دعوام شده دروغگو من دنبال سبزعلی هستم برووووووووووووووووووووووووو I LOVE YOU BAZI CENTER I LANE YOU DOSTAN
:laughing::laughing:
جو زده شدي ها!:biggrin1:
واسه چي بن كنن مگه جرم كردي!بابا من گولدم 3-4 روزه تموم شده و درس و زندگي دارم حالا هفته ديگه ميرم گولد ميگيرم بعد با هم ميريم مخ سبز علي رو ميزنيم!:biggrin1:
يادته اون دفعه دعوامون شد بعد تو فحش ميدادي بعد من در اخر هم با هم اشتي كرديم!:biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر