Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اگر قرار باشه T10 چیزهای جدیدی رو برای بازی آنونس کنه احتمالش هست توی TGS 2011 باشه ! که حدوداً 20 روز دیگه برگزار میشه ! دلیلش هم اینه که اگر بتونن Forza 4 رو در بالاترین سطح تو ژاپن نشون بدن ممکنه بتونن مخاطبین بیشتری برای خودشون بدست بیارن و یکم هم رقابت کنن تو اون کشور غریب ! :D البته بعید میدونم ! ولی در کل فرضیه بدی نیست ! اگر این اتفاق هم نیافته دیگه رسماً باید بیخیال تغییرات جوی و برف و بارون و گل و خاک و مسابقات Off-Road و مسابقه در شب بشیم ! :|:((

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
اگر قرار باشه T10 چیزهای جدیدی رو برای بازی آنونس کنه احتمالش هست توی TGS 2011 باشه ! که حدوداً 20 روز دیگه برگزار میشه ! دلیلش هم اینه که اگر بتونن Forza 4 رو در بالاترین سطح تو ژاپن نشون بدن ممکنه بتونن مخاطبین بیشتری برای خودشون بدست بیارن و یکم هم رقابت کنن تو اون کشور غریب ! :D البته بعید میدونم ! ولی در کل فرضیه بدی نیست ! اگر این اتفاق هم نیافته دیگه رسماً باید بیخیال تغییرات جوی و برف و بارون و گل و خاک و مسابقات Off-Road و مسابقه در شب بشیم ! :|:((

به نظر من fm4 اونقدر جزییاتش بالا هست که نشه رو این نسل ایکس باکس جلوه های بارونو برفو گرد و خاکو اینا روش اضافه کرد ( تو شیفتو pgr شد ولی اونا کجا عظمت FM4 کجا ) اگرم بشه دیگه این کیفییتو نداره هرچی باشه دیگه 360 پیرشده !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,282
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام دیدم بحثه اچیومنت شد دیدم که دوستان تکمیل کردن اچیومنتاش خواستم این سوال بپرسم خیالم راحت کنم
دوستان تو بازی فورزا3 یه اچیومنت هست به اسمه
solid gold 80g
میشه یک راهنمایی کرد ایا باید تمامه اونت لیست تیک زد یا نه از هر اونت لیستی یک مسابقش اول شد طلا گرفت؟
ممنون میشم اگر توضیحی بدین در مورد این اچیومنت

اصلا تمام قشنگی این اچیو این است که باید تمام Eventها تیک بخورن و همه Gold شن دوست عزیز :d

من فضیه ی نصب بازی رو میگم نه تعداد دیسک بازی رو !

حتما اینجوری خواهد بود دیگه . به هر حال برای این که تمام پیست ها و ماشین ها به طور هم زمان در بازی وجود داشته باشن حتما باید روی هارد نصب بشن .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به نظر من fm4 اونقدر جزییاتش بالا هست که نشه رو این نسل ایکس باکس جلوه های بارونو برفو گرد و خاکو اینا روش اضافه کرد ( تو شیفتو pgr شد ولی اونا کجا عظمت FM4 کجا ) اگرم بشه دیگه این کیفییتو نداره هرچی باشه دیگه 360 پیرشده !

مشکل این هست که T10 نیومده مثل بچه آدم بگه اینها نیستن تو بازی ! سر Forza 3 راحت گفتن نیست آب پاکی رو ریختن رو دست همه ! اما سر این یکی دارن میگن الان راجع بهش صحبت نمیکنیم و از این دست حرفها ! و الا بگن نیست هم خب ما قبول میکنیم دیگه ! :D

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
نگفتن نیس که محسن
ائن از او تیزر اولیه بازی
اونم از مصاحبه رئیس T10 تو E3 یجورایی غیر مستقیم تایید میکرد خیلی عجیبه تو E3 نمایش ندادن این قابلیتها رو من واقعا موندم برنامشون چیه!

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
سلام بعد از چندی برگشتم به تاپیک این سری البته من خیلی اماتو تر از شما ها هستم خدای نکرده جسارت نشه :d
ای خدا اچیو برای دریفت کشیدن نداره ای جان پس میشه امیدوار بود 1000 بشه :d
توی FM3 تا 93000 رفتیم اما 100000 نشد :d
راحت میشه بهترین ماشینی هم که من باهاش این کارو کردم Nissan 370z بود ولی باید کشش رو کامل Off کنی و لاستیکت همه Small Size و فک کنم اگه فنر رو هم الاستیکی کنی راحت میشه تا 110K بری

سخته.من بعد از اینکه گفتی امتحان کردم خیلی سنگینه mclaren تا دستی می کشم می خوره به نرده ها :d
قلقش رو بگو:d مثلا با چه سرعتی سر پیچ ها چطوری فرمون بدیم و اینا .ممنون
قلقی تداره فقط یکم تو Customize کردن دقت کن و تست کن بازم دقت کن و تست دوباره دقت و تست و اگر نشد دوباره دقت و تست همه چی حله
خب اینجوری حساب کن که خیلی از افرادی که کینکت دارن سمت یه همچین ریسینگی میرن، حداقل برای امتحان ! اون هم بازیی که علاوه بر داشتن سطوح واقعاً راحت یه همچین گرافیک و مدلسازی های زیبا و بخشی مثل Aouto Vista داره ! و باز اونهم تو این قحطی بازی های متفاوت برای کینکت ! وقتی یه بازی مثل Kinect Sport میتونه 3 میلیون بفروشه و DC میتونه 2.5 میلیون بفروشه ( از روی همون 10+ کینکتی که فروش رفتن ) چرا نباید Forza 4 1-2 میلیون به فروشش اضافه بشه ( حداقل ! اگر که همه اون 10 میلیون نفری که کینکت خریدن رو فن Forza بحساب نیاریم ! ) اگر اینجوری فکر کنی میبینی که حداقل 1 دانه اچیومنت حق این جماعت هست که تو بازی داشته باشن ! :D
سلام بر اقا محسن بزرگ از نظر من هم این اچیومنت حقشون نبود اخه کسی که به قول خودش کینکت رو میخره و فورزا رو هم برای Just for Fun and L...ing تهیه می کنه اصلا به این اچیومنت فکر هم نمی کنه اخه 950 اچیوشو نمی خوای بگیری خوب اون 50 تا چه دردی رو دوا می کنه در ضمن کسی هم که فورزا رو واقعا برا خوده فورزا بودن و اچیومنت تهیه می کنه اگر 100 تا کینکت هم داشته باشه اهمیت نمی ده که برا کینکتش اچیو گذاشتن یا نه :d
من که بیخیال این چیزاش شدم چون دیگه زشته اینم مثل فورزا 3 رو 60 یا 75 درصد بخوایم بریم و بعد از این همه هنوز 79% بازی رو بیشتر نرفته باشیم در کل میریم که بتونیم حداقل این یکی رو 85% رو درجه سختی تا 30% بازی پیش بریم

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
شما اصلآ سوال بنده رو فهمیدید که نقل قول میفرمایید ؟!!!

من فضیه ی نصب بازی رو میگم نه تعداد دیسک بازی رو !

خب این مشکل شماست که نمیدونید تو بازی ریسینگ دیسک دوم باید Instal بشه ! (نمیشه که برای 100 تا ماشین خاص مدام دیسک عوض بشه ، یه ذره فکر بهتر از جواب دادنه !)

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
Forza MotorSport 4 Achivements List:

Welcome to Forza Motorsport: Complete the very first race in the game (15)
Driver Level 1: Reach Driver Level 1 in Career mode (20)
Driver Level 10: Reach Driver Level 10 in Career mode (20)
Driver Level 20: Reach Driver Level 20 in Career mode (20)
Driver Level 30: Reach Driver Level 30 in Career mode (20)
Driver Level 40: Reach Driver Level 40 in Career mode (20)
Driver Level 50: Reach Driver Level 50 in Career mode (20)
Bucket List: Finish first in every single race in the Event List in Career play mode (80)
Forza World Tourer: Finish a race on every race track in Forza Motorsport 4 (60)
Amateur: Complete the first year of Season Play (25)
Clubman: Complete the second year of Season Play (25)
Sportsman: Complete the third year of Season Play (25)
Semi Pro: Complete the fourth year of Season Play (25)
Expert: Complete the fifth year of Season Play (25)
Professional: Complete the sixth year of Season Play (25)
Unicorn Hunter: Be the winning bidder on any "unicorn" car in the Auction House (10)
Grease Monkey: Create a car tuning file for your car (10)
Painter: Create a paint job or vinyl group for your car (10)
Show Off: Upload a movie to Forzamotorsport.net (10)
Entrepeneur: Sell a car tuning, paint job, or vinyl group from your storefront (10)
Masters: Complete the seventh year of Season Play (25)
Elite: Complete the eighth year of Season Play (25)
Champion: Complete the ninth year of Season Play (25)
Legend: Complete the tenth year of Season Play (50)
Speed Demon: Reach 240 mph in any car (10)
Car Explorer: Fully explore any car in Autovista (10)
On Location: Take a photo of any car in every Home Space (20)
Star in a Reasonably Priced Car: Complete a lap around the TopGear Test Track while driving a KIA cee'd (10)
Clubbed Up: Create or join a Car Club (15)
My Car is Your Car: Share a car in your garage with your Car Club (10)
Auto Crosser: Complete 10 Autocross events without hitting gate cones (10)
Outta Time: Reach 88 mph in a DeLorean (10)
Daily Rewards: Visit the Message Center on at least five unique days (5)
Here's My Card: Create a custom playercard with badges and titles (10)
Rivals Shootout: Race and defeat an opponent in Rivals mode (10)
Legendary Battle: Beat a Ferrari 330 P4 in any race while driving a Ford GT40 Mark II (15)
Awesome Drift: Earn a perfect Drift score (20)
Perfect Turn: Earn a perfect Turn score (15)
Flat Out: Earn a perfect Speed score (5)
Nice Pass: Earn a perfect Pass score (15)
Slip Streamin': Earn a perfect Draft score (5)
Exclusive Taste: Own the five most expensive cars in the game (not including DLC) (50)
Look Ma, No Controller!: Use Kinect to drive any car in Free Play (5)
Factory Driver: Get any Car Manufacturer to Affinity level 50 (60)
Born Competitor: Post a time in every Rivals mode event (30)
Forza Faithful: Import a file from Forza Motorsport 3 (15)
Kingpin: Knock down a gold bowling pin in Car Bowling (5)
Ferrari Collector: Own every Ferrari included on Disc 1 (40

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
یه نظریه دارم در حد تیم ملی:d

به نظر من بازی بارون و رالی و .... اینارو داره.ولی با توجه به گرافیک خیلی بالای بازی و 60 فریم بودنش،احتمالا تو بارون و رالی دچار افت فریم محسوس میشه.احتمالا turn 10 در تلاش هست که این افت فریم رو از بین ببره و اگر بتونه به قول محسن تو tgs حتما میان تائید میکنن.اما اگر نتونن که هممون غصه دار میشیم:(

انصافا یکم فکر کنید می بینید هیچ دلیلی نداره این دست دست کردنشون.تنها دلیلش همین میتونه باشه.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یه نظریه دارم در حد تیم ملی:d

به نظر من بازی بارون و رالی و .... اینارو داره.ولی با توجه به گرافیک خیلی بالای بازی و 60 فریم بودنش،احتمالا تو بارون و رالی دچار افت فریم محسوس میشه.احتمالا turn 10 در تلاش هست که این افت فریم رو از بین ببره و اگر بتونه به قول محسن تو tgs حتما میان تائید میکنن.اما اگر نتونن که هممون غصه دار میشیم:(

انصافا یکم فکر کنید می بینید هیچ دلیلی نداره این دست دست کردنشون.تنها دلیلش همین میتونه باشه.

نمیدونم شاید هم ! :D ولی خب تا 40-50 هم بتونن نگهش دارن خیلی خوبه باز ! مهم این هست که موتور فیزیک بازی رو روی 360fps نگه دارن ! :D

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
نمیدونم شاید هم ! :D ولی خب تا 40-50 هم بتونن نگهش دارن خیلی خوبه باز ! مهم این هست که موتور فیزیک بازی رو روی 360fps نگه دارن ! :D
آخه turn 10 از طرفی امتیاز بازیش براش خیلی مهمه.سایتها هم که از 2010 نسبت به قبل یکم سختگیر تر شدن(که بهتره)برای همین افت فریم برای یه عنوان سیمولیشن شدید تو امتیازاتش تاثیر منفی میزاره.منم اصلا دوس ندارم امتیاز بازی کم بشه که عده ایی اینجا جشن بگیرن:dامیدوارم حداقل بارون رو به بازی اضافه کنن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر