Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

بعید میدونم داشته باشه.تاحالا که چیزی نشون ندادن.ولی انقدر event هست که واسه 2سال سرمون گرمه.دیگه به رالی نمیرسه:d
رالی خیلی حال میده حداقل من خیلی دوست دارم...ببینم برف و بارون و چرخه شب و روز که هست تو بازی؟!

رالی خیلی حال میده حداقل من خیلی دوست دارم...ببینم برف و بارون و چرخه شب و روز که هست تو بازی؟!

تا حالا چند بار از سازنده های بازی و حتی خود Dan Greenawalt سؤال کردن ولی گفتن فعلاً نمیتونیم به این سؤالات جواب بدیم یا اینکه قصد نداریم چیزی بگیم و از این حرفها ! شاید بشه مثل قضیه انیمیشن تعویض دنده Forza 3 ! از ابتدا تو ذهنشون بوده بذارنش تو بازی ولی وقت نکردن و تو محصول نهاییشون بیخیال انیمیشن شده بودن که خب با یه آپدیت یه جورایی سر و تهش رو هم آوردن ! ولی چیزی که مشخصه بازی هنوز در مرحله ساخت هست و خیلی هم دارن روش کار میکنن !

باید دید چی میشه ! :دی

تا حالا چند بار از سازنده های بازی و حتی خود Dan Greenawalt سؤال کردن ولی گفتن فعلاً نمیتونیم به این سؤالات جواب بدیم یا اینکه قصد نداریم چیزی بگیم و از این حرفها ! شاید بشه مثل قضیه انیمیشن تعویض دنده Forza 3 ! از ابتدا تو ذهنشون بوده بذارنش تو بازی ولی وقت نکردن و تو محصول نهاییشون بخیال انیمیشن شده بودن که خب با یه آپدیت یه جورایی سر و تهش رو هم آوردن ! ولی چیزی که مشخصه بازی هنوز در مرحله ساخت هست و خیلی هم دارن روش کار میکنن !

باید دید چی میشه ! :دی
یحتمل میخوان ببینن وقت میشه یا نه :d فکر کنم باز تحت فشارن :d

اونا هم نیست :d البته شاید بخش مسابقه شب هم تو این نسخه باشه البته بعید میدونم چون خبری نشد بعد اون تریلر اولش ولی کلا انقدر مسابقه داره که اینا را بشه تو نسخه بعدی اضافه کرد
عکس جدید از مرسدس بنز SLS نیز یا تریلری چیزی؟به غیر 2-3تا عکس چیز دیگه ای ازش ندیدم :|

چرخه روز شب رو حتما باید اضافه کنن چون دیگه اضافه نکردنش یک ضعف از طرف منتقد ها محسوب میشه..
کاملا موافقم
به نظر من خیلی واجب تر از AUTO VISTA MODE هست این:|
یه تیزر دادن دفعه اول هم توش رالی بود هم f1 هم شب!
خدا کنه حداقل یکی رو داشته باشه!
به نظر من داره!
تو 2 سال چیکار میکردن؟فقط نورپردازیو بهتر کردن و 100 تا ماشین و مد کینکت؟اونم T10 که تو 2 سال Fm3 رو با اون جزئیات ساخت نسبت به Fm2
من به عنوان فن بازی انتظار دارم داشته باشه!هیچ بهونه ای هم قبول نیس!حداقل اینکه شب و روز داشته باشه!

فکر کنم چرخه ی شبانه روز قطعی باشه ( چون فکر نکنم براشون خیلی سخت باشه قرار دادنش حداقل نه به سختی ایجاد ویستا ) ولی این که آب و هوای پویا داشته باشیم جای سوال داره که امیداورم این طور باشه .
کلا بازی هنوز کامل معرفی نشده . هنوز تعداد جاده ها مشخص نیست . هنوز انواع مسابقات مثل ناسکار و خارج جاده و F1 مشخص نیست فقط مسابقات عادی و بخشی از مسابقات تاپ گیر رو نشون دادن . هنوز بازی لیست ماشین هاش رو معرفی نکرده و ....
من امیدوارم که خوش بینیم درست باشه و T10 مثل همیشه همه موارد رو لحاظ کنه ولی اگر این طور نشه امیدوارم که بازی چند ماه تاخیر بخوره . مثل گیرز 3 که دیدم تاخیر چه تاثیری روی کیفیت نهایی گذاشته .

فکر کنم چرخه ی شبانه روز قطعی باشه ( چون فکر نکنم براشون خیلی سخت باشه قرار دادنش حداقل نه به سختی ایجاد ویستا ) ولی این که آب و هوای پویا داشته باشیم جای سوال داره که امیداورم این طور باشه .
در مورد چرخه ی شبانه روز نصفه نیمه طرف ( T10 Manager ) تایید می کنه تو حاشیه ی Launch Party ؛ در جواب اینکه آیا این چرخه وجود داره یا نه طرف میگه هنوز معرفی نکردیم ، بعد دوباره ازش سوال میشه پس وجود داره ؟؟! طرف می زنه زیر خنده و سرش رو به نشونه ی رضایت تکون میده ولی می گه هنوز زوده واسه معرفیش !
در ضمن وجود Dirt Events ( رالی ) هم طرف به شیوه ی بالا تایید می کنه !

==================
در مورد داینامیک بودنشم Dan تو همون مصاحبه ی گیم اسپات ( 25 دقیقه ای ) میگه شما وقتی مسابقه رو آغاز می کنین آفتاب تو یه زاویه ای می تابه و در حین مسابقه زاویه ی تابش تغییر می کنه و تا انتهای مسیر هم اثری از تابش نور خورشید نخواهید دید ( شب ) !

آخرین ویرایش:
واقعا باید این سوال رو باید از TURN 10 پرسید که چجوری اینهمه تو هر نسخه پیشرفت میکنه اگه سیستم چرخه ی شبانه روز رو تو بازی قرار بدن که خیلی خوبه اما اگه قرار ندن بازم در مقابل اینهمه پیشرفت بازی از نظر ابعاد تکنیکی و گیم پلی بازی هیچهه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or