Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
اره روی حالت expert سخت میشه اما از اول بازی تا الان که لول 34 هستم رو expert بوده و واقعا اولین بازی هست که تو ماشینی بم حال داده.اخه اولین باره فورزا میرم
در مورد دریفت منظورم مرحله هاش بود که مثلا کل پیست دریفت بری که مثل اینکه نیست اما اچیوو گرفتم کاری نداشت بعد اینهمه بازی های ماشینی که بازی کردیم.
ممنون بخاطر پاسخ

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,077
نام
AmiR
بچه ها الان لول 25 نزدیکای 26 هستم 430 تا دارم میخوام یه مورچه لاگو سوپر والوچه بخرم می ارزه؟ این ماشینو کی هدیه میده؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بچه ها الان لول 25 نزدیکای 26 هستم 430 تا دارم میخوام یه مورچه لاگو سوپر والوچه بخرم می ارزه؟ این ماشینو کی هدیه میده؟
اره بابا ... ولی بنظرم کلاسه R3 براش زیاده من که دیفرانسیله جلوشو برداشتم که بشه کلاسه S که بیشتر حال میده .....

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان تاپ گیر باز تو برنامه های جدید چیزی از فورتزا نگفتن؟؟؟راستی یه سوتی تو این تاپیک دادم گفتم ماشین جدید فورد ولی کیاست اخه فقط 1نگاه دیدمش فکر کردم فورد فکر نمیکردم کیا بیارن

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام دوستان.
من تازه وقت کردم بازسشو انجام بدم.
فقط برام یه سوال پیش اومده. این که من گرفتم روش نوشته limited edition
میخواستم بدونم این نسخه فقط تو بازار هست فعلا؟ یا نسخه های کامل تر هم الان اومده.؟:)

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دیفرانسیله جلوشو برداشتم:چجوری؟
تو بخشه اپگرید گزینه اخر مربوط به تعویضه دیفرانسیل و موتور و توربو اینجور چیزاست.... مثلا رو یه نیسان 432 که خودم خیلی باهاش حال میکنم یه موتور GTR بزار بعدش تقوییت اونوقت میشه شهاب 3 !!!!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
اصلآ با تعداد دور زیاد (lap) حال نمیکنم و شدیدآ مخالفم,خیلی رو اعصاب این حالت !

یه پیست طولانی مثل le mans بدن یا پیست های طولانی دیگه,اصلا ملالی نیست ادم میره اما میان یه پیست مضخرف کوتاه میدن حالا بیا 6 دور بزن !!!

راستی پیست کامل nurburgring (نمیدونم املاش رو درست نوشتم یا نه) تو event ها نیست؟ (پیست کاملش منظورم)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,282
نام
نـــــــویـــــــــد
راستی پیست کامل nurburgring (نمیدونم املاش رو درست نوشتم یا نه) تو event ها نیست؟ (پیست کاملش منظورم)

خیر متاسفانه ! نمیدونم چرا Nordschleife توی Event List نیستش ! یادش بخیر شماره قبل تو این پیست9 دور زدیم با ماشین کلاس R1 عجب حالی داد :d

یه پیست طولانی مثل le mans بدن یا پیست های طولانی دیگه,اصلا ملالی نیست ادم میره اما میان یه پیست مضخرف کوتاه میدن حالا بیا 6 دور بزن !!!

آره خُب تو این پیست خشک و بی آب و علف زیاد حال نمیده تعداد lap بالا مخصوصا اینکه درصد زیادی از پیست مسیر مستقیم هستش اما بازم حال میده دیگه چون Forza است :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام دوستان.
من تازه وقت کردم بازسشو انجام بدم.
فقط برام یه سوال پیش اومده. این که من گرفتم روش نوشته limited edition
میخواستم بدونم این نسخه فقط تو بازار هست فعلا؟ یا نسخه های کامل تر هم الان اومده.؟:)

اون نوشته الکی هست ! شما ورژن عادی بازی رو خریدی ! کلاً اگر ورژن های کاملتر رو بخوای باید ارجینال بگیری !

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
چیرو آپگرید کنیم که هندلینگ بره بالا؟

حضور ذهن ندارم اما اونایی که به ذهنم میرسه رو میگم.

شما میتونی بری قسمت upgrade shop, بعد قسمت platform - handling

این قسمت کلآ متوجه هندلینگ ماشین شماست.

تو قسمت platform - handling با تغییر تو بخش spring,dumpers و brakes کمی هندلینگ ماشینت بهتر میشه. (البته از نظر عددی هندلینگ شما بالا نمیاد اما بهبود پیدا میکنه)

اما برای بالا بردن محسوس هندلینگ, شما میتونی بری قسمت شاسی یا همون chassis و عمل کاهش وزن رو انجام بدید که به بالا اومدن هندلینگ ماشین کمک میکنه.

همچنین تو بخشی که مربوط به لاستیک ها میشه (tyre compound ) میتونی نوع لاستیک رو عوض کنی که خودش هندلینگ رو بالا میبره.

mad wolf

کاربر سایت
Jan 28, 2011
51
نام
saeid
من disc 2 رو instal کردم به فلش چند تا ماشین خریدم بعد خاموش کردم فلش رو دراوردم بعد موقع بازی باز زدم به دستگاه دیدم اونایی که تو disc 2 بود خریده بودم رفتن ناپدید شدن.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر