GamePad

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
دسته ی 360 برای ویندوز ایکس پی - همشون - یه درایور 17 مگابایتی داره که باید تو وبسایت مایکروسافت دانلودش کنید . منم خودم همین مشکلو داشتم حالا عین هلو کار می کنه !

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
xpadder?
باقلواس :D این نرم افزار قبلا رایگان بود چند تا جایزه هم برده ولی الان دیگه سازنده هاش رایگان نمیدنش :D یعنی دیگه رایگان کار نمیکنن!
واقعا با وجود سادگیش با pinnacle game profiler (که پولیه) در یه حده!

سلام شرمنده! من پستت رو ندیده بودم دوباره پست دادم :blushing: ببخشید :biggrin1:
میگم الان رایگان نیست این Xpadder ؟ لینکش دانلودشو بالا دادی که؟!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام شرمنده! من پستت رو ندیده بودم دوباره پست دادم :blushing: ببخشید :biggrin1:
میگم الان رایگان نیست این Xpadder ؟ لینکش دانلودشو بالا دادی که؟!
نه نیست ولی تا اون نسخه رایگانه! میتونی از همون لینک استفاده کنی

KDSM

کاربر سایت
Sep 25, 2009
48
نام
کیارش دوراندیش
مشکل

سلام بچه ها من دو تا از این دسته ها دارم :

404.jpg

Twin usb vibration gamepad

آنالوگ راستش برای تکنیک ها کار نمیکنه ( تو فیفا 09 و فیفا 10) لطفا کمکم کنید. مرسی ;)

آخرین ویرایش:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام دوستان
می خواستم بدونم که آنالوگ های دسته های 10-15 تومنی مثل دسته های کنسول دقیق هستند؟ می خوام باهاش بازی های اول شخص بازی کنم. مثلا اگه مقدار کم بدی چپ کم بره چپ و اگه مقدار بیشتر بدی، بیشتر بره به سمت چپ. آیا این دسته ها اونجوریه؟ مثل دسته های PS2_Xbox_Xbox360_Ps3 ؟
من دسته ی 5 تومنی داشتم و وقتی یه ذره می دادی به هر سمت، کامل می رفت به اون سمت. که اصلا نمی شد بازی اول شخص بازی کنی و ریسینگ هم تو پیچ های سبک هم نمی شد فرمون رو به مقدار کم تکون بدی. ولی دسته ی همه ی کنسول ها دقیقه.

و اینکه تبدیل دسته ی PS2 به کامپیوتر تو ایران پیدا می شه؟ آیا درست کار می کنه؟ یعنی پی سی می تونه تشخیصش بده به عنوان گیم پد پی سی؟
لطفا هر کی می دونه بگه.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
کسی نمیخواد به من کمک کنه ؟ :((

تو بخش بازي هايه PC برايه خودش يك تاپيك داره برو اونجا.

سلام دوستان
می خواستم بدونم که آنالوگ های دسته های 10-15 تومنی مثل دسته های کنسول دقیق هستند؟ می خوام باهاش بازی های اول شخص بازی کنم. مثلا اگه مقدار کم بدی چپ کم بره چپ و اگه مقدار بیشتر بدی، بیشتر بره به سمت چپ. آیا این دسته ها اونجوریه؟ مثل دسته های PS2_Xbox_Xbox360_Ps3 ؟
من دسته ی 5 تومنی داشتم و وقتی یه ذره می دادی به هر سمت، کامل می رفت به اون سمت. که اصلا نمی شد بازی اول شخص بازی کنی و ریسینگ هم تو پیچ های سبک هم نمی شد فرمون رو به مقدار کم تکون بدی. ولی دسته ی همه ی کنسول ها دقیقه.

و اینکه تبدیل دسته ی PS2 به کامپیوتر تو ایران پیدا می شه؟ آیا درست کار می کنه؟ یعنی پی سی می تونه تشخیصش بده به عنوان گیم پد پی سی؟
لطفا هر کی می دونه بگه.

خيلي وقته مبدل دسته PS2 به PC تو بازاره بگردي حتما گيرت مياد.
مشكل انالوگ به خاطر اينه كه اين دسته هايه ارزون با كيفيتي بس پايين ساخته ميشوند و ازشون بايد دوري كرد و هر ارزوني بي دليل نيست. اگه X360 داري از دسته اون استفاده كن در غير اين صورت اگه با دسته سيمي مشكل نداري 1 دسته سيم دار X360 (اگه تهراني از لباف) بخر برات 30_35 در مياد.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بيسيم تا 3 هفته پيش 40-50 بود و سيم دار 35-40 من با حدس كاهش قيمت كنسول اينو گفتم. ولي بي سيم رو ميدونم اينيه كه گفتم بسته به رنگشم يك 2-3تومني فرق دارن.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
دوستان هر دسته ی 360 تی که سیم داره با پی سی می خوره دیگه؟ یعنی امکان داره نخوره؟ می خوام رو XP SP2 بازی کنم. راستی دقت آنالوگش مثل بازی های خود 360 بالاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر