EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
بله نصب میشن
دو راه داری یکی اینکه تو مرورگر شبیه ساز که باز f9 نمایش داده میشه تو اینترنت دانلود کنی من پیشنهاد میکنم از نصب برنامه های اضافی خودداری کنی تا شبیه ساز سنگین نشه یکی دیگه برنامه رو از قبل داشته باشی و در مسیر X:/Temp/txgamedownload/pc share کپی کنی .اینجا مسیر X مسیر فرضی هست یعنی داریوی که شبیه سازو اونجا نصب کردی

فرستاده شده از SM-A705FNِ من با Tapatalk
اون اپ توی کافه بازار هست

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
دوستان این بازی چرا باز اینجوری شده همش پیغام سرور بیزی میده با فیلتر شکن هم میری پینگ می‌ره خیلی بالا قبلا اینجوری نبود کسی dns خوب سراغ داره که این مشکل رفع بشه

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
دوستان این بازی چرا باز اینجوری شده همش پیغام سرور بیزی میده با فیلتر شکن هم میری پینگ می‌ره خیلی بالا قبلا اینجوری نبود کسی dns خوب سراغ داره که این مشکل رفع بشه
اگه با گوشی میره از برنامه 1.1.1.1 استفاده کن برای کامپیوتر هم هست میتونی استفاده کنی منظورمو ویندوزه روی شبیه ساز اینو نصب نکنی به جز این تو کامپیوتر میتونی از dns jumper استفاده کنی و روی dns 4.4.4.1 و 2 تنظیم کنی این دی ان اس خیلی خوبه

• Like
Reactions: saeed_sg

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
اگه با گوشی میره از برنامه 1.1.1.1 استفاده کن برای کامپیوتر هم هست میتونی استفاده کنی منظورمو ویندوزه روی شبیه ساز اینو نصب نکنی به جز این تو کامپیوتر میتونی از dns jumper استفاده کنی و روی dns 4.4.4.1 و 2 تنظیم کنی این دی ان اس خیلی خوبه

نه با پی سی بازی می کنم الان 2 3 روزه همچین مشکلی خورده با یک فیلتر شکن هم امتحان کردن علاوه بر حجم مصرفی بیش از حد پینگ هم میره بالای 300 400 با dns jumper هم تست کردم بازم نمی ره dns دستی می خوام این dns ی رو که دادین حالا تست کنم ببینم چجوری بعد یک چیزی اولیش میشه 4.4.4.1 و دومیش میشه 4.4.4.2درسته
این dns شما رو هم تست کردم کلا نت قطع میشه و سایتی باز نمی کنه چه برسه بره تو بازی شما نسخه ویندوز 1.1.1.1 رو دارید بی زحمت بفرستید

آخرین ویرایش:

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
نه با پی سی بازی می کنم الان 2 3 روزه همچین مشکلی خورده با یک فیلتر شکن هم امتحان کردن علاوه بر حجم مصرفی بیش از حد پینگ هم میره بالای 300 400 با dns jumper هم تست کردم بازم نمی ره dns دستی می خوام این dns ی رو که دادین حالا تست کنم ببینم چجوری بعد یک چیزی اولیش میشه 4.4.4.1 و دومیش میشه 4.4.4.2درسته
این dns شما رو هم تست کردم کلا نت قطع میشه و سایتی باز نمی کنه چه برسه بره تو بازی شما نسخه ویندوز 1.1.1.1 رو دارید بی زحمت بفرستید
اگه دو سه روز هست اینطور باید بگم نمیتونی مشکلو حل کنی اپراتور من اصلا فیلتر شکن هم نمیخواست الا دوهفته س باید روشنش کنی بعد وارد میشه احتمالا مشکل از ارائه دهنده اینترنته هیچ کاری هم نمیتونی بکنی تمام آدرسای بین المللی رو محدود کردن یعنی پث آبان ماه پارسال اون برنامه هم تو اینترنت یه سرچ ساده کنی سایتشو میاره اونdns مشکل نداره به خاطر همین موضوعه مثلا اونایی گه آسیاتک دارن با 8.8.8.8 راحت وارد میشن اما من پیشگامان هست و مث تو با این اصلا سایتی رو باز نمیکنه

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
اگه دو سه روز هست اینطور باید بگم نمیتونی مشکلو حل کنی اپراتور من اصلا فیلتر شکن هم نمیخواست الا دوهفته س باید روشنش کنی بعد وارد میشه احتمالا مشکل از ارائه دهنده اینترنته هیچ کاری هم نمیتونی بکنی تمام آدرسای بین المللی رو محدود کردن یعنی پث آبان ماه پارسال اون برنامه هم تو اینترنت یه سرچ ساده کنی سایتشو میاره اونdns مشکل نداره به خاطر همین موضوعه مثلا اونایی گه آسیاتک دارن با 8.8.8.8 راحت وارد میشن اما من پیشگامان هست و مث تو با این اصلا سایتی رو باز نمیکنه

مال منم دقیقا بدون فیلتر شکن می رفت ولی الان دو سه روز دیگه نمیشه بعد با شما با چه فیلتر شکنی می ری با همین 1.1.1.1 یا چیز دیگه ای

salah00900

عضو جدید
Jan 15, 2021
1
سلام
من پابجی رو میخام سولو بازی کنم
رو کامپیوتر بعد مچ رو میزنم 5 دیقه میگذره ولی تو بازی نمیره یعنی هیشکی پیدا نمیشه که کچ کامل شه بازی استارت بخوره
با شبیه ساز LD Player هستم
مشکل از شبیه سازه آیا؟

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
سلام
من پابجی رو میخام سولو بازی کنم
رو کامپیوتر بعد مچ رو میزنم 5 دیقه میگذره ولی تو بازی نمیره یعنی هیشکی پیدا نمیشه که کچ کامل شه بازی استارت بخوره
با شبیه ساز LD Player هستم
مشکل از شبیه سازه آیا؟
از dns یا فیلترشکن استفاده کن جواب رو بهم بگو ممکنه پینگ ت هم زیاد باشه یا سرعتت اینترنتت پایین باشه

• Like
Reactions: saeed_sg

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
View attachment 196099

روی عکس بالا دکمه وسطی میزنم
صفحه سفید میاد با فیلتر شکنم چک کردم

View attachment 196100
به احتمال زیاد سرعت ارتباط اینترنتت کمه شایدم پینگت زیاد باشه با دی ان اس امتحان کن و آخرین گزینه شبیه ساز رو حذف و نصب کن

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
1614231930045.png 1614231904321.png

PUBG: New State
نسخه آینده نگرانه پابجی موبایل اواخر ۲۰۲۱ عرضه میشود. نسخه جدید برخلاف نسخه Pubg Mobile که توسط Tencent توسعه داده شده، توسط PUBG Studio توسعه دهنده PlayerUnknown’s Battlegrounds ساخته خواهد شد. نقشه جدید Troi نام دارد و قرار است تجهیزات بیشتری همچون Drone و سپر (deployable combat shields) در بازی وجود داشته باشند. همچنین ممکن است سیستم جدید شخصی سازی سلاح ها شباهت هایی به Apex Legends داشته باشد. بنظر میرسد با یک اکشن شبه آینده ای مانند نسخه سوم و چهارم Call of Duty Black Ops طرف باشیم.

PUBG: New State is a futuristic new battle royale game for Android and iOS

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
View attachment 196099

روی عکس بالا دکمه وسطی میزنم
صفحه سفید میاد با فیلتر شکنم چک کردم

View attachment 196100
سلام خدمت همه عزیزان
آقا این مورد مشکل منم هست چند روزه از وقتی ویندوز رو عوض کردم
لطفا راهنمایی کنین ، با انواع اپراتورها تست کردم با قند شکن هم تست کردم و دی ان اس هم چنج کردم نشد که نشد
وقتی میخوای با اکانت خودت بری لود میکنه و بعد صفحه سفید میمونه
ولی به عنوان مهمان guest میری مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر