Freeze شدن تصوير در هنگام بازي؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من در مورد اینکه یک دیسک با جنس بد میتونه باعث فشار به درایو و در نتیجه استهلاک سریعتر بشه، موافقم.

morgul

کاربر سایت
Dec 2, 2005
52
نام
محمد
مرسي از راهنمايي ها

كنسول من كه Freeze ميشد بخاطراين بود كه دسته دوم تعميري رو به عنوان نو غالب كرده بودن

بر پدر بانيش لعنت:)

Last edited by a moderator:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان من GTA IV رو گرفتم از مکس و همون اول بازی 2 دقیقه می گذره فریز می کنه رفتم تعویضم کردم اما دومی هم همین مشکلو داشت....
مشکل از کنسولم؟؟؟
می شه درستش کرد؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من GTA IV رو گرفتم از مکس و همون اول بازی 2 دقیقه می گذره فریز می کنه رفتم تعویضم کردم اما دومی هم همین مشکلو داشت....
مشکل از کنسولم؟؟؟
می شه درستش کرد؟؟؟

دوست عزیز این مشکل به دلیل بد رایت شدن هست.اکثرا رایتر وقتی بهش فشار میاد یا داغ میشه بازی رو به این شکل در میاره.من با Assassins Creed این مشکل رو داشتم. ;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
می تونه مشکل سخت افزاری هم باشه چون من یه 360 با طعم توپخونه داشتم که الان بعد از یک دقیقه و یا دو و...(کمتر از پنج دقیقه) فریز میکنه یا تصویر سبز کمرنگ میشه یا شطرنجی یا خود تصویر بازی گیر میکنه یا تو داشبورد و یا تودر اومدن لوگوی 360ویا تو لودینگ ها.اضافه میکنم که کنولو حد اقل 10بار سه چراغ شده و یک بار هم ضربه دیده

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
Freeze دو حالت داره ، اگه همیشه یه جای خاص از بازی Freeze میشه و ربطی به گرم یا سرد بودن دستگاه نداره ، در این حالت DVD تون خرابه (معمولا Clean Disk هم میده .)

یکی اینکه در اثر گرم شدن . وقتی دستگاه بیش از حد گرم بشه فریز میزنه که در این حالت دستگاه کلا قفل میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد به جز اینکه دستگاه رو خاموش کنیم .

اون 360 هایی هم که زیاد فریز میشن ، معمولا در آستانه 3 چراغ قرار دارن .

فریزهایی هم که از گرما ناشی میشه ، اینطوریه که یهو تصویر به هم میریزه (شطرنجی یا یه چیز تو همین مایه) و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد ، ولی فریزهایی که از DVD خراب ناشی میشن به هم ریختگی تصویر ندارن و روی یه تصویر قفل میکنن .

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
DVD

يه چيزی در رابطه با ديسک های مالزی بگم که
بعضی از ديسک های مالزی فشار بسيار زيادی به cpu و سخت افزار 360 میزنن
شما برای تشخيص اين که بفهميد آيا اين ديسک از نوع مخرب هست اين کارو انجام بديد
روی طرفی که عکس هست رو dvd اون قسمت رو محکم با دستتون بماليد...بد ديسک رو
بو کنيد اگه بوی سوختنی مانند از ديسک میآمد شک نکنيد که اين ديسک از ديسک های
بسيار خطرناک و مخرب هست !!! اينرو يکی از بچها که خودش مستقيم از مالزی
بازی میآره بهم گفت.....
يک نوع از همون ديسک هم خودش داشت بهم نشون داد......فقط گفت کافيه
اين ديسک 1 ساعت داخل دستگاه باشه
دستگاه به طرز وحشتناکی داغ میکنه

دقیقا امروز همین اتفاق برای من افتاد 45 دقیقه CALL OF DUTY 2 بازی کردم بعدش یهو دستگاه به شدت داغ شد و 2 چراغ داد سریع از برق کشیدم بیرون بعد دوباره روشن کردم خوشبختانه دستگاه سالم بود ولی بازی رو شکوندم :evil:.
اره واقعا همین طوره بعضی DVD ها پدر دستگاهو در میاره نگین نه اگه باور ندارین امتحان کنین
تا بلای که سر من اومد سر شما هم بیاد :biggrin1:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
دقیقا امروز همین اتفاق برای من افتاد 45 دقیقه CALL OF DUTY 2 بازی کردم بعدش یهو دستگاه به شدت داغ شد و 2 چراغ داد سریع از برق کشیدم بیرون بعد دوباره روشن کردم خوشبختانه دستگاه سالم بود ولی بازی رو شکوندم :evil:.
اره واقعا همین طوره بعضی DVD ها پدر دستگاهو در میاره نگین نه اگه باور ندارین امتحان کنین
تا بلای که سر من اومد سر شما هم بیاد :biggrin1:
عزیزم حرف اون کاربر کاملا اشتباهه
اگه درایو نتونه دیسک رو بخونه یا از بازی خارج میشه یا تصویر فریز میشه ....
بی کیفیت بودن دیسک هیچ ربطی به گرم شدن مادربورد نداره
الان خیلی ها دارن از دیسک های مالزی که کیفیت خوبی نداره استفاده میکنن و به مرور زمان لنز کنسول اشون ضعیف میشه
در کل اگه دیسک کیفیت خوبی نداشته باشه فقط به خود درایو و لنز صدمه میزنه و لاغیر
2 چراغ شدن کنسول شما هم دلیل اش چیز دیگه ای بوده

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
2 چراغ شدن کنسول شما هم دلیل اش چیز ديگه اي بوده

دو چراغ قرمز دليلش CPU OverHeating هست كه هنگامي كه دماي CPU از حد مجاز بالاتر ميره ، هشدار ميده كه دستگاه رو خاموش كنيد.

به نظر من Freeze شدن اتفاقی پیش میاد....

همچين اتفاقي هم نيست ، همين كنسول قبلي من پس از فريزينگ هاي مكرر (:biggrin1:) دار فاني رو وداع گفت.

فريز بيش از چند بار اونم در قسمت هاي مختلف از بازي ، 100% ، سه چراغ قرمز رو در پي داره.

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
منظورتون از فریز اینه که برای مثلا 1 ثانیه تصویر وا میسته بعد بازی ادامه پیدا میکنه؟
آخه من تو یه قسمتایی از بیوشاک همچین مشکلی داشتم!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منظورتون از فریز اینه که برای مثلا 1 ثانیه تصویر وا میسته بعد بازی ادامه پیدا میکنه؟
آخه من تو یه قسمتایی از بیوشاک همچین مشکلی داشتم!

بله درسته.
این Freeze کردن از پر شدن Cache دستگاه هم هست مخصوصا توی همین بازی Bioshock این مشکل هست.آموزش خالی کردن Cache توی همین بخش هست اما با پاک شدن آپدیت بازی ها همراه هست... ;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Xbox 360: The screen freezes

دوست عزيز مراحل زير رو به ترتيب انجام بده مشكل حتما حل ميشه;)
1. Restart the console.
2. Consider whether the issue has occurred more than one time. If this is the first time that you have experienced this behavior, the issue may not occur again, and troubleshooting may be unnecessary.
3. Determine whether the Xbox 360 console is well-ventilated and is not near a heat source.
• If the Xbox 360 console is in a poorly ventilated location, turn off the console, and then move it to a location that has sufficient ventilation, such as on top of a table or on an open shelf. If the issue is resolved, the previous location likely did not provide sufficient ventilation for the Xbox 360 console to function correctly.
• Heat sources include TVs, computers, monitors, and other electrical devices. Switch off the console and move it away from the heat source, or switch off the heat source and move it away from the console.
• View the Xbox 360 instruction manual for information about correct placement of the console.
4. Turn off the system, and then remove all the accessories that are attached. This includes the Xbox Hard Drive. Test to see whether the problem still occurs.
5. If the issue does not occur when the hard drive is detached, try clearing the Xbox 360 Hard Drive cache. With the Xbox 360 Hard Drive attached to the console, follow these steps:
a. Locate the System section of the Xbox 360 Dashboard.
b. Select Memory, select Hard Drive, and then press Y to view the device options screen.
c. On the Xbox 360 Controller, press the X button, press the X button again, press the left bumper, press the right bumper, press the X button, and then press the X button again.
d. You will be prompted to confirm system maintenance, select Yes by pressing A.
6. If this problem occurs with the hard drive attached and clearing the cache did not resolve the issue, create a new gamer profile, and then test to see whether the issue still occurs. If the issue does not occur when you use a new gamer profile, the issue may be related to the original gamer profile or saved game information for one or more games that are associated with the original gamer profile. To verify this, delete the saved games for all games that show this problem for the original gamer profile.
7. If this issue occurs with offline games only, go to step 8. If the problem only occurs with games when you are play online with Xbox Live, this issue could be related to Internet connectivity. For more information, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
909817 (http://support.microsoft.com/kb/909817/) You experience poor performance on Xbox Live whether you use an Xbox 360 console or an original Xbox console
8. If your console is a PAL console, try setting your PAL setting to PAL 60. For more information, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
917304 (http://support.microsoft.com/kb/917304/) Xbox 360: Your Xbox 360 console is set to PAL 50 Hz and you cannot play an Xbox 360 game on your console
9. If this problem occurs when no disc is in the console, go to step 12.
10. Determine whether the disc that you are using is the cause of the issue by testing several similar Xbox 360-compatible discs in the console. Use a disc of the same type, such as a game disc, a DVD movie, or a music CD, to test whether the problem is the specific disc.

For disc-specific issues, check the disc for any visible signs of damage or dirt. Hold the disc by the edges without touching the top or bottom surface with your fingers. Clean the disc by using a soft cloth. Lightly wipe from the center outwards. Do not use solvents or chemicals to clean the disc.

If this problem occurs with only one disc and cleaning the disc did not resolve the issue, search the Microsoft Knowledge Base to determine whether the particular disc has any known issues, and then go to step 11. If there are no known issues, exchange the disc at a retail location.
11. If the problem is specific to a particular game, see the following Knowledge Base article:
916110 (http://support.microsoft.com/kb/916110/) Xbox 360: You experience gameplay issues with specific Xbox 360 games
12. If these steps do not resolve the issue, contact Xbox Customer Support. For more information about how to contact Xbox Customer support, visit the following Web site:
سلام کسی میتونه کامل این متن ترجمه کنه منم یه دو سه بار دستگاه قفل کرد قبلن دوباره دیگهم اینجوری شد اما وقتی اجکت میکردم دیویدی رو در میاوردم میرفا قسمت داشبورد و دوباره بازی میکردم اما الان دو دفعه هست که وقتی اجکت میزنم تصویر هنوزم قفل و فقط باید ریست کنم البته تصویر شطرنجی نیست ها تصویر سالم به نظر شما تا قبل از اینکه 3 چراغ نشده بدم نکسجن طاهر جان باسم ایکس کلمپ کنه؟ ممنون اگر راهنماییم کنید مرسی

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
یک نوع فریز دیگه هم من دیدم که کسی نگفته
دوست من یه سیو توی بایوشاک داشت که هر بار که اون سیو رو میخواست لود کنه تصویر در حال لود فریز می شد و دیگه اتفاقی نمی افتاد در حالی که کنسول و دیسک هیچ مشکلی نداشت و میشد ساعت ها بازی کرد باهاش
فکر کنم مشکل نرم افزاری بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر