Freeze شدن تصوير در هنگام بازي؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
NextGen جلوي خودت هيچ كاري انجام نميده ولي من توصيه شون ميكنم بهت.
پرتو ميگن جلو خودت كاراتو انجام ميده ولي من نميشناسمشون.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
1 ساعت بیشتر طول میکشه این 2 تا کار ؟ نکست جن جلوی خودمون انجام میده ؟

فکر نکنم جلوی خودت انجام بده (حداقل که تاحالا اینجوری بود) اما مطمئن باش کارش درسته.جای هیج نگرانی نیست و به نظر منم بهترین جا همین جاست.برای من که ثابت شده :-"

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم تنظیم لنز درایو 360 مثل تنظیم لنز درایوهای کامپیوتر هست؟یعنی لنز هر دو رو میشه به یک روش تنظیم کرد؟

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم تنظیم لنز درایو 360 مثل تنظیم لنز درایوهای کامپیوتر هست؟یعنی لنز هر دو رو میشه به یک روش تنظیم کرد؟
منم میخواستم بدونم میشه داد لنزشو عوض کرد چون من که دیدم فقط مثل اینکه هر لنزی یه سریال داره که میشه از بازار گیر آورد.:-"

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.من جدیدا وقتی آبلویون بازی میکنم دقیقا توی یه منطقه ی خاصی بازی فریز میشه.مثلا اگه برم توی منو یا توی Inventory اتفاقی نمیافته ولی تا میام تو بازی فریز میشه.دیسکش هم اصلا خش نداره و HP هست.البته من بالای 80 ساعت بازی کردم.میدونم مشکل از گرمای کنسول هم نیست.چون فقط توی آبلیویون فریز میشه.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام.من جدیدا وقتی آبلویون بازی میکنم دقیقا توی یه منطقه ی خاصی بازی فریز میشه.مثلا اگه برم توی منو یا توی Inventory اتفاقی نمیافته ولی تا میام تو بازی فریز میشه.دیسکش هم اصلا خش نداره و HP هست.البته من بالای 80 ساعت بازی کردم.میدونم مشکل از گرمای کنسول هم نیست.چون فقط توی آبلیویون فریز میشه.

منم دستگاهم گاها فریز میشه به طوری که باید دستگاهو ریست کنم
ولی این مشکل هر ماه شاید یک اتفاق بیفته که اغلب مشکل از بازی ها بوده مثلا تو بازی اولتیماتوم بورن یه جاش به همین حالتی که گفتم فریز کرد منم بردم بازی را عوض کردم مشکلش حل شد . اگه میتونی بازیتو عوض کن:-"

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من این مشکل رو با بازی Battle Field: Bad Company دارم که آخرای مرحله سوم فریز میکنه و دستگاه رو باید ریست کنم، بازی رو داونلود کردم و روی دیسک ورباتیم رایت کردم، این کاری هستش که همیشه و با همه بازیها انجام میدم و تا حالا مشکلی نداشتم، نمیدونم چرا این یکی اینطوری میشه.

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
سلام دوستان من دسگام چند بار تو loading c&c فریز شد. بعد یه بار تو gow بعدم سه چراغ:(:((
حالا میگین بفرستم nextgen؟
من تهران نیستم.:((

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
من هم فریز شدن رو ninja gaiden 2 تجربه کردم.از جنس دیسک بود playbox
دیگه تو بازی های بعدی کلا شاید 2 3 بار این اتفاق افتاد که اونم طبیعیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر