Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
كلا هدف بازي چيه؟چرا سوم هم ميشيم طلا ميدن؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
اول مسابقه ها ببینی بازه بندی کرده مدال ها رو چون تعداد خودروهای شرکت کننده زیاده از نفر اول تا سوم طلا میگیرن تو مسابقه هایی هم که تعداد کمه همون نفر اول طلا میپیره فقط منظورتم از هدف نمیدونم در کل Eventـهای مختلف هست که میری توشون مسابقه میدی لول آپ میکنی و CR بدست میاری تا بتونی ماشینای بهتری بخری و ادامه بدی بازی داستان نداره که بپی هدفش چیه!
------------------------------------------------------------------------------
بهترین Photo Mode رو داره یعنی این 10 گیگ آپدیتش تموم شه یه چنتا عکس میزارم بگرخین ، دوستان هم از حالت دنده اوتومات بیان بیرون خودشون دنده عوض کنن تا بفهمن ماشین روندن یعنی چی ته حاله انصافاً:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازي عاليه ولي كاش داستان داشت

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
بازی سیمولیشن رسینگه (شبیه ساز) بعد بیاد داستان داشته باشه میشه همچین چیزی اصلا"؟!
باز بیای هورایزون رو مثال بزنی یه چیزی ولی این یکی....!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
همه چیز برای خرید وان محیا شده گویا:d

Forza Motorsport 5: Racing Game of the Year is coming to Xbox One on July 22, Turn 10 Studios has announced

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
اول مسابقه ها ببینی بازه بندی کرده مدال ها رو چون تعداد خودروهای شرکت کننده زیاده از نفر اول تا سوم طلا میگیرن تو مسابقه هایی هم که تعداد کمه همون نفر اول طلا میپیره فقط منظورتم از هدف نمیدونم در کل Eventـهای مختلف هست که میری توشون مسابقه میدی لول آپ میکنی و CR بدست میاری تا بتونی ماشینای بهتری بخری و ادامه بدی بازی داستان نداره که بپی هدفش چیه!
------------------------------------------------------------------------------
بهترین Photo Mode رو داره یعنی این 10 گیگ آپدیتش تموم شه یه چنتا عکس میزارم بگرخین ، دوستان هم از حالت دنده اوتومات بیان بیرون خودشون دنده عوض کنن تا بفهمن ماشین روندن یعنی چی ته حاله انصافاً:d
سلام دوست من میشه لطف کنی و بفرمایی به چه صورت میشه دنده رو از حالت اتومات به دستی تغییر داد

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام دوست من میشه لطف کنی و بفرمایی به چه صورت میشه دنده رو از حالت اتومات به دستی تغییر داد

الان متاسفانه به بازی دسترسی ندارم (گذاشتم آپدیت) ولی تا اون جایی که یادمه باید برین به قسمت Controller Options و بعد Switch Handbreak\Clutch رو On کنید!
اگر اشتباه میکنم که یکی از دوستان که دقیق میدنه درستش کنه ، ممنون

آخرین ویرایش:

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
الان متاسفانه به بازی دسترسی ندارم (گذاشتم آپدیت) ولی تا اون جایی که یادمه باید برین به قسمت Controller Options و بعد Switch Handbreak\Clutch رو On کنید!
اگر اشتباه میکنم که یکی از دوستان که دقیق میدنه درستش کنه ، ممنون
ممنونم عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر