Free Games with Plus | PS4

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تا حالا شایعه ای برای رایگان شدن South park stick of truth نشده؟ احتمالش هست یعنی؟ :)
شایعه ها رو re7 و آنچارتد (آنچارتدش ندیدم دوستان میگن) میچرخه البته یسری شایعه واچ داگز :-& و از اونجایی که به عرضه شنمو 3 نزدیکیم شنمو 1و2 :-"

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
شایعه ها رو re7 و آنچارتد (آنچارتدش ندیدم دوستان میگن) میچرخه البته یسری شایعه واچ داگز :-& و از اونجایی که به عرضه شنمو 3 نزدیکیم شنمو 1و2 :-"
re7 با وجود هالووین منطقیه. اما انچارتد خیلی دلیلی نداره. south park هم چون الان دو سه سری هست که تو استور تخفیفای خوبی میخوره شک کردم بهش.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
re7 با وجود هالووین منطقیه. اما انچارتد خیلی دلیلی نداره. south park هم چون الان دو سه سری هست که تو استور تخفیفای خوبی میخوره شک کردم بهش.
re7 دقیقا بخاطر همون هالووین شایعاتش پخش شده و امیدوارم واقعی باشه [-o< نه هر چیزی رو تخفیف میخوره اتفاقا free نمیشه چون تخفیف خورده :-" از شنمو هم استقبال میشه خیلی دوست داشتم تجربش کنم رو pc میتونم ولی حوثله نصب دانلودش رو pc ندارم و از همه مهم تر حوصله ویروسا :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
فکر کنم خیلیا با من و تو هم نظر باشن ولی بنظرت خریت میکنن 4 تا بازی تو یک ماه فری کنن؟ :D
آخه هرماه یه AAA یا AA خوب بدن سودش واسشون بیشتره :D ولی آره خوب میشه یه چندتا ژاپنی هم بدن خیلی دوست دارم گروتی راش یا db fighter z تجربه کنم بتاش شاهکار بود واسه من تازه داشتیم گرم میشدیم که تموم شد پدر بی پولی بسوزه تازه پیدا هم نمیشه دیسکش 8-| فقط یه AAA با ارزش بدن این ماه من راضیم در حد اسنایپرم باشه من راضیم :-" (نه نیستم :p)

--------------------------------------------------------------------------
devolver digital هم کاسه داغ تر از آش شده ها دیده این سرویسا دارن جون میگیرن خیلی ببخشید شاشیده به خودش قار قار میکنه :D

PS Plus and Subscription Services Have Indie Publisher Devolver Digital Worried

اینم جالبه که بدونیم این ماه ملت اونور چی میخوان :-"

Talking Point: What Free November 2019 PS Plus Games Do You Want?
یکم بعیده بازی ژاپنی برای استور امریکا/اروپا رایگان کنن احتمالا هم بخاطر اینه که عده زیادی از بازیکنای اروپا/آمریکا بازیای ژاپنیو دوست ندارن و اینا هم بیشتر سعی میکنن تا حد ممکن بازیایی رو رایگان کنن که اکثریت دوست داشته باشن وگرنه تو استور ژاپن بیشتر بازیای رایگان پلاس ژاپنین
اگه گرویتی راش رو تجربه نکردید شدیدا پیشنهاد میکنم هر دو نسخه رو بگیرید بنظرم یکی از بهترین و متفاوت ترین بازیای این نسل بود ریمستر نسخه اولم برید چون نسخه دوم ادامه همون داستانه. احتمال رایگان شدنش برای پلاس هم کمه چون ریمستر نسخه اول فکر کنم چند سال پیش برای آسیا یا ژاپن رایگان شد ولی برای بقیه کشورا نه

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
48977744087_8685aaa171_o.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستانی که بازی کردن نظر بدن ببینیم چند چندیم
Nioh منظورتونه؟
برای کسی که سولز و بلاد رو دوست داشته صد در صد ارزش تجربه رو داره محتواش هم شدیدا زیاده اگه کسی خوشش بیاد راحت یه چند صد ساعتی سرگرم میشه

• Like
Reactions: EL-BARTO

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ni-ohرو اگه دارکسولز بازی کرده باشی میتونی بازی میکنی وعلا قول میدم 1ساعت اول ب خاطر سختی بازی (سختی برای پلیر عوام) رو پاک کنی

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ni-ohرو اگه دارکسولز بازی کرده باشی میتونی بازی میکنی وعلا قول میدم 1ساعت اول ب خاطر سختی بازی (سختی برای پلیر عوام) رو پاک کنی
سختیش مهم نیست سرعتش مهمه بله bb تا اولاش رفتم مسئله سختیش نبود مسئله کندیش بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر