Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

نه بابا ! از 500 تا ماشن Forza 4 فقط 80 تاش جدید هستن ! بقیه اون 420 تا هم بلا استثنا از نو طراحی شدن و به روز شده هستن ! فک کنم خیلی از این ماشینهایی که از شماره قبل حذف شدن برای پورشه هستن ! :دی

واقعاً T10 این سری یجور دیگه داره خبر رسانی میکنه ! سر Forza 3 مدام عکس میداد بیرون مصاحبه میکردن قابلیت های بازی رو میگفتن ( بصورت کامل ) و کسی تو خماری نبود ! اما این سری کمتر حرف میزنن، عکس کم میدن بیرون، فقط 5 تا پیست رو تأیید کردن ( البته یه بابایی لیست پیست های احتمالی رو از روی عکس World tour پیش بینی کرده ) و به قول شما فقط نصف ماشینهای بازی رو آنونس کرده و حتی اطلاعات بازی ( که در هر بخشی دچار تغییرات شده ) رو هم داره کم کم و هفته به هفته میده! الان در مورد آپگرید ها، AI، فیزیک، عکاسی، گرافیک، درجه سختی بازی و ... گفتن هنوز هم میخوان یه UTH دیگه بذارن رو سایتشون، نمیدونم دیگه این یکی آخریش هست یا نه ! ولی یه جورایی این حرکتشون رو مخ هست این بار ! :|

یه عکس ناز از AV :

forza4-compteur-lexus-lfa-3.jpg

عکس In-Race :

83222898000783019234.jpg

ایول بابا این عکس AV عجب چیزی بود یه کینکت واجب شد. یه مدت به سرم زده بود برم PS3 بگیرم GT بزنم ولی دیدم حیفه کینکت رو از دست بدم.

راستی این عکس دومی نصفش بیشتر لود نمیشه! :دی

به عنوان یه فن فورتزا از صمیم قلب به تیم سازنده میگم"خاک بر سرتون"
خب یکی نیس بگه نمیتونید همچین غلطی بکنین تو تیزر اولیه چی بود؟!
لگه انتظاراتو بالا نبرده بودنم الان این احساسو نداشتم!
الان فرق فورتزا 3 و 4 چیه؟ 100 تا ماشین بیشتر.نورپزدازی بهتر آنلاین بهتر که به درد ما نمیخوره .کینکت(بچه بازی)
واقعا نا امید شدم!
پی اس 3 قدرتش بیشتر از 360 هست؟پلیفونی محدود نبود؟
خیلی این استودیو رو دوس دارم ولی بازی میگم خاک بر سرشون
وقتی تو ای 3 یارو بهت ازت میپرسه مث بچه آدم بگو نداره این قابلیت ها رو بازی!الکی تو کف نذاز ملتو!
بیشترین دلیلی که ازین کارشون متنفر شدم اینکه مث بچه آدم نگفتن!
سر فورتزا 3 گفتن از طرف مایکرو فشار بوده و این حرفا!سر 4 دیگه بهونه ای قبول نیس
اون تیزر اولی رو نمیدادن الان این حرفا رو بارشون نمیکردم
لابد از درت هم خبری نیس!

آنلاین بهتر شاید به درد شما نخوره ولی خیلی به درد من میخوره:d

---------- نوشته در 09:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:01 PM ارسال شده بود ----------

اتفاقا من عاشق پیست نیویورک بودم
مخصوصا اون که وسطش لاستیک و مانع بود
فکر میکردم همه از این پیست خوششون میاد

منم عاشق این پیست بودم،ماشینای بقیه رو هول میدادم تو اون لاستیکا سر پیچ که داغون میشدن:d

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

اخی liana یادش بخیر ..... ماشینه نه چندان گرون ! ( طرفدارای تاپ گیر میدونن )

آی گفتی حیف که لهش کردن!!!!
our reasonably priced car.

نیما جان بازی 80 تا شرکت خودرو سازی داره و 500 تا ماشین که از این 500 تا 80 تاش جدید هستن برای سری، یعنی 420 تا از ماشینها قبلاً توی Forza 3 بودن

لیست شرکتهای حاضر در بازی که با استفاده از دستکاری URL ها بدست اومده !

http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/4791602.aspx

نیما جان بازی 80 تا شرکت خودرو سازی داره و 500 تا ماشین که از این 500 تا 80 تاش جدید هستن برای سری، یعنی 420 تا از ماشینها قبلاً توی Forza 3 بودن

لیست شرکتهای حاضر در بازی که با استفاده از دستکاری URL ها بدست اومده !

http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/4791602.aspx
اهان خيلي ممنون طبق معمول چاكريم داش محسن:d

نمی دونم این خبر قبلا هم اعلام شده یا نه ولی چون امروز تو TGS اعلام شد گفتم اینجا بزارم :دی
For Forza Motorsport 4, Turn 10 Studios will reveal that the game will include four legendary Japanese tracks – Motegi, Fujimi Kaido, Tsukuba and Suzuka – when it launches on Oct

دوستان بالاخره مشخص شد پورش هست جزو ماشین ها یا نه ؟! در کل این EA از خره شیتون اومده پایین یا نه ؟!

خدایی نبودن پورش اونم تو فورزا خودش یه نوع عذاب ! . . .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or