Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

در مورد آنلاین حرفت کاملآ درسته ! :دی کلآ کسی توی خارج به اون چیزی که من گفتم فکر هم نمیکنه ولی در مورد کینکت !
حدود 10 میلیون کینکت (یه کم بیشتر) فروش رفته برای حدود 55 میلیون 360 ! یعنی کمتر از 1/5 . پس هنوز با 360 گره نخورده وقتی کمتر از 20% افرادی که 360 دارن میتونن ازش استفاده کنن ! :دی (که توی اون 20% هم خیلی هاشون اصلآ Forza باز نیستن و سلیقه ـشون متفاوته)
قابلیت آنلاین چیزی هست که همه بهش دسترسی دارن و حداقل یه ماه میتونن مجانی استفاده کنن و بعدش دوباره با هزینه کم شارژش کنن نه یه وسیله 150 دلاری !
البته باهات موافقم که احتمالآ از این به بعد توی بازیهای بیشتری باشه ! :دی چون این طوری اچیومنت جمع کن ها مجبور میشن یدونه کینکت بخرن و برای کامل کردن اچیومنت بهش نیاز دارن !

خب اینجوری حساب کن که خیلی از افرادی که کینکت دارن سمت یه همچین ریسینگی میرن، حداقل برای امتحان ! اون هم بازیی که علاوه بر داشتن سطوح واقعاً راحت یه همچین گرافیک و مدلسازی های زیبا و بخشی مثل Aouto Vista داره ! و باز اونهم تو این قحطی بازی های متفاوت برای کینکت ! وقتی یه بازی مثل Kinect Sport میتونه 3 میلیون بفروشه و DC میتونه 2.5 میلیون بفروشه ( از روی همون 10+ کینکتی که فروش رفتن ) چرا نباید Forza 4 1-2 میلیون به فروشش اضافه بشه ( حداقل ! اگر که همه اون 10 میلیون نفری که کینکت خریدن رو فن Forza بحساب نیاریم ! ) اگر اینجوری فکر کنی میبینی که حداقل 1 دانه اچیومنت حق این جماعت هست که تو بازی داشته باشن ! :دی

حدود 10 میلیون کینکت (یه کم بیشتر) فروش رفته برای حدود 55 میلیون 360 ! یعنی کمتر از 1/5 . پس هنوز با 360 گره نخورده وقتی کمتر از 20% افرادی که 360 دارن میتونن ازش استفاده کنن ! :دی

البته من یه نکته ای رو اضافه کنم :

این آمار فروش 10 میلیون(یه کم بیشتر) کینکت مال اسفند ماه سال گذشتس....:d.
یعنی کینکت تو اون 5 ماه اول عرضش 10 میلیون فروخته و منطقی هم هست که فرض کنیم حدود 5 میلیون هم از اسفند تا حالا فروخته(شاید کمی کمتر بیشتر) در نتیجه مایکرو تا اول شهریور حدود 15 میلیون کینکت فروخته که یعنی : حدود 28 تا 30 درصد x360 دارا کینکت دار هستند.... .

در نتیجه میشه نشانه های اولین گره رو دید:d

+

من خودم به شخصه از سیمولیتینگ ریسینگ بدم میاد خسته کنندس برام....ولی واسه مد کینکت forza4 و مخصوصا چک کردن ماشینا با دست حتما بازیرو تهیه می کنم.....در سراسر دنیا هم فکر نکنم امثال من کم شمار باشن..... .:d
.
.
.

ای خدا اچیو برای دریفت کشیدن نداره ای جان پس میشه امیدوار بود 1000 بشه :d
توی FM3 تا 93000 رفتیم اما 100000 نشد :d

ای خدا اچیو برای دریفت کشیدن نداره ای جان پس میشه امیدوار بود 1000 بشه :d
توی FM3 تا 93000 رفتیم اما 100000 نشد :d
نوید برو تو fujimi kaido با mclaren f1 میتونی بگیری.من همین چند شب پیش گرفتم:d

سخته.من بعد از اینکه گفتی امتحان کردم خیلی سنگینه mclaren تا دستی می کشم می خوره به نرده ها :d
قلقش رو بگو:d مثلا با چه سرعتی سر پیچ ها چطوری فرمون بدیم و اینا .ممنون

سخته.من بعد از اینکه گفتی امتحان کردم خیلی سنگینه mclaren تا دستی می کشم می خوره به نرده ها :d
این ماشین رو Mitsubishi HKS Time Attack Evolution انتخاب کن و کنترل کشش رو هم خاموش کن
یه خورده سخته ولی با دو سه بار رفتن میتونی بگیری
از Rewind هم استفاده کن

داره خوبم داره:d
اسمش perfect drift هست اگه اشتباه نکنم:d

Awesom Drift
هرچند اینجا اشاره نکرده باید چه میزان دریفت بکشیم و نمیشه روی سختی یا راحتیش نظری داد

من با یه مدل BMW که الان دقیقشو یادم نیست رفتم Tune شده هم بود دقیقا چند lap پشت هم بالای 90000 رفتم اما 100000 نشد دیگه ولش کردم و بازی فعلا همون 995 گیمراسکور مونده :d

من ماشینهای زیادی امتحان کردم.مثل فراری f430,bmw m3 e92-porsche ولی هیچکدوم به خوبی این مکلارن نبود.نگاه کن اگر تمام چیزایی که میگم مو به مو اجرا کنی حتما میتونی بگیریش.tcs و stability رو خاموش کن.sugested line رو on کن.فقط و فقط با دنده 2 برو.دقیقا از روی خط حرکت کن،وقتی به پیچ رسیدی و خط قرمز شد،ترمز کن،تا اونجایی باید ترمز کنی که خط قرمزیش خیلی کمرنگ بشه،اگر به پیچ به راست مثلا بود،یه کوچولو ترمز دستی رو بگیر،که ماشین آماده سر خوردن بشه،سریع فرمون رو به راست بگردون.الان دیگه میرسی به مهمترین قسمت.وقتی ماشین شروع به دریفت کرد،دیگه فقط باید با گاز و فرمون کار کنی،هی باید نیش گاز بدی.یعنی هی رو گاز رو تقه بزنی،ول کنی.همونطور که گفتم اگر به پیچ مثلا به راست بود،بعد از اینکه فرمون رو به راست چرخوندی،وقتی ماشین داشت دریفت میکرد،برای اینکه منحرف نشه،حالا باید به چپ بپیچونی،ولی نه خیلی زیاد،بعد همونجوری که گفتم با گاز و ترمز بازی کن.مطمئن باش میتونی بگیریش.زیاد سخت نیست.اگر ماشین منحرف شد،یا دور خودت چرخیدی،یا به دیوار خوردی از rewind استفاده کن.اینم حتما یادت باشه،ماشینی که میخوای دریفت کنی باید شتاب فوق العاده ایی داشته باشه و حتما حتما دیفرانسیل عقب باید باشه.
واقعا این turn 10 خدای سیمولیشن ساختن هست.یعنی دریفت رو عین واقعیتش ساخته.شدید لذت بخشه برام دریفتش.
من با یه مدل BMW که الان دقیقشو یادم نیست رفتم Tune شده هم بود دقیقا چند lap پشت هم بالای 90000 رفتم اما 100000 نشد دیگه ولش کردم و بازی فعلا همون 995 گیمراسکور مونده :d
نوید بابا تو بازی رو 100 کردیا:|بشین این دریفت رو برو.اتفاقا من چند دست تا 96 هزار رفتم ولی نا امید نشدم.تو کارت درسته،با این مکلارن برو حتما میگیریش.>:d<

این قضیه سیو بازی هم درست کنن که بد جوری روی اعصاب هست..

من پروفایلم رو انتقال دادم ولی دیگه سیو هام رو نمی شناسه..! حالا من این وسط چی کار کنم حداقل یک سال روی این سیو ها زحمت کشیده بودم..

این مشکل قبلا برای خیلی ها اتفاق افتاده بود یکیش هم فکر کنم همین نوید بود..

سلام دیدم بحثه اچیومنت شد دیدم که دوستان تکمیل کردن اچیومنتاش خواستم این سوال بپرسم خیالم راحت کنم
دوستان تو بازی فورزا3 یه اچیومنت هست به اسمه
solid gold 80g
میشه یک راهنمایی کرد ایا باید تمامه اونت لیست تیک زد یا نه از هر اونت لیستی یک مسابقش اول شد طلا گرفت؟
ممنون میشم اگر توضیحی بدین در مورد این اچیومنت

Back