Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
تو چیکار داری من از اسفالت شهر خودمون یه عکس میگیرم از پشت عکس چشات کور بشه :D به همین خاطر میگم اسفالت ندیدی :D
هی مجبورم میکنی برم تو مبحث فنی :D اسفالت اگه قیرش زیاد باشه رفلکس نور شدید میزنه ولی اگه کم باشه همون که تو میگی :D
ببنم قیر میریختی رو آسفالت ؟ :d
عکس بگیر اگه حتی 1% از این کمتر بود تو پروفایل خدمتت میرسم !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
ببنم قیر میریختی رو آسفالت ؟ :d
عکس بگیر اگه حتی 1% از این کمتر بود تو پروفایل خدمتت میرسم !

سواد که داری ؟:D اسفالت را با قیر و شن و.....میسازن :D خودت هم که اگه دیده باشی قیر به تنهایی یه چیز کاملا براقه ! اگه اسفالت قیرش زیاد باشه تو جاده خورشید تو جهتش بتابه چشت کور میشه !:D
حالا مونده به نوع اسفالت که قیرش زیاد باشه یا نه ! تو قسمتی از forza که تو بهش اشاره کردی اسفالت از نوعه پر قیرش استفاده شده :D این نشون میده forza 4 یه شبیه ساز واقعی است :D حتی اسفالتش :lol:

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,174
نام
حسین
فرخ حالا یه آسفالت انقدر مهمه که گیر دادی:dالبته به شخصه میگم حق با توئه>:dامیرعلی فرخ راست میگه.جنس آسفالت خوب باشه بازتابش خیلی شدید میشه:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سواد که داری ؟:D اسفالت را با قیر و شن و.....میسازن :D خودت هم که اگه دیده باشی قیر به تنهایی یه چیز کاملا براقه ! اگه اسفالت قیرش زیاد باشه تو جاده خورشید تو جهتش بتابه چشت کور میشه !:D
حالا مونده به نوع اسفالت که قیرش زیاد باشه یا نه ! تو قسمتی از forza که تو بهش اشاره کردی اسفالت از نوعه پر قیرش استفاده شده :D این نشون میده forza 4 یه شبیه ساز واقعی است :D حتی اسفالتش :lol:
:lol:
فرخ حالا یه آسفالت انقدر مهمه که گیر دادی:dالبته به شخصه میگم حق با توئه>:dامیرعلی فرخ راست میگه.جنس آسفالت خوب باشه بازتابش خیلی شدید میشه:d

آره آسفالت بازتابش زیاد میشه اما دیگه نه انقدر که با بازتاب یه ماشین سوپر اسپورت (اسپورت) رقابت کنه :d :

شد قضیه برف و بارون و شب که تو بازی تاثیر نداره ، انصافا چه گیریه دادم :d شرمنده ملت :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,209
نام
نـــــــویـــــــــد
83222898000783019234_thumb.jpg

دستت درد نکن بابک>:d<عجب کاکپیت جیگری داره.نکته خیلی جالب دست راننده هست که با ویدیوهای قبلی فرق کرده.ظاهرا از نو طراحی کردن.خیلی بهتر و واقعی تر شده.

این دستکش های راننده داستانی شده بود برای من تو شماره 3 . حتی میخواستم پوینت بدم دستکش جدید بخرم اما نبود دیگه واقعا خسته شده بودم از اون مدل :d
خدا عمرشون بده چند مدل متفاوت تو بازی میذارن !

19186343592797900604_thumb.jpg

اگزوز را به به :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بسیار جالب.... ولی میگم محسن این کلیپ ماله youtube الانم پیلتره یه صفحه پیونده گنده اومده بالا ( اونایی که v پی n ندارن میبینن .. من دارم :d ) ... اگه می تونی درستش کن .

آخه چیکارش کنم ؟ 16 دقیقه هست ! :D اینترنت منم خیلی جون نداره ! :|

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام

تنها ایرادی که میشه از نمای داخل خودرو گرفت نداشتن شیشه و بازتاب تصویر روش هستش .... کاری که تو shift 1&2 به خوبی انجام شده بود و خیلی طبیعی کرده بودش... حیف شد اگه میشد چی میشد .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,174
نام
حسین
محسین ویدیو رو دیدم.بدجوری دهنم آب افتاد.عجب لکسوسی بود.تو بازی دشمن هم بود:dمنم زیاد برش میداشت.عالیه ماشینش.
فقط من لجم گرفته بود:dهی منتظر بودم اون راننده واقعیه بیاد با فورتزا هم یه رکورد بزنه:|یعنی اون سازنده ابله برنامه چرا اینکارو نکرد:-/

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
محسین ویدیو رو دیدم.بدجوری دهنم آب افتاد.عجب لکسوسی بود.تو بازی دشمن هم بود:dمنم زیاد برش میداشت.عالیه ماشینش.
فقط من لجم گرفته بود:dهی منتظر بودم اون راننده واقعیه بیاد با فورتزا هم یه رکورد بزنه:|یعنی اون سازنده ابله برنامه چرا اینکارو نکرد:-/

اون 2 تا هم واقعاً راننده هستن ! منتهی نمیدونم بازی کردن بلد نبودن یا Forza 4 شبیه ساز خوبی نبوده که اینطوری میکردن ! :D:|

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من یک سوال سر فورزا برام پیش اومده مثل فورزا 3 رو 2تا دیسک هست؟یعنی مثلا اگه 2دیسکه باشه مثل فورزا 3 دیسک دومش هست یا نه؟آخه تا حالا خبری از تعداد دیسکاش ندیدم :-/
الان بهترین ماشین فورزا 4 چیه؟ماشین ها لمان هستند هنوز یا نه؟

• Like
Reactions: Farh@d

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من یک سوال سر فورزا برام پیش اومده مثل فورزا 3 رو 2تا دیسک هست؟یعنی مثلا اگه 2دیسکه باشه مثل فورزا 3 دیسک دومش هست یا نه؟آخه تا حالا خبری از تعداد دیسکاش ندیدم :-/
الان بهترین ماشین فورزا 4 چیه؟ماشین ها لمان هستند هنوز یا نه؟
Forza4LE.jpg

بهترین ماشین من که میگم veyron super sport .... لمان هم هست تازه مسابقاته alms به صورت جداگانه هم هست

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
اون 2 تا هم واقعاً راننده هستن ! منتهی نمیدونم بازی کردن بلد نبودن یا Forza 4 شبیه ساز خوبی نبوده که اینطوری میکردن ! :D:|
متاسفانه اکثرِ قشرِ ناآشنا با گیم ( بلکه هم سوپر راننده ) ذهنیتی که از یه گیم دارن همینه که فقط پاشون رو پدالِ گاز باشه و پیچ ها رو هم به همین منوال رد کنن !
یا براشون اُفت داره تو یه بازی ـه ریسینگ به احترامِ پیچ پدالِ ترمز رو فشار بدن ! :d یا درکِ این که پیشرفت فقط مدلینگ نیست و فیزیک حکم فرماست تو این ژانر سخته واسشون ...
همین که طرف اولِ ویدیو در میاد میگه فورتزا و وسطای دمو میگه فورزا معلومه که یه سری افراد مجبورش کردن مثلِ ربات از بازی تعریف کنه و عمرا دستش به کنترلر نخورده !! ( تبلیغ محض )
در کل اصلا از این ویدیو خوشم نیومد ! /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر