Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
منم بازی به دستم رسید ...

فعلاً دارم میریزمش روی هارد ، تست میکنم میام بهتون میگم مشکل داشت یا نه ...

ویرایش :

یه 1 ساعتی بازی کردم و مشکلی پیش نیومد ...

یه سوال : کردیت پوینت باید بگیری یا درایور لول باید بره بالا تا ماشین جاییزه بده ؟؟؟
یه لول دیگه میگیری (اسمش یادم نیست) اون لول ماشینی هست که همون موقع باهاش مسابقه دادی ؟؟؟

ورلد تور با لیست اونت ، مسابقاتشون جدا هست ؟؟؟

محض اطلاع شما دوست عزیز اگهبازیت کپی باشه با یه ساعت دو ساعت معلوم نمیشه شایدم فلگ شدی و نمیدونی ولی فورزا از یه جایی به بعد ارور میده بستگی به شانست داره

کردیت پوینت چی هست ؟؟؟

پول هستش ؟؟؟

کریدیت پوینت نه و مایکروسافت پوینت بله پول هستش اما پول مجازی که توسط مایکروسافت داده میشه از ۴۰۰ داره تا ۴۰۰۰ که میتونی با کمی جستجو تو سایتهای فارسی اونو بخری و کدی که بهت میده رو تو ایکس باکس بزنی

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,270
نام
نـــــــویـــــــــد
خب انگار نقد DigitalFoundry از گرافیک بازی هم داره آماده میشه کم کم ! این ویدئو ها تازه اومدن روی سایت و بزودی متن نقدشون هم میاد ! :D

http://www.eurogamer.net/videos/digitalfoundry

تو توضیحات یکی از ویدئوها هم نوشته :

:D

یا خدا این چرا رو 60 قفل بود از اول تا آخر ؟ :d
عجب گرافیکی داره لامذهب !

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
چند صفحه قبل رو خوندم اینطور متوجه شدم که اگه بازی رو افلاین بازی کنی بعدا به لایو وصل بشی بازم فلگ میشی؟ میخوام بدونم وقتی دیسک تو دستگاه نیس به لایو وصل میشی چجوری میخواد شناساییش کنه که فلگ بشی؟

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,526
نام
soheil
این T10 روی 60 فریم 6 قفلش کرده بدجور ... از لحاظ فریم میشه گفت شاهکار به تمام معنا بود ... برخورد , دود , گرد و خاک , تعداد ماشین , ... هیچی روی فریم تاثیر نداشت ... پایدار ترین فریم ریت در تاریخ کنسولها ماله FM4 بدون برو برگشت ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,270
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی نمیدونه؟ لطفا یکی جواب ما رو لطف کنه بده

مثل همون FM3 باید آپلود کنی بعد بری تو سایت و ذخیره کنی عکس مورد نظر رو
البته من هنوز بازی نکردم اما حتما همینطوری است دیگه :d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دیسکهای کپی بازی مشکل دارن وقتی تو حالتی که دوربین داره دور ماشین میچرخه ولش میکنی بعد از یک دقیقه موزیک هنگ میکنه و بازی قفل میکنه نمیدونم تا حالا کسی رو هارد ریخته ببینه مشکل حل میشه یا نه .
ولی لامصب چی ساخته از گرافیک بگیر تا گیم پلی .
بتمن هم امروز گرفتم همین مشکلو داشت بعد از ده دقیقه بازی هنگ کرد وارور داد .
c4گفته برای رایترها داره فریمور میده بیرون تا مشکل رایت100در100حل بشه.
This customized PC DVD burner fw allows for burning 100% of an XGD3 ISO to regular DVD+R DL discs.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,812
نام
Masoud
بعد از ظهر حدود 10 دیقه بود که رفته بودم تو بازی که ارور داد و پرید بیرون (فکر کنم فلگ شدم
N_aggressive%20%284%29.gif
) ، ولی بعدش که دوباره رفتم تو بازی 2 ساعت و نیم بازی کردم و هیچ اتفاقی نیوفتاد ...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دیسکهای کپی بازی مشکل دارن وقتی تو حالتی که دوربین داره دور ماشین میچرخه ولش میکنی بعد از یک دقیقه موزیک هنگ میکنه و بازی قفل میکنه نمیدونم تا حالا کسی رو هارد ریخته ببینه مشکل حل میشه یا نه .
ولی لامصب چی ساخته از گرافیک بگیر تا گیم پلی .
بتمن هم امروز گرفتم همین مشکلو داشت بعد از ده دقیقه بازی هنگ کرد وارور داد .
c4گفته برای رایترها داره فریمور میده بیرون تا مشکل رایت100در100حل بشه.
This customized PC DVD burner fw allows for burning 100% of an XGD3 ISO to regular DVD+R DL discs.
اه اه من این فورزا 4 رو بازی نکردم که دستگاه فلگ نشه ولی همین الان داشتم بتمن آفلاین میزدم
مشکلی نداره
سالمه
حالا شما میگی این هم مثل بتمنه؟؟؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اه اه من این فورزا 4 رو بازی نکردم که دستگاه فلگ نشه ولی همین الان داشتم بتمن آفلاین میزدم
مشکلی نداره
سالمه
حالا شما میگی این هم مثل بتمنه؟؟؟
دو سه دفعه هم این بازی {بتمنه ارور داد}ارور dlcکاملا دانلود نشده یا خراب شده رو میده در کل بازیهای xgd3که بعد از geow3اومدن انگار یه پچ امنیتی دارن که به دلیلی از بازی میاد بیرون حالا یاارور دانلود dlcیا ارور خوندن دیسک.

extreme gamer

کاربر سایت
Mar 16, 2008
75
نام
Pedram
من تا لول 31 رفتم همه کاریم تو بازی کردم هیچ اروری نداد. بازی رو هم رو هارد ریختم. اشکال از بد رایت شدنه بازی مشکلی نداره سالمه سالمه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دو سه دفعه هم این بازی {بتمنه ارور داد}ارور dlcکاملا دانلود نشده یا خراب شده رو میده در کل بازیهای xgd3که بعد از geow3اومدن انگار یه پچ امنیتی دارن که به دلیلی از بازی میاد بیرون حالا یاارور دانلود dlcیا ارور خوندن دیسک.
نه بتمن هیچ مشکلی نداره شما دیسکت بد رایت شده اکثر دوستان 4 ساعت هم بازی کردن پشت سر هم فقط تا الان این froza این مشکل پیدا کرده که اونم به لطف ceva4 حل میشه پس افلاین هم مشکل داره پس توصیه تون چیه تا کی صبر کنیم؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان دیروز من شاخ دراوردم.
یکی بهم گفت اگه فورزا بزاری (کپی) وبعد بری لایو کنسولت فلگ میشه!
ایا این حرف صحت داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر