Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

متاسفانه بازی منم مشکل داره به نیم ساعتم نمیرسه مشکل دار میشه .موزیک بازی ریپ میزنه بازی هنگ میکنه .یکی 2 بار هم ارور داد .کلا بیشتر به نظر میرسه رایت بازی مشکل داره تا بخواد مشکل امنیتی باشه :-/:(

سلام ... من جدیدا با یه مشکل اعصاب خرد کن مواجه شدم :biggrin1: الان هر بازی مثل gears 3 , forza 4 , batman ... خیلی بی کیفیت و با لرزش دیده میشه ... مثلا تو forza انقد لبه ها میلرزه و دندونه دار هست که نگو :biggrin1: ...
حالا نمیدونم مشکل از x360 یا tv ه یا ... :biggrin1: ممنون میشم کمکم کنین :)

متاسفانه بازی منم مشکل داره به نیم ساعتم نمیرسه مشکل دار میشه .موزیک بازی ریپ میزنه بازی هنگ میکنه .یکی 2 بار هم ارور داد .کلا بیشتر به نظر میرسه رایت بازی مشکل داره تا بخواد مشکل امنیتی باشه :-/:(
مشکل از اینه که ظرفیت image بازی فورزا بیشتر از دیسک هستش واسه همین هنگام رایت بازی حدود 100 یا 200 مگابایتش رایت نمیشه که همون قسمت امنیتیش هست که باید صبر کرد تا فیرمور بیاد برای image گرفتن از بازی که بشه اون قسمت امنیتیش رو هم رایت کرد.

مشکل از اینه که ظرفیت image بازی فورزا بیشتر از دیسک هستش واسه همین هنگام رایت بازی حدود 100 یا 200 مگابایتش رایت نمیشه که همون قسمت امنیتیش هست که باید صبر کرد تا فیرمور بیاد برای image گرفتن از بازی که بشه اون قسمت امنیتیش رو هم رایت کرد.
اخه جالب اینه که بعضی از دوستام 20 تا 30 ساعت بازی کردن مشکلی پیش نیومده اما برای من همین 1 ساعت اول بازی ارور داد .اینم از شانس ماست

اخه جالب اینه که بعضی از دوستام 20 تا 30 ساعت بازی کردن مشکلی پیش نیومده اما برای من همین 1 ساعت اول بازی ارور داد .اینم از شانس ماست

دوست من به این چیزا نیس شاید دوستای شما تا حالا فلگ شده باشن شاید اصلا ارور نده واسه اونا این دلیل نمیشه برای هر کس مدلی خاص داره

به جای این همه دنگ و فنگ و فلگ شدن آدم بره اورجینالش را بگیره خیلی خوبه . من که بازیشو سفارش دادام فردا پس فردا دستمه و با خیال راحت بازیشو می کنم . برای بازی های بزرگ بعدی هم همین کارو می کنم . یه کم خرج و هزینه داره ولی خیالت راحته که مایکروسافت بهت نمیگه بالای چشمت چیزی هست

سلام ... من جدیدا با یه مشکل اعصاب خرد کن مواجه شدم :biggrin1: الان هر بازی مثل gears 3 , forza 4 , batman ... خیلی بی کیفیت و با لرزش دیده میشه ... مثلا تو forza انقد لبه ها میلرزه و دندونه دار هست که نگو :biggrin1: ...
حالا نمیدونم مشکل از x360 یا tv ه یا ... :biggrin1: ممنون میشم کمکم کنین :)
دقیقا مال من هم تو فورزا لبه ها خیلی میلرزه.نمی دونم طبیعی هست؟ یا نه؟ تلویزیون من samsung d6600 هست.بچه ها اگر کسی میدونه مال چی هست به ما بگه!

خب منم تونستم باین شاهکار رو بازی کنم!!!الحق که فوق العاده است!!!ولی مال منم ارور مرور زیاد میده حالا دارم یه نسخه اینترنتی رو میگیرم تا مشکلم حل شه ایشا..الاه.دوستام من چند تا سوال داشتم که اینا هستش:
1-چجوری ماشین های بیشتری تو اتوویستا باز میشه؟؟
2-چجوری با کینکت اتو ویستا بازی کنیم؟؟؟
3-چجوری از وویس تگ استفاده کنیم؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید!!!

دقیقا مال من هم تو فورزا لبه ها خیلی میلرزه.نمی دونم طبیعی هست؟ یا نه؟ تلویزیون من samsung d6600 هست.بچه ها اگر کسی میدونه مال چی هست به ما بگه!

طبیعیه ...

آنتی بازی خیلی پایینه ...

به نظر من به جای این که بازی رو 60 فریم دریت کنن ، 30 فریم درست میکردن و به جاش آنتی به بازی اضافه میکردن خیلی بهتر بود ...

طبیعیه ...آنتی بازی خیلی پایینه ...به نظر من به جای این که بازی رو 60 فریم دریت کنن ، 30 فریم درست میکردن و به جاش آنتی به بازی اضافه میکردن خیلی بهتر بود ...
دوست عزیزt10خیلی امکانات رو فدایه این60فریم کرد چند نفر تو راه این60فریم کشته شدن بعد میگی 30فریم بهتر بود؟!!!!!!!!!!!!!به نظرم بهترین کارو کردن که شب و اب وهوا رو نذاشتن بجاش خدایی گرافیک رو60فریم قفل بهمون دادن

طبیعیه ...

آنتی بازی خیلی پایینه ...

به نظر من به جای این که بازی رو 60 فریم دریت کنن ، 30 فریم درست میکردن و به جاش آنتی به بازی اضافه میکردن خیلی بهتر بود ...
بازی 2x AA داره، فکر نمیکنم تعداد بازیهایی که بالای 2x AA رو کنسول دارند، بیشتر از 10 تا باشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or