Free Games with Plus | PS4

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سختیش مهم نیست سرعتش مهمه بله bb تا اولاش رفتم مسئله سختیش نبود مسئله کندیش بود

نمیدونم منظور ت از کندی ـه چیه .

مبارزات (اسکیل) از دارکسول و بلادبورن یکم سریع ترـه فقط و این سبک بازی ها و مکانیزم ها در کل سخت محصوب میشه . من شک ندارم کسایی که اهل ش نیستن مییان اینجا میگن بازی هم مگه اینقدر مضخرف و الکی سخت میشه:D

بیس همون بیس ـه بلادبورن و دارکسولزـه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نمیدونم منظور ت از کندی ـه چیه .

مبارزات (اسکیل) از دارکسول و بلادبورن یکم سریع ترـه فقط و این سبک بازی ها و مکانیزم ها در کل سخت محصوب میشه . من شک ندارم کسایی که اهل ش نیستن مییان اینجا میگن بازی هم مگه اینقدر مضخرف و الکی سخت میشه:D

بیس همون بیس ـه بلادبورن و دارکسولزـه
همون اسکیل میگم نه مشکل ندارم من :D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ولی امارات نی همچنان

Opera Snapshot_2019-11-06_181340_www.playstation.com.png

امارات نی اوه و بز سیمولاتور هست .هرکی میگه اینجور نیست هیفده هیجده نوزده بیست:D

آپدیت : بز هم برداشتن:/

الان دیگه حضور بز قطعی شد تو استور

حرکت قشنگی نبود کلا به یاد ندارم چیزی تو استور آمریکا باشه اینجا نذارن ک این ماه قرار دادن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084

حرکت قشنگی نبود کلا به یاد ندارم چیزی تو استور آمریکا باشه اینجا نذارن ک این ماه قرار دادن
قبلا هم پیش اومده همچین کاری کنن
ضمن اینکه استور هر کشوری میتونه به کل متفاوت باشه مثل ژاپن که کلا همیشه تمام بازیهاش فرق دارن

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا

outlast 2 کلا مگه تو استور امارات بود ؟ تا جایی که یادمه از اول روی استور امارات نیومد دقیقا همین قضیه سر ریمستر GOW 3 هم پیش اومد و یه چند مورد دیگه , نکته ی بد این قضیه جایگزینی افتضاح بازی هست مثلا بجای Outlast 2 بیان گوت بزارن :| کلا سونی پدر کشتگی با خاورمیانه داره ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برای اروپا هم شبیه ساز بز دادن برای امارات و ژاپن هم همینجور دیدن اینا میترسن شبیه ساز بز دادن
البت اوتلست یک ماه‌های اولی که اومده بود برا امارات ندادن بجاش سوند شیپ دادن

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
قبلا هم پیش اومده همچین کاری کنن
ضمن اینکه استور هر کشوری میتونه به کل متفاوت باشه مثل ژاپن که کلا همیشه تمام بازیهاش فرق دارن
ب کل متفاوت ک ندیدم ولی همیشه یکی از بازی ها همه استور ها قطعیه

اول نی اوه اومد . صبح دیدم گت م هم کنار شه بعدازظهر دیدم تو توییتر یکم اعتراض شده برداشتن از استور الان دیدم باز هست و دانلود ش م کردم:D منظور اینه ک شایسته نی این کنار اون اروپا آمریکا یه بازی تو یک سبک متفاوت دیگه قیمت بیشتر و.....

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
برای اروپا هم شبیه ساز بز دادن برای امارات و ژاپن هم همینجور دیدن اینا میترسن شبیه ساز بز دادن
البت اوتلست یک ماه‌های اولی که اومده بود برا امارات ندادن بجاش سوند شیپ دادن
یعنی طرف رفته ps4 خریده که شبیه ساز بز بازی کنه :))
پس یا خودش باید بزغاله باشه یا باباش بز :D

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
شایعه ماه بعد امیدوارم واقعی نباشه چرا که هم تا تهش رفتم و هم ازش لذت نبردم :| ولی اگه بشه هم حرکت خوبیه یجورایی یه جوابی به مایکرو هم میتونه باشه :D

View attachment 123065

Rumour: PS Plus December 2019 PS4 Game Potentially Leaked Early
به امید کذب شدن خبر
واقعا کسی هست ps4داشته باشه اینو بازی نکرده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر