Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
نه عزیز حس مالکیت نداره!لیسانسشو داره!البته احتمال نیست جریان کلا مشخص شد و این بود که EA (فلانفلان شده) به خاطر شیفت ونید فور اسپیدش (مخصوصا آخری که خدارو شکر خیلی هم مزخرف در امده بود) لیسانسش رو به T10 نداد و همکاری نکرد!چون برای FM3 همکاری کرده بود همه فکر میکردیم باشه ولی تو فورتزا 4 همکای نکرد! البته ما هم لیسانس Ferrari رو داریم!وتا زمانی که یه ریسینگ فراری نداره فراری نیست (منظورم شیفت و نید فور اسپیده)[/QUOTE

پس جریانش این جوریاست. والا منم که فرقی بین پورش و سایر ماشینا تو هندیلینگ و چسبندگی رو جاده تو RUN متوجه نشدم فقط سرعت ها فرق می کرد که اونم به لطف نیترو مشکلات حل می شد.من با اینکه فن پورش هستم اینو قبول دارم که اعتبار و قدمت کمپانی فراری بیشتر از پورش هست (مخصوصا این که enzo ferrari مثل من متولد بهمن بودb-)). موافقم که هیچی از ارزش های فورزا کم نشده.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
پس جریانش این جوریاست. والا منم که فرقی بین پورش و سایر ماشینا تو هندیلینگ و چسبندگی رو جاده تو RUN متوجه نشدم فقط سرعت ها فرق می کرد که اونم به لطف نیترو مشکلات حل می شد.من با اینکه فن پورش هستم اینو قبول دارم که اعتبار و قدمت کمپانی فراری بیشتر از پورش هست (مخصوصا این که enzo ferrari مثل من متولد بهمن بودb-)). موافقم که هیچی از ارزش های فورزا کم نشده.
مگه تو فورزا نیترو هست ؟ ؟ ؟ :-/

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,253
نام
نـــــــویـــــــــد
آه خدای من دیشب خر شدم Season Pass را خریدم چندتا مسابقه با Aventador دادم واقعا غولیه واسه خودش ! طراحی سقف این ماشین رو ندیده بودم قبلا فوق العاده جالب و منحصر به فرد است !
یه ماشین توی پک muscle cars بود به نام Dodge Dart ! توی کلاس های C و D خدایی میکنه ! اگر LeaderBoard رو هم نگاه کنین تمام کسانی که بالای جدول هستن همه یا ازین ماشین استفاده کردن یا Dodge Super Bee ! منم تقریبا تو تمام پیست ها اومدم توی 100 تای اول :d Powerـش 511 هستش ! یعنی با کمی ور رفتن باهاش میشه به این قدرت رسید ! شتابش برای اون کلاس بی نظیره ! دنده 3 رو میکنی 4 ماشین کاملا پرت میشه جلو مثل هلو همه رو جا میذاره ! کلا حال و هوای عجیبی به اون 2 تا کلاس داده :d مال 1965 هستش اگر اشتباه نکنم .

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
bugatti veyron super sport تو بازی نیست ؟
من لیست ماشین های بوگاتی رو که تو بازی دیدم فقط bugatti veyron معمولی بود .

بعدش این پک هاش مجانیه ؟ من عاشق muscle carهای امریکاییم .

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
برعکس ! ..... پورش قدمته بیشتری داره ;)

راست می گی پورشه type64 یادم نبود که کلا سه دستگاه از اون توسط خود شخص فردیناند پورشه سال 1939 تولید شده بود ولی کمپانی فراری زودتر از کمپانی پورشه تاسیس شده بود که اولین ماشینشم یعنی فراری sport 125 یه سال زودتر از اولین ماشین پورشه یعنی 356 تو سال 1967 تولید شده بود.

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
من اونو رو حالت نصفه یا فقط خط ترمز یه بار اینو نصفه کن فرقی با کامل نمیکنه و خیلی سخت نیست ولی 5% بهت بیشتر میده!:x
تو World Tour که نمیشه درجه تایین کرد میشه؟؟؟
انشاالاه بیشترم داشته باشی!;;)
آره فقط موقع ترمز گيري ها مياد! و چه خوب هم مياد!!!:d
تو world tour هم فك كنم بشه! دقيق نميدونم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,077
نام
AmiR
بازی فورزا 4 یا توی بعضی لودینگ ها به مدت طولانی گیر میکنه بعدش اررور میده یا وسط بازی چیکارش کنم؟
من ************** 3 و مردن وارفر 3 و فیفا 12 و چندتا بازیه دیگه رو بازی میکنم ولی این؟
ارورش یه چیزی تو ایم مایه هاست
The disk is coruptade .... clean the disk .... نم چیشی
N_aggressive%20%2824%29.gif
:(

---------- نوشته در 12:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

بازی فورزا 4 یا توی بعضی لودینگ ها به مدت طولانی گیر میکنه بعدش اررور میده یا وسط بازی چیکارش کنم؟
من ************** 3 و مردن وارفر 3 و فیفا 12 و چندتا بازیه دیگه رو بازی میکنم ولی این؟
The disk is coruptade .... clean the disk .... نم چیشی:(

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
یکی عدم وجود برند پورشه هست که باعث می شه من تو بازی احساس خلا و ناامنی کنم8-|
آخ كه داغ دلم رو تازه كردي!
چقدر دوست داشتم تو "اتو ويستا" يك استارتي با عشق و زندگيم "Carrera GT" بزنم! صدا قشنگتر از كاررا جي تي هم داريم؟!
در نبود پورش مث فاحشه ها شدم!!!! هر مسابقه سوار يك ماشينم!!!
لعنت بر EA و سري NFSش! الهي ورشكسته شه (مث پيرزن آ شدم):d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
چقدر دوست داشتم تو "اتو ويستا" يك استارتي با عشق و زندگيم "Carrera GT" بزنم! صدا قشنگتر از كاررا جي تي هم داريم؟!
بله 'گالاردو سوپرلجرا!!!
نگو بابا زشته!
کالا موافقم به سنگ گرم بخوره این NFSشون!

The disk is coruptade .... clean the disk .... نم چیشی
N_aggressive (24).gif
:(

مراجعه شود به :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=50798

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
این dmc delorean تو بخش اتو ویستا من رو یاد دوران بچگی انداخت. اون موقع من هر سه قسمت فیلم back to the future رو تو vhs صد بار نگاه می کردم و اون زمون فکر می کردم ماشین توی فیلم پونتیاک هستش.جنس بدنه ماشین خیلی جالبه شبیه نوکیا n70 یا به قولی nجواد هستش! راستی یه سوال امکان اضافه کردن ماشین تو بخش اتو ویستا هست؟

---------- نوشته در 02:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 AM ارسال شده بود ----------

حالا صدای زیباش به کنار کنسول وسطش عالمیست! منم در نبود پورش احساس خیانت به زنم(پورشه)بهم دست میده!خدا کنه nfs سری بعدشم با black box بیاد خودشم تحت عنوان need for speed:homecoming که اینبار فرار از نیویرک به سانفرانسیسکو باشه تاباعث شه همه از جمله پورشه به فورزا برگردن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر