Forza Motorsport 3

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,932
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید جون یحتمل ایشون هم از اون دسته ای هستن که سبک simulation رو با arcade مخلوط کردن :biggrin1:

يحتمل :biggrin1: به نظر من بازي نهايته هيجانه ! مخصوصا از كلاس A به اونور ! :biggrin1:

الان يه Audi R8 گرفتم اسم خودمو روش نوشتم ( چه خودشيفته :biggrin1: ) رفتم تو بازي يه لحظه دوربين رو آوردم بيرون محو اين ماشين شدم رفتم تو خاكي :biggrin1: واقعا اعصاب و روانم بهم ريخت ! هرچي از طراحيه ماشين ها و گرافيك در اين بازي بگيم كم گفتيم ! واقعا مارو از كارو زندگي انداخته ! درود بر بچه هاي با استعداد Turn 10 :biggrin1:

در ضمن اينجا همه با هارد بازي ميكنن ؟! من با medium ميرم شايد چند تا race رو هم اون وسط با هارد رفته باشم ! كلا هنوز به مقدار كافي حرفه اي نشده ايم :biggrin1: اون 4 تا گزينه اول هم 3 تاشون on هستن فعلا ! :biggrin1:

در مورد Stabilty Control & Traction Control هم توضيحي بدهيد ! يه چيزايي فهميدم اما يكي كاملا روشمنمون كنه !

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
djzjskl1lthx7301v31i.jpg

نور پردازی خداست ! :D

آخرین ویرایش:

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
در مورد Stabilty Control & Traction Control هم توضيحي بدهيد ! يه چيزايي فهميدم اما يكي كاملا روشمنمون كنه !
stability control که جلوی spinout ماشین رو میگیره(به درد ماشینای دیفرانسیل عقب میخوره که موتورشون خیلی قویه که وقتی فرمونت صاف نباشه اگه تا اخر گاز رو بگیری ماشینت منحرف میشه ) traction control هم گشتاورتو طوری تنظیم میکنه که نیرو روی 4 چرخت مساوی تقسیم بشه که جلوی UNDER STEER &OVER STEER رو میگیره یعنی وقتی میخوای از پیچ در بیای دیگه لازم نیست گاز رو کم کم بگیری بعدش زیاد کنی از پیچ که داری در میای الله بختکی پاتو بذار رو گاز.
ABS هم به نظر من خاموش کن چون هیچ بدرد نمیخوره وقتی هم خاموشه کاری نداره فقط نباید ترمز رو تا اخر بگیری همین یعنی قبل رسیدن به پیچ اروم ترمز رو بگیر بعد زیادش کن همین.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام...پول دادن بازی چطور؟ قبلیه خیلی بد پول میداد...:cheesygri
یه مشکل(نمیدونم بهش بگم مشکل یا نه!) داشت نسخه قبلی که اگه بازی رو آپدیت نکرده باشی بعد یه جنس میخریدی مثلا اولین قطعه...بعد یه کاری میکردی آخری رو میفروخت پولش رو میداد:cheesygri
اینجا هنوز هستش یا رفع شده؟!:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,932
نام
نـــــــویـــــــــد
stability control که جلوی spinout ماشین رو میگیره(به درد ماشینای دیفرانسیل عقب میخوره که موتورشون خیلی قویه که وقتی فرمونت صاف نباشه اگه تا اخر گاز رو بگیری ماشینت منحرف میشه ) traction control هم گشتاورتو طوری تنظیم میکنه که نیرو روی 4 چرخت مساوی تقسیم بشه که جلوی UNDER STEER &OVER STEER رو میگیره یعنی وقتی میخوای از پیچ در بیای دیگه لازم نیست گاز رو کم کم بگیری بعدش زیاد کنی از پیچ که داری در میای الله بختکی پاتو بذار رو گاز.
ABS هم به نظر من خاموش کن چون هیچ بدرد نمیخوره وقتی هم خاموشه کاری نداره فقط نباید ترمز رو تا اخر بگیری همین یعنی قبل رسیدن به پیچ اروم ترمز رو بگیر بعد زیادش کن همین.

اي واي پس اون اولي چي كار ميكنه ؟! اسمش يادم رفته :biggrin1:

anti lock brake بود اگه اشتب نكنم !

bv2.jpg

نور پردازی خداست ! :D

من عكسي نميبينم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,932
نام
نـــــــویـــــــــد
از بچه ها كسي هست كه نسخه j رو خريده باشه تو تهران !؟؟

امير تو هنوز تو كفي ؟! :biggrin1: هي بهت گفتم پال بگير گوش نكردي حالا موندي تو كف ! :biggrin1:

امروز دقيقا 15 دقيقه تو يه مسابقه بودم دقيقا آخرين دور يكم مونده بود به خط پايان دوم شدم ! يعني دنيا رو سرم خراب شد ! :biggrin1:

آقا چرا كسي نمياد اينجا ؟! :biggrin1: چرا نميشه ماشين فروخت ! من الان 2 تا R8 دارم كسي نميخواد ؟! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
آقا چرا كسي نمياد اينجا ؟! :biggrin1: چرا نميشه ماشين فروخت ! من الان 2 تا R8 دارم كسي نميخواد ؟! :biggrin1:

اگه BMW V12 LMR ارزون داشتی ، بنده خریدارم ! :biggrin1: البته ارزون باشه هااا ، چون قیمتش تو Buy Cars فکر میکنم 1.400.000CR باشه !!!

ماشین Saleen Konrad Motorsports S7R فروخته میشه :biggrin1: ... Full Upgrade R2/871
ماشین Peugeot 207 Super 2000 فروخته میشه ... Full Upgrade S/700

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,932
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه BMW V12 LMR ارزون داشتی ، بنده خریدارم ! :biggrin1: البته ارزون باشه هااا ، چون قیمتش تو Buy Cars فکر میکنم 1.400.000CR باشه !!!

ماشین Saleen Konrad Motorsports S7R فروخته میشه :biggrin1: ... Full Upgrade R2/871
ماشین Peugeot 207 Super 2000 فروخته میشه ... Full Upgrade S/700

چطوري ؟! :biggrin1: آقا تو خود career نميشه ماشين رو فروخت ؟! فقط بايد آنلاين بفروشي ؟! در ضمن level چندي ؟!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اینم امرو ساختم یه نظر بدین ;)
renault-saipa1-a8ne2lh3.jpg
renault-saipa2-9y0t9c3b.jpg
http://img101.photolava.com/2009/10/25/renault-saipa1-a8ne2lh3.jpg

این کاره ای ها !! باحال ساختی ! ولی یه مشکل داره ! :biggrin1:

یه آرم باحالی ! شخصیت باحالی ! منظره ای !

آرم سایپا میسازی ؟! :eek:

لا اقل کله اسب سمند رو میساختی میزدی روی BMW !! کارت درسته ولی سلیقت :-":biggrin1:

ادامه بده به تکنیکی هم توی طراحی رسیدی ( متدی ، روشی ) بیا توی همین تاپیک بگو بقیه هم راه بیافتن ! ;)*

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,932
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان شما بازی ارجینال خریدید یا با کپی میرید تو لایو؟ خطر بن شدن نیست؟ (اگه نیست که ما هم بیاییم)

توكلت به خدا باشه دوست عزيز :biggrin1: انشاالله كه بن نميشيم

این کاره ای ها !! باحال ساختی ! ولی یه مشکل داره ! :biggrin1:

یه آرم باحالی ! شخصیت باحالی ! منظره ای !

آرم سایپا میسازی ؟! :eek:

لا اقل کله اسب سمند رو میساختی میزدی روی BMW !! کارت درسته ولی سلیقت :-":biggrin1:

ادامه بده به تکنیکی هم توی طراحی رسیدی ( متدی ، روشی ) بیا توی همین تاپیک بگو بقیه هم راه بیافتن ! ;)*

اينو راست ميگه ! منم با كارت حال كرم اما عشق به وطن و وطن پرستي و محصولات داخلي رو بذار كنار ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر