Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

این قضیه On و Off کردن انیمیشن تعویض دنده نمیدونم از کجا اومده ! لینکی چیزی ازش هست ؟! من هرچی گیم پلی دیدم تعویض دنده داشته به جز دو تا مورد که Ferrari بودن. حدس میزنم اونا برای این انیمیشن نداشتن که دنده کنار یا روی فرمون بوده و هنوز انیمیشنش آماده نشده بوده ولی اینکه بریم On و Offـش کنیم یه چیز بی مورد هست و واقعآ بعید میدونم همچین گزینه ای وجود داشته باشه.
این ویدیو تقریبا یه اطلاعات جزیی میده که فعلا رو خروجیه هیچ سایتی نیست ! ( حجمش بالاست ؛ 1.2 گیگ :d)
اولا تو مصاحبه ی این ویدیو آب و هوای داینامیک و Dirt Events تا حدودی تایید میشه و در ضمن تو قسمت سوم ویدیو واسه جمع بندی میگن واسه تسلّط بیشتر رو کنترل به خصوص با فرمون و 3 نمایشگر میشه on و off کرد ! :d
http://www.youtube.com/watch?v=AVkNKPU0EA8
در ضمن تو تصویر پایینی تو گزینه ی Shifting علاوه بر اتوماتیک و manual یه مورد دیگه هم هست که شاید این باشه !؟ :d

97921513881463536621.png

ولی به همون اتوماتیک و Manual بودن مشکوکم.
تو یکی از تریلرهای off screen ـه E3 طرف فقط دستش رو فرمون بود و کاری هم به دنده نداشت ( یعنی اتوماتیک بود ) ولی انیمیشن رو داشت !
http://www.youtube.com/watch?v=pHUf4c7Ik4E

این قضیه On و Off کردن انیمیشن تعویض دنده نمیدونم از کجا اومده ! لینکی چیزی ازش هست ؟! من هرچی گیم پلی دیدم تعویض دنده داشته به جز دو تا مورد که Ferrari بودن. حدس میزنم اونا برای این انیمیشن نداشتن که دنده کنار یا روی فرمون بوده و هنوز انیمیشنش آماده نشده بوده ولی اینکه بریم On و Offـش کنیم یه چیز بی مورد هست و واقعآ بعید میدونم همچین گزینه ای وجود داشته باشه.

منم تا اونجایی که یادمه تو یکی از تریلر هاش که ماشین انیمیشن رو نداشت میگفت مرحله ساخته و اینا رو خودمون فعلا برداشتیم.

این ویدیو تقریبا یه اطلاعات جزیی میده که فعلا رو خروجیه هیچ سایتی نیست ! ( حجمش بالاست ؛ 1.2 گیگ :d)
اولا تو مصاحبه ی این ویدیو آب و هوای داینامیک و Dirt Events تا حدودی تایید میشه و در ضمن تو قسمت سوم ویدیو واسه جمع بندی میگن واسه تسلّط بیشتر رو کنترل به خصوص با فرمون و 3 نمایشگر میشه on و off کرد ! :d
http://www.youtube.com/watch?v=AVkNKPU0EA8
در ضمن تو تصویر پایینی تو گزینه ی Shifting علاوه بر اتوماتیک و manual یه مورد دیگه هم هست که شاید این باشه !؟ :d
نمیدونم والا ! :دی ولی من بعید میدونم حتی یه نفر توی دنیا باشه که بخواد بدون انیمیشن ببینه ! حالا اگه به فرض همچین چیزی هم باشه (که بعید میدونم) دیگه امکان نداره جوری باشه که هرکی اتوماتیک زد انیمیشن رو نبینه و هرکی غیراتوماتیک زد ببینه ! :دی
اون گزینه توی عکس هم تعویض دنده دستی با کلاچ هست ! :دی توی Forza 3 هم بود.

البته این تصویر واسه تنظیمات درجه سختی هست، فکر نکنم روشن یا خاموش بودن انیمیشن تعویض دنده (اگه وجود داشته باشه) ربطی به درجه سختی پیدا کنه و مثلا اگه خاموش کنیم درجه سختی بره بالاتر :دی

یه سوال.
دنده اتوماتیک بگذاریم قاعدتا هم نباید انیمیشنی وجود داشته باشه دیگه، مثل واقعیت. اینطور نیست؟:-/ تو Manual باید باشه، ولی اتوماتیک که خُب اتوماتیکه دیگه:دی اتفاقا اگه تو اتوماتیک طرف دنده عوض کنه غیر طبیعی میشه!

یه سوال.
دنده اتوماتیک بگذاریم قاعدتا هم نباید انیمیشنی وجود داشته باشه دیگه، مثل واقعیت. اینطور نیست؟:-/ تو Manual باید باشه، ولی اتوماتیک که خُب اتوماتیکه دیگه:دی اتفاقا اگه تو اتوماتیک طرف دنده عوض کنه غیر طبیعی میشه!

خیلی از ماشین‌هایی که تو فورزا هستن، دنده دستی‌اند، ما موقع بازی تنظیمات دنده رو حالت اتوماتیک میذاریم
ولی تغییراتی که ما تو گیم‌پلی میدیم، آیا تو واقعیت تاثیر میذاره؟ نه
پس انیمیشن تعویض دنده رو میبینیم
اما در مورد ماشین‌های دنده اتومات... بعضی از اونا یه حالتی دارند که با انتخابش موقع ریس، دنده دستی عوض میشه
به این صورت که وقتی دسته دنده رو به سمت جلو میدیم، دنده زیاد میشه و وقتی به سمت عقب میدیم، دنده کم میشه.
بعضی دیگه هم، صفحه کلاچ پدالی دارند... همونهایی که کنار فرمون هستند و اکثرا با فشار دسته سمت راستی، دنده زیاد و با فشار سمت چپی، دنده کم میشه
پس با این حساب تو ماشین‌های اتوماتیک هم انیمیشن تعویض دنده رو میبینیم.
البته ماشین‌های دنده اتوماتی هستند که چنین آپشنهایی ندارن و انیمیشن تعویض دنده رو نمیبینیم... مثل اکثر ماشینهای کلاس R1

یه سوال.
دنده اتوماتیک بگذاریم قاعدتا هم نباید انیمیشنی وجود داشته باشه دیگه، مثل واقعیت. اینطور نیست؟:-/ تو Manual باید باشه، ولی اتوماتیک که خُب اتوماتیکه دیگه:biggrin1: اتفاقا اگه تو اتوماتیک طرف دنده عوض کنه غیر طبیعی میشه!
درسته (البته برای اونی که میگی هم باید اول دنده رو بذاره توی D ! :دی ) ولی هیچ شرکتی این کار رو نمیکنه ! :دی T10 هم با هرکی بخواد شرط میبندم نمیاد کاری کنه که هرکی اتوماتیک بازی کنه نتونه تعویض دنده رو ببینه ! چون اکثر بازیکن ها (از جمله خودم) بیشتر اتوماتیک بازی میکنن و خب طبیعتآ دوست دارن انیمیشن تعویض دنده رو هم ببینن ! :دی تعویض دنده با فرمون خیلی حال میده ولی با دسته یه جوریه !

آخرین ویرایش:
یه سوال.

درسته (البته برای اونی که میگی هم باید اول دنده رو بذاره توی D ! :دی ) ولی هیچ شرکتی این کار رو نمیکنه ! :دی T10 هم با هرکی بخواد شرط میبندم نمیاد کاری کنه که هرکی اتوماتیک بازی کنه نتونه تعویض دنده رو ببینه ! چون اکثر بازیکن ها (از جمله خودم) بیشتر اتوماتیک بازی میکنن. تعویض دنده با فرمون خیلی حال میده ولی با دسته یه جوریه !

بابا چی میگین :d کلا ماشین سوپر اسپورت که اتوماتیک نداره :d !! همه دنده این :d این دور های سر پیچ رو هم با دستی نمیزنن اینا ، با کلاجه و نمیشه اتوماتیک رفت :d اینم من کلا یه چیزایی یادمه که میگفتن خودمون فعلا برداشتیم و بعد اضافه میشه :d

بابا چی میگین :d کلا ماشین سوپر اسپورت که اتوماتیک نداره :d !! همه دنده این :d این دور های سر پیچ رو هم با دستی نمیزنن اینا ، با کلاجه و نمیشه اتوماتیک رفت :d اینم من کلا یه چیزایی یادمه که میگفتن خودمون فعلا برداشتیم و بعد اضافه میشه :d
خب بحث ها از اونجایی شروع شده که یکی دو تا از همین Ferrari ها تعویض دنده نداشتن که منم گفتم احتمالا به خاطر آماده نبودنشون هست ولی بچه ها میگن طبیعی تره ! :دی

آقا خیلی پیچیده شد ! توی Forza 3 حتی اگر اون گزینه رو اتوماتیک میذاشتین خودش دنده رو عوض میکرد . یعنی دستش رو میاورد روی دنده عوض میکرد دوباره فرمون رو میگرفت ! الان من دقیقا متوجه موضوع بحث شماها نمیشم :d
البته ماشین هایی هم بودن که کلا دنده عوض نمیکردن یعنی انیمیشنی نبود براشون . حالا چه دنده پشت فرمون میبود چه اون وسط :d

والا من تو این عکس گزینه ای مبنی بر On یا Off کردن انیمیشن نمیبینم ! دنده رو Manual کرده به همراه کلاج که توی FM3 دکمه ی LB بود همین ! :d

ای ول دقیقا اون چیزی که همیشه حالمو تو فورزا میگرفت که چرا این رو نداره درست شده : Blur
وقتی این Effect باشه آدمکاملا سرعت رو احساس میکنه و خیلی حال میده بهش
ای ول ای ول

بازی Forza Motorsport 3 : Ultimate Collection رو میشه بدون هارد بازی کرد؟ خود Forza 3 رو چی؟*

خیر دوست عزیز برای هر 2 نیاز هست که روی هارد ریخته بشن

ممنون برای عکس ها ! طبیعی تر شدن رنگبندی بازی کاملا مشخصه همچنین طراحی بهتر ماشین ها و نورپردازی . محیط هم کاملا مشخصه که پیشرفت کرده مخصوصا درخت ها ! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or