saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام وقتتون بخیر توی بازی کال اف موبایل در گیم لوپ من وقتی اندازه رزولیشن رو از 1280در 720 روی 2k میزارم دکمه های کیبورد هم تغییر میکنه کسی میدونه چجوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام.
از توی Setting شبیه سازی گیم لوپ هم از قسمت Basic و هم Game رزولوشن رو یکسان انتخاب کنید. بعدش برید توی تنظیمات کیبورد (نوار عمودی کناری، گزینه اول) تنظیمات کیبورد رو ریست کنید و سیو کنید. امیدوارم درست بشه.
موفق باشید.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان بخوام فورتنایت چینی نصب کنم چطوریه؟
از tencent game نصب کردم ولی قسمت استور بازی لود نمیشه
همچنین نمیدونم چطوری اکانت اپیکمو داخلش لاگین بکنم
یه راهنمایی بفرمایین بی زحمت

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
سلام من مشکل کیبورد دارم تمام دکمه ها کار میکنن تو پابجی به جز اونایی که خودشو به راست و چپ خم میکنه در حالی که دکمه e و q براش تعریف شده ولی کار نمیکننه مشکل چیه

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من مشکل کیبورد دارم تمام دکمه ها کار میکنن تو پابجی به جز اونایی که خودشو به راست و چپ خم میکنه در حالی که دکمه e و q براش تعریف شده ولی کار نمیکننه مشکل چیه
سلام.
از داخل تنظیمات بازی، خم شدن یا Lean رو تنظیم کنید.

• Like
Reactions: ahmad4225

skhh

کاربر سایت
Apr 4, 2019
9
سلام من با امولاتور gameloop انلاین میشم و pubg mobile بازی میکنم >
تو بازی قسمت evoground بودم یهو از بازی انداخت بیرون و نوشت شما Freez شدین امولاتور رو هم اخرین نسخه اپدیت کنید 2 ماه هم بن شدید !!!
رفتم ban record رو نگاه کردم ببینم دلیلش چیه نوشته بود violation of user agreement
راهی هست unban بشم ! اخه نمیدونم دلیل بن شدنم چیه فقط تو evo ground در حال بازی بودم :/

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
برای بازی fortnite موبایل هم کار میکنه این روش؟
زیاد سخت نیست این فرآیند؟
چون برای نصب پابجی با شبیه ساز 50 تومن میگیرن?!!!!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
برای بازی fortnite موبایل هم کار میکنه این روش؟
زیاد سخت نیست این فرآیند؟
چون برای نصب پابجی با شبیه ساز 50 تومن میگیرن?!!!!
برای فورتنایت همین فرآیند هست. من خودم فورتنایت رو هنوز امتحان نکردم، نمیدونم جزییاتش چجوریه.
Download and play massive games for PC | Gameloop
قندشکن مناسب اگه برای موارد معدودی که مشکل دانلود یا ثبت نام و لاگین پیش میاد داشته باشید مشکلی نخواهد بود.

البته فورتنایت کلاً رایگانه، میتونید رو کنسول هم امتحان کنید. تجربه بهتری هم خواهید داشت تا نسخه موبایل با شبیه ساز.

• Like
Reactions: Bizhanl

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
کالاف دیوتی موبایل اگر دسته ps4 به موبایل وصل بکنیم میشه با دسته بازی کرد توی شبیه ساز هم امکانش هست؟

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
سلام من از روی سایت شما همه چیزو به خوبی انجام دادم ولی یه مشکلی دارم تو کالاف صدای میکروفون هم هم تیمی هام هم خودم اکو داره و وقتی میکروفونمو قطع میکنم صدای اونا واضح میاد در حالی که تو پابجی هیچ مشکلی ندارم

• Like

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام من از روی سایت شما همه چیزو به خوبی انجام دادم ولی یه مشکلی دارم تو کالاف صدای میکروفون هم هم تیمی هام هم خودم اکو داره و وقتی میکروفونمو قطع میکنم صدای اونا واضح میاد در حالی که تو پابجی هیچ مشکلی ندارم
کلا مشکل میکروفون داره برای منم درست شدنی هم نیست انگار
دوستان ی مشکل توی cod دارم بعضی اوقات دیگه شلیک از کار میوفته و هر کار میکنم دیگه شلیک نمیکنه و تا آخر اون دست همینطوره ! حل شدنی هست؟

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
کلا مشکل میکروفون داره برای منم درست شدنی هم نیست انگار
دوستان ی مشکل توی cod دارم بعضی اوقات دیگه شلیک از کار میوفته و هر کار میکنم دیگه شلیک نمیکنه و تا آخر اون دست همینطوره ! حل شدنی هست؟
اره منم به تازگی دیدم اسلحه ها و نارنجکا تیر اندازی نمیکنن بعضی وقتی هیچ آیکونی کار نمیکنه سه چهار ماه پیش اینطور نبود

فرستاده شده از SM-A705FNِ من با Tapatalk

• Like

emad9776

عضو جدید
Nov 8, 2020
1
سلام خسته نباشید
ببخشید من با cod یه مشکلی دارم اونم اینکه وقتی تازه وارد میشم نمیتونم اکانت activison رو انتخاب کنم
هرچقدر روش کلیک میکنم وارد اون صفحه نمیشه و بعد از چند ثانیه خودش به عنوان guest اتو لاگین میکنه
الان که دوباره امتحان کردم هیچکدوم از گزینه های اون صفحه عمل نمیکنن و فقط خودش اوتو لاگین میکنه
میشه راهنمایی کنید لطفا

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کالاف دیوتی موبایل اگر دسته ps4 به موبایل وصل بکنیم میشه با دسته بازی کرد توی شبیه ساز هم امکانش هست؟
بله میشه، البته دسته باید از سری اسلیم به بعد باشه
سلام خسته نباشید
ببخشید من با cod یه مشکلی دارم اونم اینکه وقتی تازه وارد میشم نمیتونم اکانت activison رو انتخاب کنم
هرچقدر روش کلیک میکنم وارد اون صفحه نمیشه و بعد از چند ثانیه خودش به عنوان guest اتو لاگین میکنه
الان که دوباره امتحان کردم هیچکدوم از گزینه های اون صفحه عمل نمیکنن و فقط خودش اوتو لاگین میکنه
میشه راهنمایی کنید لطفا
با قند شکن برو
اگه درست نشد بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر