Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

به نظر من نمای کاکپیت اصلا شبیه یک سیمولیشن واقعی رانندگی نیست..

نه چراغ سقفی داره نه آفتاب گیر تازه روی داشبورد و بوگیر هم نداره..:|

39675595944971040565.jpg

• Like
Reactions: NaViiDii
یکی از پیست های بازی بود اگر اشتباه نکنم خیلی هم زیبا بود :d

پـَـــ نـَـــ پـَــ اونجا شهرک آزمایش بود ماشین ها هم داشتن امتحان گواهینامه میدادن..!

خیلی قشنگ بود

کجاش قشنگ بود..!؟

تازه واردا !

من واقعا موندم چه طوری با این کیفیت بالا این ها رو طراحی میکنن . واقعا عجیبه .

---------- نوشته در 11:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 AM ارسال شده بود ----------

ای جانم Hummer ! :دی اگه یه ماشین بین این 500 تا باشه که بیشتر از همه منتظرشم همینه ! :دی

اخه اریا هـــــــــــــــــــــــامر هم شد ماشین !!!!!! البته ماشین فوق العاده ایه . من از نزذیک که دیدم این ماشین رو واقعا داشتم حال میکردم .اما برای مسابقه و ... این ماشین واقعا با ابهت تره به نظرم .

ماشین فقط این :

اخه اریا هـــــــــــــــــــــــا مر هم شد ماشین !!!!!! البته ماشین فوق العاده ایه . من از نزذیک که دیدم این ماشین رو واقعا داشتم حال میکردم .اما برای مسابقه و ... این ماشین واقعا با ابهت تره به نظرم .

ماشین فقط این :

Ford Falcon XB که در عالی بودنش شکی نیست مثل همه آمریکایی های کهن ! :دی ولی Hummer یه جورایی unique و متفاوت هست ! من کلآ بدجوری با هیکلش حال میکنم ! :دی

منم همین طور یکی از افراد شهرمون یه همر خرید منم عاشق و دل باخته بودئم بدتر هم شدم.:(
آخه توی خیابونای اینجا هم نمیشه راحت باهاش رانندگی کرد ! :دی مثلآ میخوای توی این همه کمبود جا ، کنار خیابون توی کوچه باریک پارکش کنی ! رسمآ باید وصیت نامه بنویسی ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or