تاپیک موقت مشکلات Forza Motorsport 4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام !
هرگونه مشکلی در مورد بازی Forza Motorsport 4 شامل مشکلات لود شدن و بیرون اومدن از بازی و فلگ شدن و بن شدن و ... توی این تاپیک رسیدگی میشه. لطفآ توی تاپیک خود بازی دیگه در این موارد چیزی نگین. این تاپیک هم بعد از حل مشکلات پاک میشه و موقتی هست.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دستت درد نکنه ولی این تاپیک رو هم موقتاً مهم کن که چشمشون ببینه دیگه نرن تو تاپیک اصلی ! ممکنه نببینن و این کارت هم فایده ای نداشته باشه !

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
دستت درد نکنه ولی این تاپیک رو هم موقتاً مهم کن که چشمشون ببینه دیگه نرن تو تاپیک اصلی ! ممکنه نببینن و این کارت هم فایده ای نداشته باشه !
منم موافقم تقریبا الان 10 . 9 صفحه تاپیک بازی شده فلگ و بن لایو و...از هر 10 تا پست 8 تاش راجع به این موضوعاته!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
حالا بالاخره مشکل اصلی بازی چی هست حالا؟ ما که تو این آشفته بازار هیچی نفهمیدیم.:-/
بازی فلگ میکنه دستگاه رو؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
حالا بالاخره مشکل اصلی بازی چی هست حالا؟ ما که تو این آشفته بازار هیچی نفهمیدیم.:-/
بازی فلگ میکنه دستگاه رو؟

Piracy and Credit Hacking
Since the release of Forza Motorsport 4, we have been closely monitoring online behavior, including the health of the Forza Motorsport 4 economy. To this end, we have flagged a number of users suspected of credit hacking. This includes both using third-party devices to hack credits as well as for receiving hacked credits (via Auction House, gifting, etc.)

We are investigating all accounts on an individual basis. After the review process, if you have been caught hacking credits, you will be console banned. If we have found that you received hacked credits, your game save will be invalidated (and you will receive an in-game message asking you to delete your save). To gain access to online features again, you will need to delete your save file and start the game over.

Regarding piracy, if you have received an in-game message indicating that your console or Gamertag has been flagged for loading a pirated disc, this is the result of your console or account having been flagged by Xbox piracy detection. If you believe that you have received this message in error, please contact Xbox LIVE Support.

We take these issues very seriously in order to provide Forza Motorsport 4 fans with the best online experience possible.

http://forzamotorsport.net/en-us/display.aspx?id=19327361304&blogid=71

اصل قضیه این هست که T10 یک نوع چک جدید رو برای بازی طراحی کرده که هنگام لود کردن بازی دستگاه و یا account رو فلگ میکنه و درنهایت بن میشین ! این چک هم فکر میکنم در زمان لودینگ رخ میده و وقتی یک پیام در حین بازی دریافت کردید که گفته بود شما دیسک کپی رو دارید بازی میکنید 100% فلگ شدین ! اما اگر این پیام رو نگرفته باشید امکانش هست، شانسش هست که هنوز فلگ نشده باشید ( شخصاً این احتمال رو میدم و امیدوارم که فلگ نشده باشم )

از طرف دیگه C4eava گفته مشکل از رایت نشدن کامل و درست بازیهایی هست که جدیداً دارن میان و برای رفع این مشکل داره یه نرمافزار مخصوص برای رایت درست بازیها طراحی میکنه و چندین ورژن مختلف رو براش در دست ساخت داره و الان هم در مرحله تستینگ و ... قرار داره و 2-3 روز پیش دیدم که در یکی از پیامهاش گفته بود بزودی باید منتظر خبر ریلیز این نرم افزار باشیم !

T10 هم بسیار سخت گیر هست و تک تک موارد رو چک میکنه یعنی هیچ موردی از زیر دستش رد نمیشه و همه رو بلا استثنا بن میکنه و اگر کسی اعتراض داشته باشه که به ناحق بن شده اونوقت پروسه رفع بن و راستی آزمایی ادعای شخص بن شده رو در پیش میگیره ! یعنی اگر شما رو بن کنه به این سادگی نمیتونید ادعا کنید که اشتباه رخ داده و ... یعنی اصلاً به ریسکش نمی ارزه ! اونهایی که لایو میرن بهتره اصلاً دیسک رو نذارن داخل کنسول تا وقتی که خبرهای تکمیلی بیاد !

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا جواب مارو ندادید! من فقط افلاین(offline) بازی میکنم!‌هنوز ال.تی 2 نریختم به هوای فورزا!‌*
مشکل بازی فقط از رایت بازیه؟؟
*اگه ال.تی2 بریزم ممکنه باز فریمور جدید بیاد؟؟

------------------------------------------------------------------
من تاحالا لایو نرفتم!‌بازی لایو هم نکردم!‌نمیخوام هم برم!‌بازم فورزا رو بگیرم مشکل داره؟؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اقا جواب مارو ندادید! من فقط افلاین(offline) بازی میکنم!‌هنوز ال.تی 2 نریختم به هوای فورزا!‌*
مشکل بازی فقط از رایت بازیه؟؟
*اگه ال.تی2 بریزم ممکنه باز فریمور جدید بیاد؟؟

------------------------------------------------------------------
من تاحالا لایو نرفتم!‌بازی لایو هم نکردم!‌نمیخوام هم برم!‌بازم فورزا رو بگیرم مشکل داره؟؟
مشکل از رایت بازی هست که کامل به طور 100در100رایت نمیشه .
c4evaداره روی رایترهای لایتئون کار میکنه وامکان داره بزودی این فریمورها بیاد وهرکی رایتر لایتئون داره باید از نو بازی رو رایت بزنه.
تو چند مدل هم میاد البته فقط الان لایتئون نه چیز دیگه.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من که با اروره دیسکه خراب هر 15 دقیقه رو به رو میشدم یه دور بازی رو از رو هارد پاک و دوباره نصب کردم انگاری درست شد ...
یه سوال بی ربط .... چرا تو بازی ferrari f430 اسکودریا نیست چون تو دمو ها بود و جزو ماشین های limitid collector هم نیست ؟؟؟؟

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان گرامی صبر و تحمل هم خوب چیزیه ...! شما اگه چند روز دیگه صبر میکردید نه دستگاه تون فلگ میشود نه عواقبی داشت.. الان نسخه پچ شدش رو اماده کردن توسط c4 البته این نسخه فعلا ntsc هست نسخه پال هم تا چند روز دیگه ردیف میشه

میدونید c4 حرفی بزنه عمل میکنه .. دوستانی که نگرفتند بسیار کار درستی کردند .. تا چند روز اینده منتظر نسخه سالم در واقه نسخه ای که با یه نرم افزار درست رایت شه باشید .....

یا حق.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دیشب بعد یک هفته یهو نمیدونم چرا بازی واسه خودش پرید بیرون !!

تقریباً آخرای تورنومنت Semi-Pro بودم و نزدیکای لول 33 ... موندم چرا تو این 1 هفته چیزی نشون نداد و اَد فقط دیشب پرید بیرون ! منم دیگه پِیِ ـش رو نگرفتم و کنسول رو خاموش کردم ، امید میره که دیگه از این سوسول بازی ها در نیاره باز :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
درود بر همه
یعنی الان همه کسانی که
forza 4 ر ابازی کرده اند دستگاهشون فلگ شده !!!!!!!!!!!!حتی اگه به لایو وصل نشده باشند !

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
تا الان خیلی از کسانی که این بازی رو اورجینال بازی می کنند هم به اشتباه بن شدند یعنی اینکه خیلی سخت میشه تخصیص داد

---------- نوشته در 10:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 AM ارسال شده بود ----------

یعنی اینکه C4 فریمور رو تو ساخته که با دستگاه اورجینال نمیشه تشخیص داد
بازی بتلفیلد 3 هم رمزی هست که با پوینت بدی که فکر نکم dice فکر یه چک امنیتی بزاره

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تا الان خیلی از کسانی که این بازی رو اورجینال بازی می کنند هم به اشتباه بن شدند
من کشته مرده این آمار ایرانیهام
کی همچین حرفی زده؟ چند نفر از دوستان شما اریج داشتن؟

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
سلام دوستان من forza رو بازی کردم اگه الان بخوام بازیهای آرکید رو به این روش اجرا کنم
[h=2]دانلود بازیهای Arcade و DLC ( بدون نیاز به J-Tag) + آموزش[/h]بدین صورت که فقط به لایو وصل میشم آیا من بن میشم؟؟؟
امیدی هست که بتونم راحت وصل بشم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر