Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

دم یارو گرم ، یه تنه گند زده به برنامه های T10 برای معرفی ویژگی ها ! =)) پس فعلا 2 تا به نفع فورزا و دن عزیز !
منظورم از آب و هوای پویا ، وجود باران و برف و ... هست . البته یادم نیست کی ولی یه جایی خودنم که تقریبا اینو هم تایید کرده بودن فکر کنم گفته بودن جاده ها در شرایط مختلف مانند برف و اینها وجود داره ، الان یادم نیست . ولی رالی با فورزا چه حالی بده . >:d<
من فقط نمی فهمم که کی می خوان یه نمایش خفن که همه ی ویژگی ها رو با هم تایید کنه ، بدن بیرون ؟
راستی خدا کنه این افکت دود و ذرات بازی رو درست کنن . من تنها موردی که در نمایش های بازی توی اعصابم بوده همینه . برای مسابقات آف رود این افکت فکر کنم خیلی بد باشه .

واقعا باید این سوال رو باید از TURN 10 پرسید که چجوری اینهمه تو هر نسخه پیشرفت میکنه اگه سیستم چرخه ی شبانه روز رو تو بازی قرار بدن که خیلی خوبه اما اگه قرار ندن بازم در مقابل اینهمه پیشرفت بازی از نظر ابعاد تکنیکی و گیم پلی بازی هیچهه
به نظرم به این دلیله که برنامه دارن . شب نمی خوابن صبح بیدار بشن بگن بازی مسابقات کارت هم داره . منظورم این نیست که وجود کارت چیز بدیه ولی اینکه بی برنامه جلو بری ، کارو سخت می کنه . در عوض T10 نشون داده همیشه اول از هر چیزی به بازخورد های بازی قبلی و نقد هایی که به آن وارد بوده توجه می کنه و طبق همون ها هم برنامه ی خودش رو برای بازی بعدی می ریزه . شما هر شماره ی فورزا رو که نگاه کنی ، پایانی بوده بر نقاط ضعف نسخه ی قبلیش . مثلا نبود آف رود و تاپ گیر و بطور کلی تنوع در اونت ها یا چرخه ی شبانه روز یا سیستم نور پردازی شماره ی 3 ، جز ضعف های اساسی بودن که در نقد ها دیده می شد و الان همه این ها رو مد نظر قرار دادن . یا مثلا به سیستم فیزیک بازی کمی ایراد می گرفتن به همین دلیل اون هایی که بازی رو تجربه کردن از سیستم جدید بسیار راضی هستن و این یعنی مشتری همه چیز است ! >:d<

آخرین ویرایش:
دم یارو گرم ، یه تنه گند زده به برنامه های T10 برای معرفی ویژگی ها ! =)) پس فعلا 2 تا به نفع فورزا و دن عزیز !
منظورم از آب و هوای پویا ، وجود باران و برف و ... هست . البته یادم نیست کی ولی یه جایی خودنم که تقریبا اینو هم تایید کرده بودن فکر کنم گفته بودن جاده ها در شرایط مختلف مانند برف و اینها وجود داره ، الان یادم نیست . ولی رالی با فورزا چه حالی بده . >:d<
من فقط نمی فهمم که کی می خوان یه نمایش خفن که همه ی ویژگی ها رو با هم تایید کنه ، بدن بیرون ؟
راستی خدا کنه این افکت دود و ذرات بازی رو درست کنن . من تنها موردی که در نمایش های بازی توی اعصابم بوده همینه . برای مسابقات آف رود این افکت فکر کنم خیلی بد باشه .

به نظرم به این دلیله که برنامه دارن . شب نمی خوابن صبح بیدار بشن بگن بازی مسابقات کارت هم داره . منظورم این نیست که وجود کارت چیز بدیه ولی اینکه بی برنامه جلو بری ، کارو سخت می کنه . در عوض T10 نشون داده همیشه اول از هر چیزی به بازخورد های بازی قبلی و نقد هایی که به آن وارد بوده توجه می کنه و طبق همون ها هم برنامه ی خودش رو برای بازی بعدی می ریزه . شما هر شماره ی فورزا رو که نگاه کنی ، پایانی بوده بر نقاط ضعف نسخه ی قبلیش . مثلا نبود آف رود و تاپ گیر و بطور کلی تنوع در اونت ها یا چرخه ی شبانه روز یا سیستم نور پردازی شماره ی 3 ، جز ضعف های اساسی بودن که در نقد ها دیده می شد و الان همه این ها رو مد نظر قرار دادن . یا مثلا به سیستم فیزیک بازی کمی ایراد می گرفتن به همین دلیل اون هایی که بازی رو تجربه کردن از سیستم جدید بسیار راضی هستن و این یعنی مشتری همه چیز است ! >:d<

آخه کی از سیستم فیزیک بازی ایراد گرفته ؟ :دی

در کل بود و نبود اینها تو بازی ضعف نیست ! همونطور که یه بازیی مثل NFS:HP تو سال 2010 نمای کاکپیت نداشت ! همه میبینن بازی قابلیت هایی رو که داره چقدر خوب کارکرده و اینکه چقدر نسبت به نسخه قبلی پیشرفت داشته ! الان Forza 4 VS Forza 3 راه بندازم ؟ اینهایی که میدونیم :

• سیستم نور پردازی کاملاً جدید در Forza 4 و بهترین در نوع خودش و برگزاری مسابقات در دو زمان مختلف در روز ( برخی پیستها )
  • بکارگیری مدلهای با جزئیات بسیار زیاد در برخی مسابقات و بالاتر رفتن جزئیات مدلهای عادی
  • بکارگیری روش و متدی کاملاً جدید در خصوص مدلسازی و شبیه سازی رفتار تایرها نسبت به Forza 3
  • 3 برابر شدن Event های بازی
  • اضافه شدن مد Auto Vista به بازی که میتونید در اون با مدلهای بسیار با کیفیت رابطه بر قرار کنید و صدای موتورشون رو گوش کنید و اطلاعات مهم در باره اونها رو با حالتی مدن و از زبان جرمی بشنوید
  • اضافه شدن Top Gear به بازی، از پیست گرفته تا صدای جرمی و مسابقات برنامه های Top Gear و مسابقات بولینگ و فوتبال که برای یک شبیه ساز بی سابقه بوده
  • امکان پورت اطلاعات ار عنوان قبلی ( Forza 3 ) که در Forza 3 وجود نداشت
  • امکان برگزاری مسابقات 16-12 نفره بصورت آنلاین و آفلاین
  • استفاده از پتانسیل های کینکت مثل هدترکینگ و فرامین صوتی برای دسترسی سریعتر به قسمت های مختلف منو و رانندگی بدون دسته
  • امکان ایجاد کلاب ها در بخش مالتی پلیر ( کاستمایز، تیونینگ، آپگرید ، راننده )
  • ایجاد مد جدید برای رقابت با سایرین بصورت آفلاین
  • بهبود دمیج ظاهری و افکت ذارت در بازی
  • اضافه شدن پیستهای جدید به بازی و اعمال تغییراتی در پیستهای قدیمی
  • بهینه شدن UI بازی و همچنین قدرت انتخاب شما در قسمت Career
  • اضافه شدن جزئیات گرافیکی مثل حرکت چمنها و درختان در باد، اجزای مترک در پیست و اجزای متحرک ماشین ها
  • بهبود AI در بازی و اعمال هوش مصنوعی شناور ( مطابق با مهارت شما ) در حین بازی و همچنین بودن 4 سطح AI در بازی
  • آپشنال شدن گزینه Rewind
  • اضافه شدن پوششهای جدید برای لباس راننده ( رالی و F1 ) که میتونه نوید دهنده این نوع مسابقات در بازی هم باشه
  • شما میتونید بعد از بردن هر مسابقه ماشینی که به عنوان جایزه بهتون تعلق میگیره رو از بین گزینه های پیشنهاد شده از طرف بازی انتخاب کنید که در روند بخش تکنفره تأثیر بسزایی خواهد داشت و هر کس میتونه تجربه خودش و ماشینهای مورد علافه خودش رو داشته باشه !

در کل بازی انقدر که باید پیشرفت داشته، اما اگر این چند تا قابلیت که هممون منتظرشون هستیم هم بیان دیگه نور علی نور میشه ! :دی

آخرین ویرایش:
forza 3 که عالی بود من خیلی خوشم اومد جزو بازی های شاخ xbox بود من خیلی خوشحالم این بازی برا xbox عرضه میشه نه ps3 واقعا یه شاهکاره بعضیا این بازیو با هات پور سوییتمقایسه میکنن که من کفری میشم اینکجا اون کجا اخه واقعا فورزا عالیه 4 شم چند وقت بعد میاد سریع میگیرم عالیترینه .

دم یارو گرم ، یه تنه گند زده به برنامه های T10 برای معرفی ویژگی ها ! =))
همین یارو ( Alan Hartman ) نفر اول T10 ـه و احتیاجی نداره واسه این که چیزی از بازی بگه یا اطلاعاته بازی رو زودتر از موعدِ مقرّر لو بده از کسی به خصوص گرینوالت اجازه بگیره و یا به عبارتی :
صلاح مملکت خُسروان دانند ......
منظورم از آب و هوای پویا ، وجود باران و برف و ... هست .
به نظرم هیچ فشاری رو تیم واسه وارد کردنه این ویژگی نیست و یا به عبارتی نکته ی منفی به حساب نمی یاد اگه برف و بارون تو بازی نبینیم ؛ چون بود و نبود این ویژگی تو بازی رقیب یکی بود و اصولا یه همچین افکت دو بعدی و فوق اسکریپ شده به نفع تجربه ی بصری نبود که هیچ بلکه تو ذوق هم می زد ( نظر شخصی ) ...
پس اینکه T10 بشینه ببینه چه چیزیایی فلان بازی داشته و عینا همون ها رو وارد کنه از کلاس ـه T10 به دوره ! اگه تشخیص داد فلان اِلمان به دردِ بازی می خوره وارد می کنه اگه نَه که نَه !
نمونه ی بارزشم Rewind و قابلیت on و off کردن انیمیشن تعویض دنده که پافشاری مثال زدنیه T10 رو نشون می ده واسه حفظ اصالت فورتزا و دهن کجیه مسلّم به اونایی که این قابلیت ها رو دالّ ـه بر Casual گراییه این بازی می دونستن !

من یه چیزی رو هرچی فکر میکنم نمیفهمم:dچرا انیمیشن تعویض دنده رو میشه on یا off کرد؟واقعا کدام انسانی هست که شرایطش نرمال باشه و مثلا بره انیمیشن رو off کنه؟:d

On و Off کردن انیمیشن تعویض دنده دیگه چه صیغه ایه ؟ منظورتون همون Manual یا Auto کردنش است ؟ :d

امیدوارم بازی اون قابلیت های off road و چرخه شب و روز رو هم داشته باشه....event های متنوع کیفیت بازی رو بالا میبره...

حتما بهشون میگم رئیس ! :d
باو همین الان هم کلی تنوع داره معراج . همین T.G خودش سرشار از تنوع است . من اطمینان دارم اینا همه چیز رو نشون ندادن از بازی که درستش هم همین است . البته ما که همین الان هم ارضاء گشته ایم :d

من رالی دوست دارم دیگه دست خودم نیست

منم دوست دارم off-road رو تو FM4 با این فیزیک و گرافیک و نورپردازی ببینم و همچنین چرخه ی شب و روز اما توقع ندارم که تمام این ها در بازی باشن :d
آره من خیلی ارضاء شدم و با Forza 4 به مراحل بالاتر هم میرسم :d

آخرین ویرایش:
On و Off کردن انیمیشن تعویض دنده دیگه چه صیغه ایه ؟ منظورتون همون Manual یا Auto کردنش است ؟ :d

حتما بهشون میگم رئیس ! :d
باو همین الان هم کلی تنوع داره معراج . همین T.G خودش سرشار از تنوع است . من اطمینان دارم اینا همه چیز رو نشون ندادن از بازی که درستش هم همین است . البته ما که همین الان هم ارضاء گشته ایم :d
تو مثل اینکه خیلی ارضا شدی همه زندگیت شده فورزا...فکر کنم کینکت رو هم بخاطر فورزا خریدی:d
من رالی دوست دارم دیگه دست خودم نیست:dچرخه شب و روز هم چون تواون اثر رقیب بوده تو اینم باید باشه وگرنه اون صدرا گوشمون رو کر میکنه:d

باز فحش دادی؟:|مثل اینکه ما ریسینگ بازیما:(نه به جون نوید،من هی دیدم تو این تاپیک میگن میشه on یا offش کرد!!!!

باز فحش دادی؟:|مثل اینکه ما ریسینگ بازیما:(نه به جون نوید،من هی دیدم تو این تاپیک میگن میشه on یا offش کرد!!!!
دقیقا. بعد از E3 2011 بعضی ها اومده بودن گفته بودن که بازی انیمیشن تعویض دنده نداره کلا !:|/:)
که بعدا معلوم شد On و OFF میشه! حالا چراش رو نمیدونم.
ولی به همون اتوماتیک و Manual بودن مشکوکم.

این قضیه On و Off کردن انیمیشن تعویض دنده نمیدونم از کجا اومده ! لینکی چیزی ازش هست ؟! من هرچی گیم پلی دیدم تعویض دنده داشته به جز دو تا مورد که Ferrari بودن. حدس میزنم اونا برای این انیمیشن نداشتن که دنده کنار یا روی فرمون بوده و هنوز انیمیشنش آماده نشده بوده ولی اینکه بریم On و Offـش کنیم یه چیز بی مورد هست و واقعآ بعید میدونم همچین گزینه ای وجود داشته باشه.

مصطفی جان شاید فشاری نباشه ولی افزودن این ویژگی به معنای واقعی بازی رو متنوع می کنه . نمی خوام بگم متنوع نیست ولی کی از تنوع بیشتر بدش میاد ؟ :d البته منم موافقم که بهتره یا این ویژگی نباشه یا اینکه به معنای واقعی تکمیل باشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or