Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

اقا من بازی رو بگیرم با اون بازی نمیتونم لایو بازی کنم یا با بازی دیگه نمیتونم لایو بازی کنم(واسه همیشه)؟
آقا جواب مارو هم بدید بریم دیگه.​

امن نیست دوستان فعلا برین سراغ FIFA 12

اقا من بازی رو بگیرم با اون بازی نمیتونم لایو بازی کنم یا با بازی دیگه نمیتونم لایو بازی کنم(واسه همیشه)؟
آقا جواب مارو هم بدید بریم دیگه.

کلا

ماله منم پیغام داد که "Use an official Version" ! حالا نمیدونم راهی هست که بشه کم کم راحت بازی کرد و نپره بیرون یا نه ؟!

نه احتمالاً این دیسک ها عمل نمیکنن ! اشتباه کردیم گرفتیمشون ! امروز میرم پسش میدم به طرف !! 6 تومن الکی دود نشه !

یه سوال صفخات قبل پرسیدم ولی جواب نگرفتم.
قراره c4eva برای حل مشکل های اینچنانی که در فورزا پیش اومده فرمیور جدیدی بده بیرون یا قراره روش رایت دیسک ها عوض بشه؟؟

آخرین ویرایش:
من دوباره با بازی مشکل پیدا کردم ، امروز یه نیم ساعتی گذشته بود و داشتم بازی میکردم که یهو دوباره اون پیغام مسخره disk is currepted اومدو از بازی پرید بیرون .
هر مودی را هم که امتحان میکردم بعد از 5 دقیقه از بازی میپرید بیرون .
دیروز بعد از اینکه بازی را روی هارد نصب کردم دیگه تا دو سه ساعتی که بازی کردم بیرون نپرید تا امروز .
من که دیگه از خیر فورزا گذشتم ، با سلام و صلوات که نمیشه بازی کرد .

راستی الان من فلگ شدم ؟ من اهل آنلاین نیستم ، مشکلی برام بوجود میاره ؟

من امروز يك نيم ساعتي بازي كردم.يك كلام فوق العاده هستش.پيشرفت گرافيكي ميخكوب كننده هست.يك سر و گردن از تمامي بازيهاي اين سبك حتي FM3 بالاتره.

برای این بازی قراره LT جدید بیاد؟کی؟
دوست عزيز سوال شما تكراريه ،كافيه صفحاته قبل رو بخونيد يا همين صفحه رو،نه دوسته عزيز نيازي به fw جديد نيست c4 مشكله امنيتي ديسك رو حل مي كنه و اين مشكا ماله ديسكاست نه ماله lt 2
دوستان انگار قراره يك fw جديد بياد اما نه براي ما بلكه براي كساني كه بازي هارو رايت مي كنند
Samsung TS-H943 LT v2.01 IN PROGRESS

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or