Forza Motorsport 3

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,179
نام
نـــــــویـــــــــد
Nurburgring Nordschleife رو امروز در كلاس R1 بازي كرديم ! 9 lap ! بسيار لذت بردم ! يعني به نظر من اين پيست بي نظيره ! فوق العاده زيبا طراحي شده . لول 50 شديم تبريك ميگم به خودم :biggrin1: ! اين كلاس R1 بي نظيره ! هيجان فوق العاده بالايي داره .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Nurburgring Nordschleife رو امروز در كلاس R1 بازي كرديم ! 9 lap ! بسيار لذت بردم ! يعني به نظر من اين پيست بي نظيره ! فوق العاده زيبا طراحي شده . لول 50 شديم تبريك ميگم به خودم :biggrin1: ! اين كلاس R1 بي نظيره ! هيجان فوق العاده بالايي داره .

فکر میکنی بتونم رو سختی 85% برم تا ته بازی ؟ الان دارم تو لول 36 با بوگاتی سرو کله میزنم ! نا مرد یه بوگاتی دیگم میذاره تو پیست بعد وقتی میخوام بزنم بهش تا منحرف شه انقدر سنگینه و جلوی ماشین من هم سبکه ( نسبت به پشتش ) خودم میرم قاطی باقالیا !! یه فیلمی دارم برای تموم کردن بازی با این بوگاتی !!!!!!! :laughing:

لول 50ات مبارک ! فک کنم من آخرین نفری باشم که بهش برسم ! :( عوضش وقتی بازی رو تموم کنم دیگه هیچکی حریفم نیست ! :cool:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,179
نام
نـــــــویـــــــــد
فکر میکنی بتونم رو سختی 85% برم تا ته بازی ؟

محسن من بالاتر از 45% نميتونم برم ! شايد 1 بار 50 شده باشه ! اما اين مسابقه هايي كه نيره بالاي 1 ساعت واقعا خيلي سخته ! تو فكر يه جا بيفتي عقب اگه بازي رو زيادي سخت كرده باشي ديگه بهشون نميرسي ! چون حتما هم يه بار بايد بري تو اون قسمت Pitt كه چرخاتو عوض كني ! در كل من توانم در حدِ همون 45 الي 50% هستش :biggrin1: زياد تو بازي هاي شبيه ساز شاخ نيستيم مثل شما :biggrin1: اما اين كلاس R1 بي نظيره ! هرچي بگم كم گفتم .

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
به دوستاني كه تازه بازي رو شروع كردن پيشنهاد ميكنم پولشون رو سر بوگاتي حروم نكنن چون تو بازي سر يكي از مسابقات سريF بهتون جايزه ميده:biggrin1:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
به دوستاني كه تازه بازي رو شروع كردن پيشنهاد ميكنم پولشون رو سر بوگاتي حروم نكنن چون تو بازي سر يكي از مسابقات سريF بهتون جايزه ميده:biggrin1:
درسته ولی به نظرم زیاد ماشین جالبی نیست با توجه به قدرتی که داره ترمزهاش خوب عمل نمیکنن!
خداییش یه Toyota Supra برای کلاس R3 خریدم حرف نداره واقعا از همه لحاظ ok هستش :love:
راستی من الان کلاس R2 هستم ولی هنوز به مسابقات طولانی 1 ساعتی نرسیدم:biggrin1:
یه سوال وقتی بازی تموم میشه که لول حتما 50 شده باشه یا مثلا با لول 48 هم میشه بازی رو تموم کرد اخه من از این نگرانم که بازی رو تموم کنم ولی لولم به 50 نرسیده باشه:biggrin1:
همچین چیزی امکان داره؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
یه سوال وقتی بازی تموم میشه که لول حتما 50 شده باشه یا مثلا با لول 48 هم میشه بازی رو تموم کرد اخه من از این نگرانم که بازی رو تموم کنم ولی لولم به 50 نرسیده باشه:biggrin1:
از اونجایی که نوع پیشرفت (درجه سختی و ...) توی Level بندی تآثیری نداره , همه بالاخره به Level آخر میرسن ! فقط به خاطر حالتی که Season Mode داره (خودش مسابقات مناسب رو پیشنهاد میده) بعضی ها دیرتر میرسن و بعضی ها زودتر :D

nebuchadnezzar

کاربر سایت
Feb 26, 2009
12
من هم تو لول 45 هستم.خدا وکیلی من تا حالا تو هیچ بازی فیزیک به این واقعی ندیده بودم.مثلا در پسیت Speedway ها واسه آزمایش یه بار مسیر رو بر عکس رفتم تا با اونای دیگه تصادف کنم واقعا کف کردم.فقط یه چیز من فکر می کنم اگه GT5 بیاد تو گرافیک فورزا 3 رو قورط میده.گرافیکش خیلی محشره

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام !
خب من با چندین ساعت بازی کردن این بازی نتیجه گرفتم که انتظارم، کمی برای اومدن این بازی بیهوده بود !!

البته من چندین ساعت بیشتر بازی نکردم و بنابر این ممکنه نظرم تغییر کنه.
بازی نکات مثبت زیادی داره ولی بعضی چیزها به معنای واقعی توی ذوق آدم میزنه و آدمو ناامید میکنه !

یکیش این Damage بازی هست که واقعا من شک کردم که آیا این بازی برای سال 2009 ساخته شده یا نه !!
انصافا اسمش رو میشه گذاشت دمیج ؟؟!!

یا مثلا کاکپیت ماشین ها ! به جرئت میتونم بگم که با کاکپیت اتومبیل های اسباب بازی زیاد فرقی نداره !!

گرافیک بازی عالیه ولی بعضی منظره ها عین نقاشی هایی هستن که بچه ها میفرستادن برای برنامه کودک !

در کل من امیدوارم بازی قشنگ تر بشه و نظرم هم تغییر کنه !

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام !
خب من با چندین ساعت بازی کردن این بازی نتیجه گرفتم که انتظارم، کمی برای اومدن این بازی بیهوده بود !!

البته من چندین ساعت بیشتر بازی نکردم و بنابر این ممکنه نظرم تغییر کنه.
بازی نکات مثبت زیادی داره ولی بعضی چیزها به معنای واقعی توی ذوق آدم میزنه و آدمو ناامید میکنه !

یکیش این Damage بازی هست که واقعا من شک کردم که آیا این بازی برای سال 2009 ساخته شده یا نه !!
انصافا اسمش رو میشه گذاشت دمیج ؟؟!!

یا مثلا کاکپیت ماشین ها ! به جرئت میتونم بگم که با کاکپیت اتومبیل های اسباب بازی زیاد فرقی نداره !!

گرافیک بازی عالیه ولی بعضی منظره ها عین نقاشی هایی هستن که بچه ها میفرستادن برای برنامه کودک !

در کل من امیدوارم بازی قشنگ تر بشه و نظرم هم تغییر کنه !

دمیجه دیگه ! از نوع اسکریپت شده و محدود شده ! عوضش دمیج داخلی رو بچسب با تاثیرش روی گیم پلی ! ;):biggrin1:

کااکپیت ماشینها رو هم نمیدونم چی بگم ! به نظر من مشکل خاصی نداره ! نمای دوربین هم که قابل تنظیمه ! تنها مشکل این هست که با دور کردن نمای دوربین توانایی چرخش سر رو از دست میدیم !

اون منظره هایی هم که میگی به نظر من نقطه قوت بازی هستن ! این بازی تعدادی پیست با طراحی واقع گرایانه داره و تعدادی پیست با طراحی فانتزی و غیر واقعی ! و به شخصه بعد از چند دور مسابقه دادن تو پیستهای واقعی و رفتن به پیستهای طراحی شده توسط خود T10 کلی حال میکنم ! بازی رو از یکنواختی در میارن !

امیدوارم از بازی لذت ببری ! اینهایی هم که گفتم فقط نقطه نظر من بود ! شاید بعداً خودت هم مثل من فکر کنی ! ;)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بله ولی منم گفتم بعضیاش !:smile:
من منظورم اون پیستی بود که درختاش زرد و نارنجی هستن !

اون که عشقه منه ! از Forza 2 اومده به این نسخه ! تنها پیست پاییزی بازی هست ! به قول یکی از دوستان هم بهترین پیست برای تمرین Drift هست ! ولی خب سلیقه هر کس متفاوته ! ;)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اون که عشقه منه ! از Forza 2 اومده به این نسخه ! تنها پیست پاییزی بازی هست ! به قول یکی از دوستان هم بهترین پیست برای تمرین Drift هست ! ولی خب سلیقه هر کس متفاوته ! ;)
درسته من هم اون پیست رو خیلی دوست دارم خداییش پیست خیلی باحالیه کلا روحیه ادم شاد میشه وقتی توی اون پیست مسابقه میده :biggrin1::love:
من فقط با دمیج بازی مشکل دارم یه کوچولو تو ذوق میزنه :(

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
یه چیز من فکر می کنم اگه GT5 بیاد تو گرافیک فورزا 3 رو قورط میده.گرافیکش خیلی محشره

این حرف نزن عمرا اگه GT5 تو گرافیک از فورزا بهتر باشه این بحث هم بهتر همین جا تموم بشه و ادامه پیدا نکنه . چون بحث تایپیک این نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر