Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

سوزوکی لیانا اولین ماشین سری جدید تاپگیر بود که همه با اون مسابقه می دادند , بعد که ماشین شورلت اومد لیست مهمونها هم تغییر کرد , ولی لیست راننده های F1 تغییر نکرد , برای همین هنوز هم اگه راننده F1 بیارند با همین سوزوکی رانندگی می کنه ...

• Like
Reactions: MehradCreed
سوزوکی لیانا اولین ماشین سری جدید تاپگیر بود که همه با اون مسابقه می دادند , بعد که ماشین شورلت اومد لیست مهمونها هم تغییر کرد , ولی لیست راننده های F1 تغییر نکرد , برای همین هنوز هم اگه راننده F1 بیارند با همین سوزوکی رانندگی می کنه ...
تو بین راننده های فرمول 1 که با لیانا رانندگی کردن فعلا روبنز باریچلو از همه سریعتر بوده...حتی رکورد استیگ رو هم زد:d

دوستان کسی اطلاعات دقیقی از این داره ؟؟؟ :x بنظرتون کی میرسه اینجا ؟؟ قیمتش چی ؟؟ من که بد جور طلبه شدم بخرم ;;)

209277-F458SWheel_FP.JPG

http://www.thrustmaster.com/product.aspx?ProductID=239&PlatformID=8

فورزا 3 با اون همه ماشین فقط 17 تاش تو 4 هست؟! البته بعضیاشون دیگه واقعا اسقاتی بودن:دی

یه ماه مونده به عرضه بازی تازه نصف کمتر ماشین ها مشخص شده:دی

نه بابا ! از 500 تا ماشن Forza 4 فقط 80 تاش جدید هستن ! بقیه اون 420 تا هم بلا استثنا از نو طراحی شدن و به روز شده هستن ! فک کنم خیلی از این ماشینهایی که از شماره قبل حذف شدن برای پورشه هستن ! :دی

واقعاً T10 این سری یجور دیگه داره خبر رسانی میکنه ! سر Forza 3 مدام عکس میداد بیرون مصاحبه میکردن قابلیت های بازی رو میگفتن ( بصورت کامل ) و کسی تو خماری نبود ! اما این سری کمتر حرف میزنن، عکس کم میدن بیرون، فقط 5 تا پیست رو تأیید کردن ( البته یه بابایی لیست پیست های احتمالی رو از روی عکس World tour پیش بینی کرده ) و به قول شما فقط نصف ماشینهای بازی رو آنونس کرده و حتی اطلاعات بازی ( که در هر بخشی دچار تغییرات شده ) رو هم داره کم کم و هفته به هفته میده! الان در مورد آپگرید ها، AI، فیزیک، عکاسی، گرافیک، درجه سختی بازی و ... گفتن هنوز هم میخوان یه UTH دیگه بذارن رو سایتشون، نمیدونم دیگه این یکی آخریش هست یا نه ! ولی یه جورایی این حرکتشون رو مخ هست این بار ! :|

یه عکس ناز از AV :

forza4-compteur-lexus-lfa-3.jpg

عکس In-Race :

83222898000783019234.jpg

آخرین ویرایش:
سلام.2 تا سوال داشتم:
1.چه شكلي ميشه نماي داخل كابين رو تو فورزا3 كمي عقب تر آورد؟منظورم اين كه خيلي به فرمان نزديكه.كسي مي دونه كه چه شكلي ميشه عوضش كرد؟
2.انيميشن تعويض دنده رو از كجا ميشه on كرد؟
ممنون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or