Forza Motorsport 3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
واقعا نمی دونم دوستان از چی بازی تعریف می کنن !!!
گیم پلی که ماشاالله در حد بازی Cars :D ، وقتی داری می رونی انگار گاری سوار شدی !!! اصلا چسبندگی تایر به جاده احساس نمیشه !!! هندلینگ ماشین ها اصلا با هم دیگه فرق نداره !!! با 140 تا پیچ ها رو رد می کنم !!! Cockpit هم که دوستان خودشون می دونن . تنها نکات بازی هم گرافیک خوب و صداگزاری عالی که باید به سازندگانش آفرین گفت . هر چقدر رو گیم پلی کم کاری کردن رو این دو تا خوب کار کردن .
گیم پلی بازی اصلا در حد بازی هایی مثل Dirt 2 یا NFS : Shift نیست . در این دو تا بازی کامل آدم وزن ماشین رو احساس می کنه و تمام پستی و بلندی جاده به آدم منتقل میشه . و بالعکس هم تمام کار هایی که آدم با ماشین انجام میده ، عکس العمل های واقعی داره .
نمی دونم شاید من انتظاراتم رو از بازی بالا بردم ؟!!! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
گیم پلی بازی اصلا در حد بازی هایی مثل Dirt 2 یا NFS : Shift نیست .
مقايسه ي يه شبيه ساز با بازي هاي Arcade واقعا خيلي مسخرست ! شما اگه بازي برات خيلي راحته و سر پيچ ها راحت ميپيچي تمام گزينه هاي بازي رو Off كن تا بازي كاملا شبيه ساز بشه اون موقع ببين ميتوني راحت بپيچي يا نه !

ما همچنان داریم در مراحل اولیه دست و پا میزنیم :biggrin1:
انشاا.. صب محاسباتی که کردم بازی در 5 سال اینده تموم میشه!:biggrin1:

:biggrin1: اينو خوب اومدي ! احتمالا من در سن 25 سالگي و تا شروع نسل بعد ميتونم اين بازي رو تموم كنم ! :biggrin1:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
گیم پلی که ماشاالله در حد بازی Cars :D ، وقتی داری می رونی انگار گاری سوار شدی !!! اصلا چسبندگی تایر به جاده احساس نمیشه !!! هندلینگ ماشین ها اصلا با هم دیگه فرق نداره !!! با 140 تا پیچ ها رو رد می کنم !!! Cockpit هم که دوستان خودشون می دونن . تنها نکات بازی هم گرافیک خوب و صداگزاری عالی که باید به سازندگانش آفرین گفت . هر چقدر رو گیم پلی کم کاری کردن رو این دو تا خوب کار کردن .
گیم پلی بازی اصلا در حد بازی هایی مثل Dirt 2 یا NFS : Shift نیست . در این دو تا بازی کامل آدم وزن ماشین رو احساس می کنه و تمام پستی و بلندی جاده به آدم منتقل میشه . و بالعکس هم تمام کار هایی که آدم با ماشین انجام میده ، عکس العمل های واقعی داره .

چه طور این حرفو میزنی forza2 تو گیم پلی عالی بود چه برسه به این.این بازی در تمام سایت ها در مورد گیم پلی عالیش مورد تمجید قرار گرفته حالا شما میگید...
اگه نظر من رو قبول نداری دوستان بگن.
من فن forza نیستم اما forza2 گیم پلیش خیلی قویتر از بازیای زمان خودش بود و وقتی shift بازی کردم یاد گیم پلی forza2 افتادم نه 3:laughing::laughing::laughing:حالا 3 بماند که چه کرده.البته به گفته دوستمون اون گزینه ها رو of کن چون خود بازی داره کمکت میکنه تا راحت برونی به این دلیل احساس میکنی راحته و با سرعت سر پیچ ها میرونی;)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

این حرفها رو جای دیگه نگی ها ! :eek:

چسبندگی ماشین به زمین رو حس نمیکنی ؟ هندلینگ ماشینها فرقی نداره ؟ Cockpit مشکل داره ؟ :eek:

هندلینگ ، صدا گذاری و سیستم ماشینها کاملاً با هم متفاوت هستن مگر اینکه ماشینها تقریباً قدرت موتورشون یکی باشه و سیستم دیفرانسیل شون یکی باشه و موتورشون جلو و یا عقب باشه ( عیناً ) تازه اون موقع هم میشه تفاوت رو در سر پیچ ها و پایداری ماشین و حتی نوع شتاب گیری ماشین حس کرد ! اون نمودارهایی که برای شتاب خودرو میبینید الکی و یا برای خنده نیستن ! یعنی وقتی نمودار رو میبینی میتونی بفهمی که مثلآً فلان ماشین برای کفی خیلی خوبی ! اون یکی برای جاده های پر پیچ و یا مسیر های مستقیم کم و ....

لطفاً نگید که هنوز 5% از بازی رو هم تکمیل نکردید که کاملاً مشخصه ، نگفته هم مشخصه ! چیزی که شما میگید تقریباً در مورد ماشینهای کلاس های پایین صدق میکنه ! یعنی ماشینهایی که باهاشون بازی رو شروع میکنید !

در مورد Cockpit هم که چند صفحه قبل توضیح دادم که میتونید نمای دوربین رو عوض کنید ! روشش رو هم توضیح دادم ! الان دوباره میذارم ! دیگه به Cockpit بازی ایراد نگیرید ! هم جزئیات خوبی داره ( به نظر خودم عالی ) و هم نور پردازی و هم زاویه درست !

-----------------------------------------------------

نحوه تنظیم زاویه دوربین در نمای Cockpit در Forza 3

این روش کار هستش . سه تا مرحله اول رو انجام بدید نتیجه رو ببینید :

Turn multiscreen on.

Turn host on

Set screen to center

Set POV to 90 degrees.

باید برید قسمت اپشن و بعد قسمت تنظیمات multiscreen !! که این شکلیه !

0ozwqrnkmm5tceqmjpye.jpg

این قابلیت در شماره قبل هم بوده اما من خبر نداشتم !! :biggrin1:

کسایی که عشق کاکپیت هستن حال کنن ! میتونن با این زاویه دوربین هم Forza 3 رو تجربه کنن ! منتهی بدون چرخش سر !

gi42pavpbum81n6yz1ky.jpg

تو خود سایت forza 3 هم به نقل از تئو گاف گفتن بین 30 تا 90 خوبه ! که خب برای هر ماشینی فرق داره فک کنم ! ولی تاثیرش روی زاویه بیرون هم خیلی نیست و فضای پیرامونتون رو بیشتر نشون میده !

مثلاً تو این عکس ماشین ثابته ولی میشه دید که عمق دوربین و زاویه دید فرق کرده ! ولی اختلالی ایجاد نمیکنه خوشبختانه ! :love:

این برای 90 درجست !

l2h87s7op7u73n3cad7j.jpg

این یکی برای 30 درجه !

izjtpc2w91acts7g5xdu.jpg

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=832450&postcount=676

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=832473&postcount=678

یکی از دوستان هم چند صفحه قبل گفت بهترین زاویه 76 درجست که من هم امتحان کردم و باید بگم درست میگه !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا من امشب همه چي رو off كردم همش تو باقاليا بودم :biggrin1: خيلي سخت شد ! چندتا عكس گرفتم در حد همين بوگاتي خودمون :biggrin1: انشاالله آپ ميكنم ببينيد لذتشو ببريد ! فردا بازي ريليز ميشه بيايد ماشين هاي منو بخريد ! :biggrin1: ببينم اگه وسط بازي هاي Season برم تو Event list اونجا مسابقه بدم مشكلي پيش مياد ؟!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
آقا من امشب همه چي رو off كردم همش تو باقاليا بودم :biggrin1: خيلي سخت شد ! چندتا عكس گرفتم در حد همين بوگاتي خودمون :biggrin1: انشاالله آپ ميكنم ببينيد لذتشو ببريد ! فردا بازي ريليز ميشه بيايد ماشين هاي منو بخريد ! :biggrin1: ببينم اگه وسط بازي هاي Season برم تو Event list اونجا مسابقه بدم مشكلي پيش مياد ؟!

نه مشکلی پیش نمیاد ! اتفاقاً اگه میخوای همه قسمتها رو OFF کنی برو و از Event list و مسابقات ابتدایش برای بالا بردن مهارتت استفاده کن ! :biggrin1:

راستی من نشستم یه حساب سر انگشتی کردم دیدم توی Forza 3 حدود 400 تا ماشین هست و 720 تا نمای Cockpit یعنی برای هر ماشین معمولی و غیر تکراری ( یعنی بجز ماشینهای R1 که تکراری هم دارن ) چیزی حدود 360 ماشین غیر تکراری داریم که هر کدوم هم 2 تا Cockpit دارن ! :biggrin1: یکی معمولی ، یکی اسپرت ! البته فرقش فقط یه Roll Cage هست که خیلی هم زیاد نیست ! ولی خب همین هم یه تغییره !!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
نه مشکلی پیش نمیاد ! اتفاقاً اگه میخوای همه قسمتها رو OFF کنی برو و از Event list و مسابقات ابتدایش برای بالا بردن مهارتت استفاده کن ! :biggrin1:

راستی من نشستم یه حساب سر انگشتی کردم دیدم توی Forza 3 حدود 400 تا ماشین هست و 720 تا نمای Cockpit یعنی برای هر ماشین معمولی و غیر تکراری ( یعنی بجز ماشینهای R1 که تکراری هم دارن ) چیزی حدود 360 ماشین غیر تکراری داریم که هر کدوم هم 2 تا Cockpit دارن ! :biggrin1: یکی معمولی ، یکی اسپرت !

ها اينا كه الان گفتي يعني چه ؟! :biggrin1:
آقا زيادي سخت ميشه مهارت ميخوام چي كار تنت سلامت ! :biggrin1: حالا من همه چي رو off كردم رفتم از ماشين هاي V8 يكي رو برداشتم رفتم تو بازي ! اعتماد به نفسو حال كن :biggrin1: ميخواستم گاز بدم ماشين سر ميخورد ! سر پيچ كه اصلا نميپيچيد ! پيچ ميپيچيد اما ماشين نميپيچيد ! :biggrin1: خلاصه برنامه اي داشتيم ! در كل من اين race هاي آخر بازي رو ميبينم گريم ميگيره ! خيلي طولاني هستن ايشون :biggrin1: خدا به ما اراده و صبر و حوصله به مقدار كافي بده اين بازي رو تموم كنيم ! :biggrin1:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
منم امروز بازی رو گرفتم البته از دیسک دوم فقط اون قسمت جادها رو نصب نکردم به دلیل کمبود فضا !
چند دقیقه ای بازی کردم به نظرم بازی جالبیه مثل نسخه قبلیش :biggrin1:
کلا CockPit ش خیلی فاز میده :love:
راستی یه سوال این بازی پایان هم داره؟:biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
راستی یه سوال این بازی پایان هم داره؟:biggrin1:

والا طبق بررسي هاي انجام شده شروعش با شماس پايانش با خدا :biggrin1: زياد به فكر تموم كردن نباش چون بعد از مدتي از بازي خسته ميشي و نا اميدي تمام وجودت رو فرا ميگيره ! اصلا هم به طولاني بودن مسابقات آخر فكر نكن چون بازم نا اميد ميشي ! :biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
آقا من امشب همه چي رو off كردم همش تو باقاليا بودم :biggrin1: ! چندتا عكس گرفتم در حد همين بوگاتي خودمون :biggrin1: انشاالله آپ ميكنم ببينيد لذتشو ببريد !
حالا تو هی برو عکس آپلود کن فردا که کنسولت بن شد و خودت و بوگاتی و کنسولت با هم رفتین تو باقالیا:biggrin1: اون موقع میفهمی:confused:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
حالا تو هی برو عکس آپلود کن فردا که کنسولت بن شد و خودت و بوگاتی و کنسولت با هم رفتین تو باقالیا:biggrin1: اون موقع میفهمی:confused:

بچه زبونتو گاز بگير كنسول J ! خز و خيل :biggrin1: هنوز تو كفي ؟! :biggrin1:
اتفاقا حسين هم چندتا عكس آپ كرده بود مخصوص تو كه كنسول J داري نميتوني بازي كني ! :biggrin1: به صفحه قبل مراجعه كن ! من جاي تو باشم ميرم دنبال كنسول پال ! :biggrin1:

پسر تو چرا اینقدر گیر میدی؟:biggrin1:
http://www.eurogamer.net/releases.php?platform=xbox360
بازی تو اروپا خیلی وقته ریلیز شده!

ايول ! من كه گفتم بابا ! اينا هيچ كدوم يه ذره شجاعت ندارن آن شن ! حتما بايد 1 هفته از ريليز بازي بگذره اگه كسي بن نشد آن ميشن ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر