Free Games with Plus | PS4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
خب خوشبختانه تعریف بنده از بازی‌های پلاس ماه‌های اخیر باعث نشد چشم بخوره و همچنان داره با قدرت ادامه میده! :D
به عنوان کسی که خیلی با Darksiders 1,2 حال می‌کردم، از یه طرف دوست داشتم نسخه سوم رو هم بازی کنم و از اون طرف هم انقدر ملت تو سر بازی زدن که پشیمون شدم و ولش کردم. ولی الآن دیگه میشه راحت رفت سراغش و دید چیکار کردن.
Arkham Knight رو هم که زمان خودش بازی کرده بودم و تقریباً هم 100%ـش کردم، ولی چون عاشقش بودم (به نظرم یکی از آندرریتدترین بازی‌های این نسله) و مدت‌ها هم از تجربه‌ش میگذره، حتماً دوباره میرم سراغش. حیف که سِیو بازی پاک شده و نمی‌تونم +New Game رو برم که بازی رو پلات کنم. :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خب خوشبختانه تعریف بنده از بازی‌های پلاس ماه‌های اخیر باعث نشد چشم بخوره و همچنان داره با قدرت ادامه میده! :D
به عنوان کسی که خیلی با Darksiders 1,2 حال می‌کردم، از یه طرف دوست داشتم نسخه سوم رو هم بازی کنم و از اون طرف هم انقدر ملت تو سر بازی زدن که پشیمون شدم و ولش کردم. ولی الآن دیگه میشه راحت رفت سراغش و دید چیکار کردن.
Arkham Knight رو هم که زمان خودش بازی کرده بودم و تقریباً هم 100%ـش کردم، ولی چون عاشقش بودم (به نظرم یکی از آندرریتدترین بازی‌های این نسله) و مدت‌ها هم از تجربه‌ش میگذره، حتماً دوباره میرم سراغش. حیف که سِیو بازی پاک شده و نمی‌تونم +New Game رو برم که بازی رو پلات کنم. :|
حیف که بتمن رو گوتی ادیشن ندادن:(
حداقل DLCها رو میزدیم تو گوشش:D

• Like
Reactions: voldmort

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tlou! ND باید میومد کل آیتم های مولتی بازی که سرش ما رو دوشید رو هم free میکرد!
ولی با خودم گفتم خدایا بزار یک ماه دیگه بتمن داشته باشم اونم جوابم داد خوبشم داد:D
دموی MediEvil 11GB! بازی با این گرافیک 11GB! زرشک من که عمرا این بگیرم

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
شایعات این ماه بوی آنچارتد میده
شایعات re7 هم بخاطر هالووین هست
ولی آنچارتد باید کالکشن بدن 4 پدربزرگمم بازی کرده از بس زمان عرضه ملت واسش هایپ بودن اتفاقا دوباره نصبش کردم و دارم میرم :D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ولی آنچارتد باید کالکشن بدن 4 پدربزرگمم بازی کرده از بس زمان عرضه ملت واسش هایپ بودن اتفاقا دوباره نصبش کردم و دارم میرم :D

باندل های EA هم بدجور باد کرده یه چیزی م از دل اینا بز خری میکنن میذارن پلاس

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
منم دقیقا همینو میخواستم بگم ، انچارتدم میخوان بدن ، کالکشن بدن ،

نمیدونم چرا ۶ ساله هیچ بازی ژاپنی پسندی رو فری نکردن ، هم دهن پرکن هستن بعضی هاشون ، هم مخاطبین این بازی ها رو راضی میکنن ، هم یه کمی مخاطب جدید جذب این بازیا میشن!

• Love
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منم دقیقا همینو میخواستم بگم ، انچارتدم میخوان بدن ، کالکشن بدن ،

نمیدونم چرا ۶ ساله هیچ بازی ژاپنی پسندی رو فری نکردن ، هم دهن پرکن هستن بعضی هاشون ، هم مخاطبین این بازی ها رو راضی میکنن ، هم یه کمی مخاطب جدید جذب این بازیا میشن!
فکر کنم خیلیا با من و تو هم نظر باشن ولی بنظرت خریت میکنن 4 تا بازی تو یک ماه فری کنن؟ :D
آخه هرماه یه AAA یا AA خوب بدن سودش واسشون بیشتره :D ولی آره خوب میشه یه چندتا ژاپنی هم بدن خیلی دوست دارم گروتی راش یا db fighter z تجربه کنم بتاش شاهکار بود واسه من تازه داشتیم گرم میشدیم که تموم شد پدر بی پولی بسوزه تازه پیدا هم نمیشه دیسکش 8-| فقط یه AAA با ارزش بدن این ماه من راضیم در حد اسنایپرم باشه من راضیم :-" (نه نیستم :p)

--------------------------------------------------------------------------
devolver digital هم کاسه داغ تر از آش شده ها دیده این سرویسا دارن جون میگیرن خیلی ببخشید شاشیده به خودش قار قار میکنه :D

PS Plus and Subscription Services Have Indie Publisher Devolver Digital Worried

اینم جالبه که بدونیم این ماه ملت اونور چی میخوان :-"

Talking Point: What Free November 2019 PS Plus Games Do You Want?

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فکر کنم خیلیا با من و تو هم نظر باشن ولی بنظرت خریت میکنن 4 تا بازی تو یک ماه فری کنن؟ :D
آخه هرماه یه AAA یا AA خوب بدن سودش واسشون بیشتره :D ولی آره خوب میشه یه چندتا ژاپنی هم بدن خیلی دوست دارم گروتی راش یا db fighter z تجربه کنم بتاش شاهکار بود واسه من تازه داشتیم گرم میشدیم که تموم شد پدر بی پولی بسوزه تازه پیدا هم نمیشه دیسکش 8-| فقط یه AAA با ارزش بدن این ماه من راضیم در حد اسنایپرم باشه من راضیم :-" (نه نیستم :p)

--------------------------------------------------------------------------
devolver digital هم کاسه داغ تر از آش شده ها دیده این سرویسا دارن جون میگیرن خیلی ببخشید شاشیده به خودش قار قار میکنه :D

PS Plus and Subscription Services Have Indie Publisher Devolver Digital Worried

اینم جالبه که بدونیم این ماه ملت اونور چی میخوان :-"

Talking Point: What Free November 2019 PS Plus Games Do You Want?

چهار تا بازی چیه کالکشنه دیگه ، ولی اگه گاد ایتر ۲ رو فری کنن ، مدیونشون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر