Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
اپديت جديد بازي با حجم 1815MB منتشر شد
پيست long beach به بازي اضافه شده، همچنين اين پيست و road America به بخش career هم اضافه شدن و تعداد مسابقات اين بخش افزايش پيدا كرده:bighug:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
نزدیک پنجاه هزارتومان فقط خرج ترافیک مصرفیه این باززی کردم 10 گیگابایت .هر گیگ 5هزار تومان .خوب میمیرید تو محصول نهای اینارو بدید هی خورده خورده .به خدا لطمه بزرگیست بر اعتبار نداشته مایکروسافت.البته ناگفته نمونه که تو این مملکته بی صاحب ما اینترنت اینقدر گرونه .
بر پدر باعث بانیش لعنت

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
نزدیک پنجاه هزارتومان فقط خرج ترافیک مصرفیه این باززی کردم 10 گیگابایت .هر گیگ 5هزار تومان .خوب میمیرید تو محصول نهای اینارو بدید هی خورده خورده .به خدا لطمه بزرگیست بر اعتبار نداشته مایکروسافت.البته ناگفته نمونه که تو این مملکته بی صاحب ما اینترنت اینقدر گرونه .
بر پدر باعث بانیش لعنت

حاجی اخه کی برای وان نت محدود استفاده میکنه :| نت محدود + مصرف زیاد = پول دار

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
ویدئو تست فریم بازی تو Digital Foundry رو با دقت زیاد نگاه کردم، حتی یه لحظه، حتی 1 ثانیه، فریم بازی از 60 تکون نمیخوره. یعنی محض رضای خدا هم شده واسه یه بار اون فریم لعنتی 59 نمیشه :)) تو شماره های قبلی هم همین وضعیت هست، یعنی شما بیا التماس بازی کن که فریم واسه یه لحظه بیاد زیر 60، ولی نمیاد :D جالبه مقایسه با بقیه بازی ها رو که نگاه می کنیم دیگه اوضاع خنده دار تر هم میشه. انصافا Turn 10 تو هر موردی شاخ نباشه، تو زمینه فریم دهی بازیهاش اصلا تو یه فاز دیگه ای هست :D

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
ویدئو تست فریم بازی تو Digital Foundry رو با دقت زیاد نگاه کردم، حتی یه لحظه، حتی 1 ثانیه، فریم بازی از 60 تکون نمیخوره. یعنی محض رضای خدا هم شده واسه یه بار اون فریم لعنتی 59 نمیشه :)) تو شماره های قبلی هم همین وضعیت هست، یعنی شما بیا التماس بازی کن که فریم واسه یه لحظه بیاد زیر 60، ولی نمیاد :D جالبه مقایسه با بقیه بازی ها رو که نگاه می کنیم دیگه اوضاع خنده دار تر هم میشه. انصافا Turn 10 تو هر موردی شاخ نباشه، تو زمینه فریم دهی بازیهاش اصلا تو یه فاز دیگه ای هست :D
موضوع اینجاست فریم ریت بازی بقدری دست بالا گرفته شده که حتی یک بار هم تحت هر شرایطی پایین تر از 60 نمیاد. Turn10 هم اگه فریم ریت بازی رو مثل بعضی از سازنده ها unlock میکرد فریم بازی شاید و احتمالا به70 یا بالاتر هم میرسید بعضی مواقع. ولی خب سری Forza فریم بازی همیشه رو 60 قفل بوده.
بنظرم Turn10 هم زیادی تو این قضیه وسواس داره، حالا اشکالی نداره که فریم گاهی اوقات یه چند عدد ناقابل افت کنه بجاش دوتا افکت گرافیکی اضافه کنه :bighug: :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
موضوع اینجاست فریم ریت بازی بقدری دست بالا گرفته شده که حتی یک بار هم تحت هر شرایطی پایین تر از 60 نمیاد. Turn10 هم اگه فریم ریت بازی رو مثل بعضی از سازنده ها unlock میکرد فریم بازی شاید و احتمالا به70 یا بالاتر هم میرسید بعضی مواقع. ولی خب سری Forza فریم بازی همیشه رو 60 قفل بوده.
بنظرم Turn10 هم زیادی تو این قضیه وسواس داره، حالا اشکالی نداره که فریم گاهی اوقات یه چند عدد ناقابل افت کنه بجاش دوتا افکت گرافیکی اضافه کنه :bighug: :d
یه روزی فریم Forza بیاد رو 59 من دیگه فن Turn 10 نیستم :| :D خارج از شوخی قفل کردن فریم روی 60 خیلی کار سختی هست، اینا چه جوری به این تکنولوژی (!) رسیدن معلوم نیست :D جالب اینجاست که ریسینگ 60 فریم هم خیلی کم داریم و اکثرا 30 فریم هستن.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اگه آنلاک کنن به نظرم روی مسابقات تکنفره (با ارواح به عبارتی) از 120+ هم میزنه بالا چون قراره با 16 تا ماشین هم فریم 60 ثابت باشه:d

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
یه روزی فریم Forza بیاد رو 59 من دیگه فن Turn 10 نیستم :| :D خارج از شوخی قفل کردن فریم روی 60 خیلی کار سختی هست، اینا چه جوری به این تکنولوژی (!) رسیدن معلوم نیست :D جالب اینجاست که ریسینگ 60 فریم هم خیلی کم داریم و اکثرا 30 فریم هستن.
توضیح دادم که :| تکنولوژی خاصی نیست همون دست بالا گرفتن فریم ریت هست چون فریم ریت روی 60 قفل شده و پایین تر از 60 نمیاد یعنی در واقع بازی تو فریم بالاتری از 60 اجرا میشه. یعنی در جریان بازی اگر سخت افزار فریم بالاتری هم بده نرم افزار اجازه بالاتر رفتن رو نمیده. البته اگه سخت افزار کم بیاره ممکن فریم ریت افت کنه ولی اصلا از اون فریمی که در نظر گرفته شده و قفل شده بالاتر نمیره.
اگه آنلاک کنن به نظرم روی مسابقات تکنفره (با ارواح به عبارتی) از 120+ هم میزنه بالا چون قراره با 16 تا ماشین هم فریم 60 ثابت باشه
:d
این کار واسه یسری خوبه که مارک "فریم بالاتر از 60" بچسبونن بهش پُزشو بدن:|:d

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
توضیح دادم که :| تکنولوژی خاصی نیست همون دست بالا گرفتن فریم ریت هست چون فریم ریت روی 60 قفل شده و پایین تر از 60 نمیاد یعنی در واقع بازی تو فریم بالاتری از 60 اجرا میشه. یعنی در جریان بازی اگر سخت افزار فریم بالاتری هم بده نرن افزار اجازه بالاتر رفتن رو نمیده.
خب منظورم رسیدن به همون 60 فریم (یا بالاتر از 60 فریم هست دیگه) :D خیلی از ریسینگ ها به زور به 30 فریم میرسن ولی اینا 60 فریم واسشون آب خوردن هست گویا :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
این کار واسه یسری خوبه که مارک "فریم بالاتر از 60" بچسبونن بهش پُزشو بدن
:|:d
تمام بازیهای Cap شده رو 30 رو اگه فرمشون رو باز کنی +30 تا میدن, ظاهرا سازنده ها عقلشون کم بوده فریم رو لاک میکردن:(

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقایون گیم پلی بازی هنوز مثل سری های قبلی مخصوصا horizon جذابه؟
گرافیک بازی فرقی هم کرده؟ (چون خداییش گرافیک horizon معرکه بود)
من هیچ رقم با سبک racing حال نمیکردم ولی از وقتی که forza رو بازی کردم عاشق این سبک شدم
در اصل عاشق سری های forza شدم:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
آقایون گیم پلی بازی هنوز مثل سری های قبلی مخصوصا horizon جذابه؟
گرافیک بازی فرقی هم کرده؟ (چون خداییش گرافیک horizon معرکه بود)
من هیچ رقم با سبک racing حال نمیکردم ولی از وقتی که forza رو بازی کردم عاشق این سبک شدم
در اصل عاشق سری های forza شدم:d
گیم پلی که 100% همونی بود که باید باشه و مثل Forza های قبلیه (نه مثل horizon)
اره دیگه نسل بعدی شده و خیلی پیشرفت کرده و به نظر من با شماره 4 قابل مقایسه نیست:d
اگه از شماره های قبلی خوشت اومده بود 100% از این شماره هم خوشت میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر