Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
خب مگه من چی گفتم؟؟؟میدونم که SUV هست منظورم از S مدل S ش بود دیگه!لامبورگینی صداش و یغور بودنش رو خیلی خیلی دوست دارم.البته اعتراف میکنم که از T 911 و کررا و 911 GT3 RS خیلی خوشم میاد مخصوصا از GT3 ولی یه مدل مزخرفی مثل GT2 اصلا خوشم نمیاد.
یعنی به نظرت مدل میورا و کنتاش و دیابلو و....که قبل از اینکه اودی لامبو رو بخره مزخرف بودن؟؟؟؟

(میخواهم نظرمو بگم با اجازه حامد جان)در مورد لامبورگینی وقتی من تک بعدی به مدلاش نگاه می کنم مهندسی پیشرفته ای داره خود صدای لامبورگینی میورا خداست و کنتاش هم که طراحیش در زمان خودش چند سال جلوتر بود یه جورایی کانسپت هم محسوب می شد ولی وقتی کلی قضیه رو نگاه می کنم از لامبورگینی یک ماشین بی شخصیت به ظاهر ایتالیایی می بینم که جلوی پای فراری بزرگ سنگ میندازه.علایقت به مدل هایی که از پورشه گفتی رو تحسینت می کنم خود richard hammond هم که فن پورشه هست ولی در مورد gt2 که از gt3 شاختر و وحشی تر و ادمکشه چرا مزخرف بهش خطاب می کنی ؟! نا سلامتی سریع ترین 911 در حال حاضر GT2 RS هستش.gt3 نسخه رام شده gt2 هستش.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,270
نام
نـــــــویـــــــــد
کاملا نظرم در مورد این پک جدید عوض شد . از سوزوکی که یه ماشین فانتزی هستش و شدید حال میده ( Top Speedـش خیلی ضایع بید اصلا برا مسیرهای مستقیم خوب نیست :d ) و هم چنین ماشین فوق العاده زیبای Maserati میرسیم به 2011 Ford F-150 SVT Raptor که بسیار بسیار زیباست !

حالا اینو میتونین یه ردیف چراغ بندازین جلو و رو سقف ماشین و یه لاستیک ببندین پشتش شدیدا هلو میشه :d کلا دیشب خیلی حال کردم با این ماشین

راستی اون Dodge Dart هم خیلی جالبه . کلاس اصلی ماشین D هستش ! تا E میاد پایین تا R3 هم میره بالا :d در تمام کلاس ها هم مدعی میباشد !

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
کاملا نظرم در مورد این پک جدید عوض شد . از سوزوکی که یه ماشین فانتزی هستش و شدید حال میده ( Top Speedـش خیلی ضایع بید اصلا برا مسیرهای مستقیم خوب نیست :d ) و هم چنین ماشین فوق العاده زیبای Maserati میرسیم به 2011 Ford F-150 SVT Raptor که بسیار بسیار زیباست !

حالا اینو میتونین یه ردیف چراغ بندازین جلو و رو سقف ماشین و یه لاستیک ببندین پشتش شدیدا هلو میشه :d کلا دیشب خیلی حال کردم با این ماشین

راستی اون Dodge Dart هم خیلی جالبه . کلاس اصلی ماشین D هستش ! تا E میاد پایین تا R3 هم میره بالا :d در تمام کلاس ها هم مدعی میباشد !
دقیقا من وقتی داشتم تریلر December Pack رو میدیدم این Ford خیلی به دلم نشست عالیه !
اما هنوزم منتظر اومدن Super Sport هستم توی Pack های بعدی ...

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
ای بابا این چه وضعشه ! .... میبینی یه ماشین تو لیسته ماشینا نیست میگی اب نداره حتما تو این نسخه برداشتنش بعدش میبینی همون ماشین تو بازی ازت سبقت میگیره ( در اینجا منظورم LP 640 هست)!
کلا فک کنم یه 80 تا ماشینی تو این پک و چیچی ادیشنو و DLC و جایزه خریده اینترنتی از فلان فروشگاه پخشو پلا شدن که دسته بر تقدیر همشونم آسای بازیین :(

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
راستی بچه ها یه فکری به حال این DLC جدیده بکنید....داره سری ماسراتی به بازی اضافه میشه.
حالا ماسراتی بیخیال....یه چندتا پونتیاک داره اضافه میشه.:((
من DLC میخوام.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
(میخواهم نظرمو بگم با اجازه حامد جان)در مورد لامبورگینی وقتی من تک بعدی به مدلاش نگاه می کنم مهندسی پیشرفته ای داره خود صدای لامبورگینی میورا خداست و کنتاش هم که طراحیش در زمان خودش چند سال جلوتر بود یه جورایی کانسپت هم محسوب می شد ولی وقتی کلی قضیه رو نگاه می کنم از لامبورگینی یک ماشین بی شخصیت به ظاهر ایتالیایی می بینم که جلوی پای فراری بزرگ سنگ میندازه.علایقت به مدل هایی که از پورشه گفتی رو تحسینت می کنم خود richard hammond هم که فن پورشه هست ولی در مورد gt2 که از gt3 شاختر و وحشی تر و ادمکشه چرا مزخرف بهش خطاب می کنی ؟! نا سلامتی سریع ترین 911 در حال حاضر GT2 RS هستش.gt3 نسخه رام شده gt2 هستش.
پس من یه سوال برام پیش میاد که اون اینه که نظرت درباره ی پاگانی که داره جلوی فراری لونگ میندازه هم همینه؟؟؟چون مسلما پاگانی از لامبو هم خیلی خیلی کمتر سابقه داره.ولی به ظرز فجیعی ماشین هاش باحالن و از نظر رانندگی و صدا و....هم خدان.حالا لامبو هم اصالت داره و ایتالیایی هست و مدل های بی نظیری هم در این زمان داره مثل LP-670-4SV یا Sesto یا Aventador و.... .ممنون.درسته که GT2 خیلی بیشتر از GT3 قدرت داره ولی من دقیقا حرف جرمی رو که گفته بود خیلی سرکش و غیرقابل کنتروله رو قبول دارم واز همون فورتزا 3 ازش متنفر شدم.جرمی میگفت که فرمونش خیلی خیلی لگد میزنه و عقبش هم بی معنی ول میشه.الان یه چیزی یادم اومد که اگه دیده باشی یه برنامه بود که جرمی GT2 رو در مقابل LP560-4 قرار داد و لامبو با برتری های خیلی بیشتر پورشه رو شکست داد حتی از نظر زیبایی آخه شما این عکس رو ببین:
m5.jpg
قشنگ تر از پورشه قورباغه ای نیست؟؟؟واقعا؟؟؟

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,270
نام
نـــــــویـــــــــد
دقیقا من وقتی داشتم تریلر December Pack رو میدیدم این Ford خیلی به دلم نشست عالیه !
اما هنوزم منتظر اومدن Super Sport هستم توی Pack های بعدی ...

فکر نمیکنم Super Sport رو با DLC بدن چون توی پک Limited بوده حالا شاید هم بدن ! امروز Maserati که خریده بودم 220000 به قیمت 220500 فروختمش :d 500 سود کردم چقدر زیاد
انشاالله پک بعدی بهتر باشه . تا الان اون Muscle Car خیلی به کارم اومده :d
امروز هم 60% شدیم به سلامتی :d

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
پس من یه سوال برام پیش میاد که اون اینه که نظرت درباره ی پاگانی که داره جلوی فراری لونگ میندازه هم همینه؟؟؟چون مسلما پاگانی از لامبو هم خیلی خیلی کمتر سابقه داره.ولی به ظرز فجیعی ماشین هاش باحالن و از نظر رانندگی و صدا و....هم خدان.حالا لامبو هم اصالت داره و ایتالیایی هست و مدل های بی نظیری هم در این زمان داره مثل LP-670-4SV یا Sesto یا Aventador و.... .ممنون.درسته که GT2 خیلی بیشتر از GT3 قدرت داره ولی من دقیقا حرف جرمی رو که گفته بود خیلی سرکش و غیرقابل کنتروله رو قبول دارم واز همون فورتزا 3 ازش متنفر شدم.جرمی میگفت که فرمونش خیلی خیلی لگد میزنه و عقبش هم بی معنی ول میشه.الان یه چیزی یادم اومد که اگه دیده باشی یه برنامه بود که جرمی GT2 رو در مقابل LP560-4 قرار داد و لامبو با برتری های خیلی بیشتر پورشه رو شکست داد حتی از نظر زیبایی آخه شما این عکس رو ببین:
m5.jpg
قشنگ تر از پورشه قورباغه ای نیست؟؟؟واقعا؟؟؟

نظرمو در مورد پاگانی بخوای من به پاگانی به چشم یه اثر هنری دست ساز به قولی با قلب تپنده AMG بهش نگاه می کنم و بس.در مورد اون اپیزد تاپ گیر هم اون موند تو گذشته جرمی اگه راست می گه تو سری 18 بد نیست مقایسه ای بین پورشه gt2 rs به همراه 620hp با LP560_4 2011 یا LP 570_4 داشته باشه .البته مهم نیست زمان 7:18 نوربورگ رینگ گویای مساله هست.از لحاظ زیبایی هم هر کی نظری داره به نظر من گالاردو بر خلاف اسمش از خشونت لازم برای چراغ های جلوش برخوردار نیست و شبیه گاو مهربان هستش.و در مورد پورشه هم خوب شبیه قورباغه هست چون این سنت رو از بیتل به ارث برده و چهرش نه شاد و نه عصبانی هست و ادم از همینش خوف می کنه.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
اوف اوف ، امروز اس ال ار ی که خریده بودم رو تا ته تیونگ کردم صفر تا صد رو در عرض 1.9 میره ، حاجی وقتی ماشین ساکنه ، گاز میدی انچنان دودی درست میکنه که نگو اسفالت رو میکنه اینم یه عکس از این ابر اس ال ار :x
http://www.myup.ir/images/64774095848894961171.jpg

===================================================
کاشکی lp640 و بوگاتی گراند سوپر اسپورت و slr722 تو بازی موجود بود :(

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این عدم دسترسی به لایو هم مصیبتی شده برای خودش....حیف که دستم به این DLC نمیرسه:|

این کوروتی که خریدم دلمو زده! اصلا هندلینگش خوب نیست.....البته تیون هم شده....دلم میخواد از بین فراری و لمبو یکی رو بخرم البته SLR هم گزینه ای هست که بهش فکر میکنم 350 هزار هم CR دارم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,799
نام
محمد
این عدم دسترسی به لایو هم مصیبتی شده برای خودش....حیف که دستم به این DLC نمیرسه:|

این کوروتی که خریدم دلمو زده! اصلا هندلینگش خوب نیست.....البته تیون هم شده....دلم میخواد از بین فراری و لمبو یکی رو بخرم البته SLR هم گزینه ای هست که بهش فکر میکنم 350 هزار هم CR دارم
معراج اگه با ماشین قدیمی حال میکنی به نظرم این گزینه فوق العاده ای هست:
Ferrari 365 GTB/4 قیمتش هم 270.000 تاست.
تو ماشین های 2011 هم من با این یکی خیلی حال میکنم :D
McLaren MP4-12C که قیمتش 220.000 تاست.

با اجازتون منم اینا رو پیشنهاد میکنم:
Ferrari 599 GTO
منم اولش میخواستم همینو پیشنهاد بدم، قیمتش هم مناسبه فکر کنم 370.000 تا بود ولی به نظرم هندلینگش زیاد جالب نیست. یعنی من که خیلی ازش خوشم نیومد :D ولی Audi R8 یه چیز فوق العاده هست، همچین نرم و راحت میشه باهاش رانندگی کرد :D

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

با اجازتون منم اینا رو پیشنهاد میکنم:
Ferrari 599 GTO
SLS AMG البته اگر فراری 458 داری اینو نخری بهتره!
Audi R8 5.2 هم خیلی خوبه.
ولی یه نکته ای شما اگه از زیادی سر خوردن کوروت خوشت نیومده پس از SLR هم خوشت نمیاد!
-------------------------------------------------------------------------------
راستی یه نظر سنجی دارم آماده میکنم که انشاالاه به زودی تو همین تاپیک قرار میگیره!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
ولی یه نکته ای شما اگه از زیادی سر خوردن کوروت خوشت نیومده پس از SLR هم خوشت نمیاد!

دقیقآ !

چون خود SLR از این جهت بدتر از کوروِته !

من تمام ماشینهایی رو که دوستان پیشنهاد دادن امتحان کردم و به نظرم audi R8 5.2 گزینه ی خوبی هست چون هم از نظر هندلینگ و هم از نظر اسپید میتونه راضی نگهت داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر