Free Games with Plus | PS4

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
من که از اول نسل همینجوری دارم بازی میکنم،حالا هی شما بگید نمیشه :d

راهش اینه :
فکر کن شما یه اکانت ژاپن میسازی و بازیهای پلاس اون ماه رو دانلود میکنی با همون اکانت ژاپن،یعنی فقط بازیهایی که برای ژاپن فری شدن اون ماه رو میتونی دانلود کنی که عمدتا همون بازیهای اروپا و آمریکا هستند.
حالا بعد از 14 روز که پلاس اون اکانت تموم شد نمیزنی اکانت رو پاک کنی کلا،اول یه اکانت ژاپن دیگه میسازی،بازی فری رو به لیست بازیهات اضافه میکنی توی لابرری اضافه میکنی ولی دیگه لازم نیست دوباره دانلود کنی،چون بازی دانلود شده قبلا،بعد از پریماری کردن اکانت دوم میتونی باز 14 روز دیگه بازی کنید همون بازی رو..................

تنها مشکل اینه که بازی رو فقط 28 روز میتونی در اختیار داشته باشی،یعنی دوتا محدوده 14 روزه پلاس رایگان اکانت ژاپن...............
اگه بخواید برای همیشه بازیها رو داشته باشید باید برای اکانت اصلی خودتون پلاس تهیه کنید.
روش جالبی هست اما ارزش 28 روز رو نداره . :d
روی اکانت های آمریکا هیج جوره جواب نمیده ؟ با خود اکانت آمریکا همین کار رو کنی ؟(گرچه باز فایده نداره اکانت های آمریکا فوقش 2 روز پلاس مجانی بدن)
ممنون بابت روش:bighug:
گرچه من این روش رو امتحان کرده بودم اما برای من ریجن اکانت ها فرق داشت و نمیشد .

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
روش جالبی هست اما ارزش 28 روز رو نداره . :d
روی اکانت های آمریکا هیج جوره جواب نمیده ؟ با خود اکانت آمریکا همین کار رو کنی ؟(گرچه باز فایده نداره اکانت های آمریکا فوقش 2 روز پلاس مجانی بدن)
ممنون بابت روش:bighug:
گرچه من این روش رو امتحان کرده بودم اما برای من ریجن اکانت ها فرق داشت و نمیشد .

خب مشکل اینجاست بعد از یه ماه کلا بازی از پلاس درمیاد وشما نمیتونید اونو به لایبرری اکانت دیگه ای اضافه کنید تا این روش رو روش پیاده کتید.......................

جواب سوالتون هم که خودتون دادید دیگه،میشه با اکانت آمریکا هم انجام داد،اما واسه دو روز ارزشش رو نداره............

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستانی که هنوز با 3 بازی می‌کنید و به تم غرب وحشی و شوتر علاقه دارید به هیچ وجه Gunslinger رو از دست ندید ... با وجود Gunslinger و Cloudberry خیلی ساده می‌شه از کنار حرف‌هایی که در مورد ضعف بازی‌های این ماه زده می‌شه رد شد و با یکی از ارزشمندترین و متفاوت‌ترین ماه‌ها مواجه شد ... یه شوتر استاندارد با یه تم فوق‌العاده و یه روایت داستان واقعا زیبا (واقعا زیبا) یه چیز عجیبی از بازی ساخته که تجربش واقعا لذت بخشه و ارزش تکرار بالاش، سیستم لول آپ ساده اما جالبش و مودهاش حرفی برای گفتن نمی‌ذاره ... Cloudberry هم فقط باید بازی کنید، یه اتفاق عجیب بین بازی‌های پلتفرم ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
دوستانی که هنوز با 3 بازی می‌کنید و به تم غرب وحشی و شوتر علاقه دارید به هیچ وجه Gunslinger رو از دست ندید ... با وجود Gunslinger و Cloudberry خیلی ساده می‌شه از کنار حرف‌هایی که در مورد ضعف بازی‌های این ماه زده می‌شه رد شد و با یکی از ارزشمندترین و متفاوت‌ترین ماه‌ها مواجه شد ... یه شوتر استاندارد با یه تم فوق‌العاده و یه روایت داستان واقعا زیبا (واقعا زیبا) یه چیز عجیبی از بازی ساخته که تجربش واقعا لذت بخشه و ارزش تکرار بالاش، سیستم لول آپ ساده اما جالبش و مودهاش حرفی برای گفتن نمی‌ذاره ... Cloudberry هم فقط باید بازی کنید، یه اتفاق عجیب بین بازی‌های پلتفرم ...

بازیهای پلی3 که کیفیتشون خوبه. اینجا بحثهای که سر بی کیفیت بودن بازیهای پلاس میشه منظور بازیهای پلی4 هست. هرچند بازیهای پلی3 هم نسبت به یکی دو سال گذشته یه کوچولو افت داشتند ولی همچنان بازیهای خیلی خوبی براش رایگان میشند

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان کسی بازی Blacklight: Retribution رو تجربه کرده؟ سرورهاش چطوره؟ میشه باهاش راحت مولتی زد یا نه؟
در ضمن بازی متال گیر تا کی برای اعضای پلاس رایگانه؟ ممنون میشم جواب بدید.
با تشکر
[h=1][/h]

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوستان کسی بازی Blacklight: Retribution رو تجربه کرده؟ سرورهاش چطوره؟ میشه باهاش راحت مولتی زد یا نه؟
در ضمن بازی متال گیر تا کی برای اعضای پلاس رایگانه؟ ممنون میشم جواب بدید.
با تشکر

سروراش بد نیست،اما از نظر من ارزش بازی نداره(نظر کاملا شخصی):d

MGS هم تا حدود 20 روز دیگه رایگان هستش فکر کنم.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
آقا این بازی metalgir چقدر کوتاه بود...!! فورا تمام شد که.

3 روز داشتم دانلودش می کردم ولی نیم ساعته میشد تمامش کرد...توی این یک ماهی که پلاس گرفتم فقط بازی Comogili super turbo champion ship (یه همچین چیزی) با حال بوده...

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
آقا این بازی metalgir چقدر کوتاه بود...!! فورا تمام شد که.

3 روز داشتم دانلودش می کردم ولی نیم ساعته میشد تمامش کرد...توی این یک ماهی که پلاس گرفتم فقط بازی Comogili super turbo champion ship (یه همچین چیزی) با حال بوده...
Side op داره چندتا. کلا سه چهارساعت تایم گیم پلیه.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
Side op داره چندتا. کلا سه چهارساعت تایم گیم پلیه.

side op چیه؟
کلا من بازی کردم یه مشت زندانی بود که نجات میدادم میزاشتیم تو هلیکوپتر...آخری هم یه زنه بود که تو بدنش بمب بود که بنده خدا خودشو از هلیکوپتر پرت کرد تا snak و باقی بچه ها کشته نشن...درواقع یه جور از خود گزشتگی انجام داد و جون خودش رو فدای آرمان ها و اهداف snak و باقی بچه های هلیکوپتر کرد هر چند انفجار به قدری سنگین بود که هیلیکوپترم دربَر گرفت که هنو اطلاعات دقیقی از مجروحین و کشته شده های اون حادثه بدست نیومده... :dots:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اغا من فعلا پلاس ندارم و چند تا سوال دارم،
1- الان پلاس رایگان ۱٤ روزه ژاپن رو بسازم میتونم متال گیر رو رایگان دان کنم؟
2- اگه متال گیر رو با پلاس رایگان دان کردم میتونم ماه بعد که اکانت خودم(usa) رو شارژ کردم باز بازیش کنم؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
اغا من فعلا پلاس ندارم و چند تا سوال دارم،
1- الان پلاس رایگان ۱٤ روزه ژاپن رو بسازم میتونم متال گیر رو رایگان دان کنم؟
2- اگه متال گیر رو با پلاس رایگان دان کردم میتونم ماه بعد که اکانت خودم(usa) رو شارژ کردم باز بازیش کنم؟
1-بله
2-بله

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
فکر نکنم جواب سوال دومشون هم بله بوده باشه. بازی های پلاس رو در صورتی میشه بازی کرد که حتما همون اکانتی که باهاش بازی دانلود شده پلاس داشته باشه.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

نه عزیز شما مثلا اگه با یه اک 14 روزه یه بازیو بگیری و 14 روزش تموم شه دوباره میتونی یه 14 روزه دیگه بسازی و اینجوری قفل بازی ورداشته میشه.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
side op چیه؟
کلا من بازی کردم یه مشت زندانی بود که نجات میدادم میزاشتیم تو هلیکوپتر...آخری هم یه زنه بود که تو بدنش بمب بود که بنده خدا خودشو از هلیکوپتر پرت کرد تا snak و باقی بچه ها کشته نشن...درواقع یه جور از خود گزشتگی انجام داد و جون خودش رو فدای آرمان ها و اهداف snak و باقی بچه های هلیکوپتر کرد هر چند انفجار به قدری سنگین بود که هیلیکوپترم دربَر گرفت که هنو اطلاعات دقیقی از مجروحین و کشته شده های اون حادثه بدست نیومده... :dots:
چند تا مرحله بعد از اینی که شما تعریف کردی و ماجرای پاز و اسنیک و اینا وجود داره.:D
تست کن بدت نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر