ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
سلام خدمت همه عزیزان
آقا این مورد مشکل منم هست چند روزه از وقتی ویندوز رو عوض کردم
لطفا راهنمایی کنین ، با انواع اپراتورها تست کردم با قند شکن هم تست کردم و دی ان اس هم چنج کردم نشد که نشد
وقتی میخوای با اکانت خودت بری لود میکنه و بعد صفحه سفید میمونه
ولی به عنوان مهمان guest میری مشکلی نیست
سلام
احتمال داره شبیه‌سازت خراب شده باشه و باید مجدد نصب کنی
اما قبل از اینکار اینو در‌نظر داشته باشید که درایورا پیش‌نیازهای ویندوز برای بازیها رو نصب کرده باشید باید همه تمام و کمال نصب شده باشند و درایورا نیز آپدیت باشند
پیش از حذف شبیه ساز اگه میخوای از دانلود مجدد بازی خودداری کنی تو مسیری از شبیه ساز میتونی یه بک آپ(کپی)ازش بگیری ولی این روش برای زمانی هست که شما بازی رو از خود لانچر دانلود کرده باشید اگر چنین هست بگید راهنماییتون میکنم

فرستاده شده از SM-A705FNِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Sega_genesis

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سلام
احتمال داره شبیه‌سازت خراب شده باشه و باید مجدد نصب کنی
اما قبل از اینکار اینو در‌نظر داشته باشید که درایورا پیش‌نیازهای ویندوز برای بازیها رو نصب کرده باشید باید همه تمام و کمال نصب شده باشند و درایورا نیز آپدیت باشند
پیش از حذف شبیه ساز اگه میخوای از دانلود مجدد بازی خودداری کنی تو مسیری از شبیه ساز میتونی یه بک آپ(کپی)ازش بگیری ولی این روش برای زمانی هست که شما بازی رو از خود لانچر دانلود کرده باشید اگر چنین هست بگید راهنماییتون میکنم

سلام داداش خوبین
والا قبل نصب ویندوز همه چی اوکی بود ولی نمیدونم چه مرگشه
درایوها که همه به روز هستند سیستم هم جدیده و همه مکملهای ویندوز هم نصب شده
شبیه ساز رو هم دوبار نصبیدم ولی آش همات و کاسه همان
کال آف رو هم با همون شبیه ساز دان کردم هر بار مشکل حجم ندارم ولی این داستان شده

• Like

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
سلام داداش خوبین
والا قبل نصب ویندوز همه چی اوکی بود ولی نمیدونم چه مرگشه
درایوها که همه به روز هستند سیستم هم جدیده و همه مکملهای ویندوز هم نصب شده
شبیه ساز رو هم دوبار نصبیدم ولی آش همات و کاسه همان
کال آف رو هم با همون شبیه ساز دان کردم هر بار مشکل حجم ندارم ولی این داستان شده
یه تست پینگ بگیر و و اطلاع بده در ضمن برای حذف کامل شبیه ساز از این تاپیک استفاده کنید چون دیتای شبیه ساز باقی میمونه و حذف نمیشه فعلا خونه نیستم وقتی به خونه برگشتم یه روش دیگه و یه v...)p(n خوب معرف میکنم اسمش یادم نیست اونا رو هم تست کنی خوبه

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
اسم قندشکن SoftEther V,P,N Client Manager هست چون تمام سیستم رو تونل میکنه از این استفاده کنید و سرعت بسیار خوبی هم داره
Screenshot_2021_03_03_193605.png

تمام dns های پیشنهادی پست اول تاپیک رو تست کن نظر من 4.4.4.1 و 4.4.4.2 است
مشخصات سیستمت رو هم ذکر کن تا بر اساس اون تنظیمات گرافیکی شبیه ساز رو بهت بگم چون گاهی اوقات به این دلیل صفحه سفیده یا سیستم ضعیفه یا تنظیماتش اشتباهس که شما چون گفتی قبلا مشکلی نداشتی احتمالا تنظیمات اشتباه انجام دادی خیلی تاثیر داره پس بگید
شبیه ساز رو در لیست اسثنا آنتی ویروس هم قرار بدین
*تمامی موارد بالا تاثیر دارن لطفا بی دقتی نکنید و همه رو انجام بدین

• Like

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
والا پینگم که 60 میلی هست
برای حذفش هم از نرم افزارهای مخصوص استفاده میکنم که کلا ریشه کن میکنه حتی رجیستری
دی ان اس هم خیلی هارو تست کردم ولی نشد که نشد
سیستم هم برای اجرای شبیه ساز بد نیست ( 16 گیگ رم DDR4 3000 سی پی یو هم INTEL 10100 هست مادربرد هم ASUS B460M-A
گرافیک جانبی ندارم و از گرافیک قدرتمند آنبرد خود پردازنده استفاده میکنم که چند ماهه داشتم استفاده میکردم بدون هیچ مشکل
کلا یه جای کار مورد داره ماها نمیدونیم وگرنه هر چی گفته شده رو انجام دادم

Screenshot (2).png

Screenshot (1).png

• Like

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
گرافیک آنبرد برای این شبیه ساز زیاد قدرتمند نیست درسته در کل قوی هست اما قضیه شبیه سازا فرق میکنه شبیه ساز رو هم یه آپدیتی بکنی بدک نیست اگه با آپدیت و کارای زیر مشکل حل نشد احتمالا مشکل از سیستم خودتونه حالا سخت افزاری یا نرم‌افزاری.شما میگید همه پیشنیازا رو نصب کردید نمیدونم ولی شاید یکی از قلم افتاده باشه بررسی کنید ببینید همه نصبند.
در تنظیمات شبیه ساز
شاخه Engine

Direct x گزینه انتخاب شود render cache فعال enforce global render cahce فعال prioritize dedicaeted GPU غیرفعالrendering optimization فعال
Anti aliasing روی close مموری یا روی 8 یا auto پروسسور autoرزولوشن 1280x720DPI 240 یا 160

شاخه Game

game Resolution روی SD720pDisplay quality روی Smooth
بعد از انجام عملیات بالا لانچر رو یکبارکامل ببندید(آیکون گوشه کنار ساعت رو هم باید ببندید) و دوباره اجرا کنید

تنظیمات داخل بازی هم به شکل زیر
Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B3%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B2%DB%B1%DB%B2%DB%B3%DB%B8_Call_of_Duty.jpg
بعد از تنظیمات داخل عکس هم یکبار از بازی بیاید بیرون و دوباره برید (لانچرلازم نیست فقط بازی)

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
والا من که الان چند ماهه دارم باهاش کال آف میزنم خیلی راضیم البته هیچوقت به پای گرافیک مجرا نمیرسه
به گرافیک ربطی نداره چون یکی از دوستانم همین مشکل رو داره مال ایشون GTX 970 هست که گرافیک بنده رو قورت میده
شبیه ساز رو که همون اولش آپدیت شدش رو نصب کردم و اوکی هست
والا کارم سخت افزاره و سیستم هم کوچکترین مشکلی نداره چون درجا میفهمم و رفعش میکنم
تنظیمات رو هم همشو تو همه حالات تست کردم ولی .....
در مورد تنظبمات داخل بازی هم ایشاالله بعداز اینکه تونستم وارد بشم :D
یه فوت و فن کوزه گری میخواد که مطمئنن من و شما نمیدونیم وگرنه خدایی این همه داستان نمیخواد

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
والا من که الان چند ماهه دارم باهاش کال آف میزنم خیلی راضیم البته هیچوقت به پای گرافیک مجرا نمیرسه
به گرافیک ربطی نداره چون یکی از دوستانم همین مشکل رو داره مال ایشون GTX 970 هست که گرافیک بنده رو قورت میده
شبیه ساز رو که همون اولش آپدیت شدش رو نصب کردم و اوکی هست
والا کارم سخت افزاره و سیستم هم کوچکترین مشکلی نداره چون درجا میفهمم و رفعش میکنم
تنظیمات رو هم همشو تو همه حالات تست کردم ولی .....
در مورد تنظبمات داخل بازی هم ایشاالله بعداز اینکه تونستم وارد بشم :D
یه فوت و فن کوزه گری میخواد که مطمئنن من و شما نمیدونیم وگرنه خدایی این همه داستان نمیخواد
این دوستمون فقط خواست کمک کنه ولی ندونسته بحث رو به جاهایی برد که ربطی نداره،
همون طور که گفتی این لاگین نشدن ربطی به سخت افزار نداره مشکل نرم افزاری هست. منم بعد تعویض ویندوز این مشکل برام پیش اومده و نمیدونم چیکار کنم:D

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
همون طور که گفتی این لاگین نشدن ربطی به سخت افزار نداره مشکل نرم افزاری هست. منم بعد تعویض ویندوز این مشکل برام پیش اومده و نمیدونم چیکار کنم:D
قدای ایشونم بشم بلاخره خیلی وقت گذاشتن که دستشون درد نکنه
والا تموم دلخوشیمون همین کال آف بود که اونم تا این لحظه به فنا رفته
با این قیمتهای عجیب و قریب هم که قطعه و گرافیک خرید وگرنه کلی بازی برای پلی کردن هست
پس شمام این مشکل رو دارید ؟
ای بشکنه این دستم که ویندوز رو عوض کرد
شما چه پیشنهادی میدید ؟

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
داداش اگه کارت گرافیگ مشکل پیدا کرده باشه این مشکل پیش میاد و تو بازی هم لگ خواهد داشت بی دلیل نمیگم

• Smile
Reactions: IMANOKA

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
با این قیمتهای عجیب و قریب هم که قطعه و گرافیک خرید وگرنه کلی بازی برای پلی کردن هست
شما چه پیشنهادی میدید ؟
برای تنظیمات داخل بازی به عنوان مهمان وارد شو دیگه:-w ،تنظیماتو انجام بده بعد بیا بیرون از بازی
من فقط به یه نتیجه رسیدم چون این دوست دیگمون هم بعد از تعویض ویندوز این مشکل براش پیش اومده دیگه از این سه دلیل هیچی دیگه نیست
درایورا آپدیت نیستن یا مشکل دارند دقت کنید از کجا داریور میارید نصب میکنید
پیش نیازای ویندوز کامل نیستند یا ممکنه نسخه های قدیمی رو نصب کرده باشین که در این صورت باید اول تمام اون روا حذف کنید و بعد نسخه جدید رو نصب کنیم(هیچوقت نسخه جدید رو روی نسخه قدیمی نصب نکن من یه بار با این اتفاق مجبور شدم ویندوز عوض کنم)

یکی از پیش نیازا که ویندوز باید به صورت آنلاین نصب بشه .NET Framework 3.5 هست باید به مسیر زیر تو کنترل پنل که تو عکس مشخص هست بری و یه بار اون تیک 3.5 رو برمیداری بعد اوکی دوباره میری روش اینبار متصل به اینترنت تیک رو میزنی و صبر میکنی تا نصب بشه اگه با اینکار مشکل حل نشد اینبار برای نسخه 4.8 که تو عکس مشخه اینکارو میکنی بعد از نصب هر کدوم ریستارت سیستم لازمه
Screenshot_2021_03_05_104318.png

• Smile
Reactions: IMANOKA

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
شما چه پیشنهادی میدید ؟

یک راه داره
با گوشی اکانتت رو با فیسپوک مچ کن بعد با شبیه ساز ار طریف فیسپوک لاگین کن
به جز این فعلا راهی نیست
معلوم نیست مشکل از کجاست. من ویندوز عوض نکردم ولی باز همین مشکل برا شبیه ساز بوجود اومده بود که فعلا با این روش دورش زدم

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
برای تنظیمات داخل بازی به عنوان مهمان وارد شو دیگه:-w ،تنظیماتو انجام بده بعد بیا بیرون از بازی
من فقط به یه نتیجه رسیدم چون این دوست دیگمون هم بعد از تعویض ویندوز این مشکل براش پیش اومده دیگه از این سه دلیل هیچی دیگه نیست
درایورا آپدیت نیستن یا مشکل دارند دقت کنید از کجا داریور میارید نصب میکنید
پیش نیازای ویندوز کامل نیستند یا ممکنه نسخه های قدیمی رو نصب کرده باشین که در این صورت باید اول تمام اون روا حذف کنید و بعد نسخه جدید رو نصب کنیم(هیچوقت نسخه جدید رو روی نسخه قدیمی نصب نکن من یه بار با این اتفاق مجبور شدم ویندوز عوض کنم)

یکی از پیش نیازا که ویندوز باید به صورت آنلاین نصب بشه .NET Framework 3.5 هست باید به مسیر زیر تو کنترل پنل که تو عکس مشخص هست بری و یه بار اون تیک 3.5 رو برمیداری بعد اوکی دوباره میری روش اینبار متصل به اینترنت تیک رو میزنی و صبر میکنی تا نصب بشه اگه با اینکار مشکل حل نشد اینبار برای نسخه 4.8 که تو عکس مشخه اینکارو میکنی بعد از نصب هر کدوم ریستارت سیستم لازمه
Screenshot_2021_03_05_104318.png
درود
احمد جان خدا شاهده این مواردی که فرمودین رو من از لحظه نصب اولین ویندوز ده که الان چند ساله میگذره میدونم و طبیعتا همیشه
توی این چند سال انجام میدم چه برای مشتری چه برای خودم چه لازم باشه چه نباشه همشونو نصب میکنم از +C گرفته تا NET و DIRECTX
دیگه کارمون اینه

من با یه بررسی کامل و کلاه گذشتن سر شبیه ساز مشکل رو پیدا کردم که به خود شبیه ساز ربط داره و میتونه باگ باشه اونم شاید فقط کال آف
شبیه ساز آدرسی که توش استفاده میکنه به لابی وارد بشه کلا مشکل داره ، یا سیاه میشه یا کلا میگه این آدرس کلا نیست یا عوض شده ( ترجمه شده )
گیم لوپ از این آدرس پایینی استفاده میکنه برای بخش ورود :
https://profile.callofduty.com/cod-mobile/loginmobilegame
Screenshot (7).png
همونطور که میبینید آدرس کلا مشکل داره و میگه باطل شده که برمیگرده به شبیه ساز که یه باگ عجیب و غریبه و احتمالا رفع یشه بعدا

من با یه شبیه ساز دیگه وارد شده و دارم استفاده میکنم به راحتی دیگه ربطی به نرم افزار و سخت افزار نداره خدایی
چون من یه کمی هم پیش میرفتم میتونستم ناسا رو هم هک کنم
اینم عکس اکانتم که مشاهده میکنید / خدایی کوچکترین مشکلی نداشت و و مثل آب خوردن واردش شد بدون هیچ گونه اذیت
فقط برای اجرای این شبیه ساز پردازندتون باید قابلیت مجازی سازی داشته باشه که از طریق اطلاعات مربوط به پردازنده یا بایوس میتونید بفمید
بنده از طریق بایوس فعال کردم
Capture.PNG

Screenshot (3).png

مشکل اینجاست ماها دوست داریم ببینیم بقیه چطوری مشکل رو حل میکنن مام از روش کپی کنیم وگرنه با یکمی تلاش میتونیم اولین باشیم
عین همین موردی که خیلی ها درگیرن / منم گیم لوپ رو گذاشتم کنار تا اینکه مشکلش حل بشه وگرنه کسی بی کار نیست

ahmad4225

کاربر سایت
Jan 14, 2020
30
درود
احمد جان خدا شاهده این مواردی که فرمودین رو من از لحظه نصب اولین ویندوز ده که الان چند ساله میگذره میدونم و طبیعتا همیشه
توی این چند سال انجام میدم چه برای مشتری چه برای خودم چه لازم باشه چه نباشه همشونو نصب میکنم از +C گرفته تا NET و DIRECTX
دیگه کارمون اینه

من با یه بررسی کامل و کلاه گذشتن سر شبیه ساز مشکل رو پیدا کردم که به خود شبیه ساز ربط داره و میتونه باگ باشه اونم شاید فقط کال آف
شبیه ساز آدرسی که توش استفاده میکنه به لابی وارد بشه کلا مشکل داره ، یا سیاه میشه یا کلا میگه این آدرس کلا نیست یا عوض شده ( ترجمه شده )
View attachment 197295
همونطور که میبینید آدرس کلا مشکل داره و میگه باطل شده که برمیگرده به شبیه ساز که یه باگ عجیب و غریبه و احتمالا رفع یشه بعدا

من با یه شبیه ساز دیگه وارد شده و دارم استفاده میکنم به راحتی دیگه ربطی به نرم افزار و سخت افزار نداره خدایی
اینم عکس اکانتم که مشاهده میکنید / خدایی کوچکترین مشکلی نداشت و و مثل آب خوردن واردش شد بدون هیچ گونه اذیت
فقط برای اجرای این شبیه ساز پردازندتون باید قابلیت مجازی سازی داشته باشه که از طریق اطلاعات مربوط به پردازنده یا بایوس میتونید بفمید
View attachment 197299

View attachment 197297

مشکل اینجاست ماها دوست داریم ببینیم بقیه چطوری مشکل رو حل میکنن مام از روش کپی کنیم وگرنه با یکمی تلاش میتونیم اولین باشیم
عین همین موردی که خیلی ها درگیرن / منم گیم لوپ رو گذاشتم کنار تا اینکه مشکلش حل بشه وگرنه کسی بی کار نیست
راستش نمیدونم چرا اینطور فکر میکنی من تمام راه حلا رو نظرخودم بود گفتم و گرنه اولین بار منم میدونستم بگم که تو گوشی اول با فیسبوک وصل کنی منتها من اصرار داشتم همین رو برات حل کنم چون پروسه وارد شدن به فیسبوک تو گیم لوپ طولانیه بله این شبیه سازی که نصب کردی شبیه ساز عالی هست اما گیمپلی روانی نسبت گیم لوپ نداره سیستم قوی لازم داره
ممکنه نسخه دانلودی کالاف در گیم لوپ مشگل داشته باشه آخه من خودم که گیم لوپ استفاده میکنم از سایتی مستقل دیتا و بازی رو دانلود کردم و با استفاده ESFILE Explorer نصب کردم و هیچ مشکلی ندارم شایدم به این مربوط باشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود
دیگه کارمون اینه

View attachment 197295

View attachment 197299

View attachment 197297

مشکل دقیقا همین هست که گفتی
من با بلواستکس نصب کردم بازی رو و مشکلی نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر