Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:
چرا این فورزا از Metacritic نمره ۸۰ گرفته اگه میگید خیلی عالیه؟!! در حالی که forza 4 نمره ۹۱ گرفته و horizon هم ۸۵.

به خاطره این بود که بازی چون توی لانچ عرضه شده بود سازندگان وقت نکرده بودن محتوای کافی توی بازی قرار بدن ولی با اپدیت هایی که دادن این مشکل رو هم حل کردن خوشبختانه.
شما نگران کیفیت بازی نباش، اون عالیه.

سلام دوستان..مثلا من اگه الان این بازی رو بگیرم دقیقا برا اینکه بتونم انلاین هم بازی کنم چند گیگ باید دانلود شه..اون 6-7 گیگ همش اجباریه یا مثل bf4 یه قسمتش اجباریه بقیش میتونی دان کنی میتون نکنی ؟:d
کلا کمترین میزان دانلود برای انلاین چقدره ؟ (یا 6-7 گیگ باید دان شه تا بزاره انلاینم بازی کنی ؟ :d)
و اینکه مثلا پیست مجانی که برا بازی اومده و این چیزای اضافه هم رو اون اپدیتا میاد یا دلخواهیه ؟:d

سلام دوستان..مثلا من اگه الان این بازی رو بگیرم دقیقا برا اینکه بتونم انلاین هم بازی کنم چند گیگ باید دانلود شه..اون 6-7 گیگ همش اجباریه یا مثل bf4 یه قسمتش اجباریه بقیش میتونی دان کنی میتون نکنی ؟:d
کلا کمترین میزان دانلود برای انلاین چقدره ؟ (یا 6-7 گیگ باید دان شه تا بزاره انلاینم بازی کنی ؟ :d)
و اینکه مثلا پیست مجانی که برا بازی اومده و این چیزای اضافه هم رو اون اپدیتا میاد یا دلخواهیه ؟:d
اگه بخوای آنلاین بازی کنی باید تمام آپدیت های بازیو دانلود کنی، حدودا 8GB حجم کل آپدیت های بازی
کل آپدیت های بازی هم مربوط به اضافه کردن پیست و ماشین و بهتره دانلود کنی :d

آخرین ویرایش:
خب اونایی که Season Pass بازی رو تهیه کردن، تمام DLC ها واسشون عرضه شده ولی Turn 10 امروز اعلام کرده 2 تا Car Pack جدید در راهه که شامل 20 تا ماشین میشه، اونم بدون هزینه اضافی :دی خوبی T10 اینه که فهمید سر محتوای بازی اشتباه کرده ولی داره جبران میکنه و حداقل من یکی امیدوار شدم که واسه Forza 6 خیلی بیشتر از Forza 5 ماشین و مسیر مسابقه و سایر امکانات رو قرار میدن :دی

خب اونایی که Season Pass بازی رو تهیه کردن، تمام DLC ها واسشون عرضه شده ولی Turn 10 امروز اعلام کرده 2 تا Car Pack جدید در راهه که شامل 20 تا ماشین میشه، اونم بدون هزینه اضافی :دی خوبی T10 اینه که فهمید سر محتوای بازی اشتباه کرده ولی داره جبران میکنه و حداقل من یکی امیدوار شدم که واسه Forza 6 خیلی بیشتر از Forza 5 ماشین و مسیر مسابقه و سایر امکانات رو قرار میدن :دی
حجم هر کدوم از این دی ال سی ها چقدر هست الان من دغدغه ام اینه بازیو بخرم چقدر باید ترافیک خرجش کنم

كلا چرا تو هر كاتگوري كه ميريم(مثلا american muscle car)رتبه ي نهايي رو نميزنه؟چرا زقابت كم هست؟چرا رقبابون اسماشون مثل گيمير تگ هست؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or