saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با سلام
من که از اول کالاف بازی می کردم بازیم بعضی وقتا لگ می زد ولی این چند روزی که بازی می کنم همش یا لگ می زنه یا می نویسه disconnected from server ، هم تویه بتل رویال و هم توی مولتی پلیر
از dns jumper هم استفاده می کنم ولی فرق زیادی نمی کنه
میشه کمکم کنید ، ممنون.
ممکنه مشکل از اینترنت خودتون باشه . باید با اکانت تست سرویس های کاهش پینگ یا قند شکن مناسب تست کنید.
سلام
مشکل voice تو cod mobile دارم! اول بازی تو لابی صدا دارم بعد از 1 2 دقیقه میره یهو! تو بازی هم دیگه کلا ندارم روی هر حالتی هم میذارم همونه all team friend
کسی راه حلی داره؟
ممنون
این مشکل در پابجی موبایل هم بود. من خودم بشخصه راه حلی ندارم براش چون علتش هم برام مشخص نیست.
اگه با دوستاتون بازی میکنید . بهتره از برنامه هایی مثل دیسکورد استفاده کنید . امکاناتش هم بسیار بیشتره.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ممکنه مشکل از اینترنت خودتون باشه . باید با اکانت تست سرویس های کاهش پینگ یا قند شکن مناسب تست کنید.

این مشکل در پابجی موبایل هم بود. من خودم بشخصه راه حلی ندارم براش چون علتش هم برام مشخص نیست.
اگه با دوستاتون بازی میکنید . بهتره از برنامه هایی مثل دیسکورد استفاده کنید . امکاناتش هم بسیار بیشتره.
bluestacks ریختم مشکل voice حل شد انصافا هم کیفیتش قابل قبوله ولی مشکل اصلیش و مهمش افت فریم هست و خب دقیقا مثل gameloop باگ داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
bluestacks ریختم مشکل voice حل شد انصافا هم کیفیتش قابل قبوله ولی مشکل اصلیش و مهمش افت فریم هست و خب دقیقا مثل gameloop باگ داره
ممنون از نظرت.
بلو استکس رو مدتیه امتحان نکردم. چیزی که باعث برتری گیم لوپ میشه. سبک بودن انجین هست (که کمابیش فعلا حفظ کرده) که تو سیستم های ضعیف کمی بیشتر خودشو نشون میده و اینکه این شبیه ساز رو چون همون توسعه دهنده پابجی موبایل و کالاف موبایل طراحی کردن . هم عملکرد فنی قابل قبوله و هم عملکرد موس روان هست و با تقریب بسیار خوبی بیشتر کلیدها درست کار میکنن.

• Like
Reactions: IMANOKA and Meysam

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
ممنون از نظرت.
بلو استکس رو مدتیه امتحان نکردم. چیزی که باعث برتری گیم لوپ میشه. سبک بودن انجین هست (که کمابیش فعلا حفظ کرده) که تو سیستم های ضعیف کمی بیشتر خودشو نشون میده و اینکه این شبیه ساز رو چون همون توسعه دهنده پابجی موبایل و کالاف موبایل طراحی کردن . هم عملکرد فنی قابل قبوله و هم عملکرد موس روان هست و با تقریب بسیار خوبی بیشتر کلیدها درست کار میکنن.
سلام
خیلی تاپیک خوبیه که ایجاد کردی
سعید جان برای اجرای کالاف موبایل و پابجی با شبیه ساز چه سیستمی لازمه؟؟
کنترل این بازی های توی pc سخت نمیشه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
خیلی تاپیک خوبیه که ایجاد کردی
سعید جان برای اجرای کالاف موبایل و پابجی با شبیه ساز چه سیستمی لازمه؟؟
کنترل این بازی های توی pc سخت نمیشه؟
سلام.
سیستم مورد نیازش بصورت رسمی اعلام نکردن . اما با تقریب میشه این سیستم رو در نظر گرفت :

Dual core or Quad core from Intel or AMD at 2500 MHzپردازنده مرکزی
Notebooks : NVIDIA 630m and aboveپردازنده گرافیکی
حداقل 4 گیگبایتحافظه رم
Windows 10سیستم عامل (پیشنهادی)
2 تا 5 گیگابایت (و بیشتر)فضای هارد دیسک

کنترل این بازیها با PC سخت نیست. معادل دکمه های موبایل رو روی کیبورد و ماوس تنظیم کردن.

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام.
سیستم مورد نیازش بصورت رسمی اعلام نکردن . اما با تقریب میشه این سیستم رو در نظر گرفت :

Dual core or Quad core from Intel or AMD at 2500 MHzپردازنده مرکزی
Notebooks : NVIDIA 630m and aboveپردازنده گرافیکی
حداقل 4 گیگبایتحافظه رم
Windows 10سیستم عامل (پیشنهادی)
2 تا 5 گیگابایت (و بیشتر)فضای هارد دیسک

کنترل این بازیها با PC سخت نیست. معادل دکمه های موبایل رو روی کیبورد و ماوس تنظیم کردن.
ممنون رم میخوره ✔️
هارد هم میخوره✔️
سی پی یو core I 3 به نظرتون میخوره؟❗
گرافیک GeForce 310 m=4 gig؟❗
ویندوز هم 7؟ ❗
ممنون?

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ممنون رم میخوره ✔
هارد هم میخوره✔
سی پی یو core I 3 به نظرتون میخوره؟❗
گرافیک GeForce 310 m=4 gig؟❗
ویندوز هم 7؟ ❗
ممنون?
روی ویندوز 7 هم فکر میکنم اجرا بشه ولی گرافیکتون بنظرم کم باشه. احتمالش ضعیفه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
کل این کار چقدر زمان میبره؟
نمیشه رزولوشن رو کم کرد؟
بستگی به سرعت اینترنت داره. حدود 2 تا 2.5 گیگابایت باید دانلود انجام بده.
میشه رزولوشن رو کم کرد ولی بازم مشخص نیست اجرا بشه. مدل گرافیکتون قدیمیه.
ریسک اجراش با خودتونه عزیز . میتونید آموزش رو ببینید.
موفق باشید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
کل این کار چقدر زمان میبره؟
بستگی به سرعت اینترنت داره. حدود 2 تا 2.5 گیگابایت باید دانلود انجام بده.
میشه رزولوشن رو کم کرد ولی بازم مشخص نیست اجرا بشه. مدل گرافیکتون قدیمیه.
ریسک اجراش با خودتونه عزیز . میتونید آموزش رو ببینید.
موفق باشید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk
خیلی ممنون

javad.s

عضو جدید
Aug 3, 2020
2
سلام دوستان وقتتون بخیر

توی بازی کال اف موبایل در گیم لوپ من وقتی اندازه رزولیشن رو از 1280در 720 روی 2k میزارم دکمه های کیبورد هم تغییر میکنه کسی میدونه چجوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

javad.s

عضو جدید
Aug 3, 2020
2
سلام وقتتون بخیر توی بازی کال اف موبایل در گیم لوپ من وقتی اندازه رزولیشن رو از 1280در 720 روی 2k میزارم دکمه های کیبورد هم تغییر میکنه کسی میدونه چجوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر