Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منم بالاخره بازی ر گرفتم، خسته نباشم !:cheesygri
ببینم میتونم حرف IGN رو تصدیق کنم یا نه !...

نباشی !

خسته رو میگم ! :biggrin1:

فقط سعی کن با بازی حال کنی ! تصدیق و تکذیب رو ... :biggrin1:

من دیروز هی میباختم ! بعد به خودم گفتم تو چیت از بقیه کمتره و ... سعی کردم موقع بازی کردن به هیچ چیزی فک نکنم و تمام مهارتم رو بکار بگیرم ! 7.5 دور رفته بودم که یهو کل کل هایی که سر بازی کرده بودم اومد جلو چشمم ( بس که داشت حال میداد ) و یهو زدم تو خاکی :( دیگه هم حوصیه نداشتم از اول بازی کنم ریوایند رو :-" ولی خدایش تحت فشار اشتباه نکردم !

تازه فهمیدم اگه تمرکز داشته باشم چقدر خوف میشه دست فرمونم ! :cool:

بچه ها این ماشین هایی رو که پایین می گم رو بگید که خود بازی میده یا نه :
Ferrari F430
Ferrari 599 GTB Fiorano
Ferrari 612 Scaggiliti درست نوشتم ؟ :دی
Gallardo
این بازی Nissan GTR داره ؟

درود

دوستان برای تست تاپ اسپید ماشین به صورت دستی نه بنچمارک کدوم پیستو پیشنهاد می کنید ؟؟؟

ممنون

تو اون پيست هاي Le ManS بري يكي هست خيلي نازه ! حدودا 1 دقيقه مسير مستقيم داري ! قشنگ ميتوني Top Speed ماشينت رو ببيني !

Le Mans Circuit de la Sarthe !
يكي ديگم هست اما مسير مستقيمش آخر پيسته !
Nurburgring Nordschleife

Sedona Raceway Park هم چند تا SpeedWay داره كه اونام خيلي خوبن !

اينم بگم كه به نظر من Fujimi Kaido خيلي قشنگه واقعا ! Amalfi هم قشنگه اما اون فضاي كوهستانيو اون آبشار زيباي Fujimi رو بيشتر دوست دارم :biggrin1:

آخرین ویرایش:
تو اون پيست هاي Le ManS بري يكي هست خيلي نازه ! حدودا 1 دقيقه مسير مستقيم داري ! قشنگ ميتوني Top Speed ماشينت رو ببيني !

Le Mans Circuit de la Sarthe !
يكي ديگم هست اما مسير مستقيمش آخر پيسته !
Nurburgring Nordschleife

Sedona Raceway Park هم چند تا SpeedWay داره كه اونام خيلي خوبن !

اينم بگم كه به نظر من Fujimi Kaido خيلي قشنگه واقعا ! Amalfi هم قشنگه اما اون فضاي كوهستانيو اون آبشار زيباي Fujimi رو بيشتر دوست دارم :biggrin1:

ممنون دوست عزیز

الان با هوندا سیویک گلم 360 تا رفتم ولی دیگه بیشتر نمیشد
در صورتی که تویه بنچمارک تاپ اسپیدو زده 370 تا :confused:

ممنون دوست عزیز

الان با هوندا سیویک گلم 360 تا رفتم ولی دیگه بیشتر نمیشد
در صورتی که تویه بنچمارک تاپ اسپیدو زده 370 تا :confused:

خوب بازی از این طبیعی تر میخواید؟:cheesygri:eek::confused:خوب معلومه چون اون 370 تا رو رو تو کارخونه رو چرخ قلتون تست شده اما این 360 تو عمل رو جادست.مثلا همین پراید تو کارخونه تست شده و 180 تا میره اما تو عمل پدرشو در بیاری بالای 175 تا نمیره:laughing:

Le Mans Circuit de la Sarthe رو 17 دور زديم حدودا 1 ساعت و 8 دقيقه كلاس هم R2 :biggrin1: خسته نباشم ! لول هم 48 ! بسيار لذت بخش بود ! اين دومين مسابقه ي بسيار طولانيه من تو اين بازي بود .

سلام!
خب من خیلی تلاش کردم که این بازی را فعلا انجام ندم چون می خواستم برم سراغ Dragon Age، ولی متاسفانه (:دی) هر کاری می کنم نمیشه از بازی دل کند :دی واقعا گیم پلی بازی بی نظیر ساخته شده و من که زیاد به شبیه ساز علاقه ندارم به شدت مجذوب بازی شدم. اینجور که معلومه حالا، حالاها باید شرمنده Dragon Age بشم :دی

سلام!
خب من خیلی تلاش کردم که این بازی را فعلا انجام ندم چون می خواستم برم سراغ Dragon Age، ولی متاسفانه (:دی) هر کاری می کنم نمیشه از بازی دل کند :دی واقعا گیم پلی بازی بی نظیر ساخته شده و من که زیاد به شبیه ساز علاقه ندارم به شدت مجذوب بازی شدم. اینجور که معلومه حالا، حالاها باید شرمنده Dragon Age بشم :دی

راست میگی ! من هم مجبور شدم LO رو نصفه ول کنم بیام سراغ این ! BL رو هم که میخواستم بازی کنم ولی نشد ! کلاً هی نمیشه ! :biggrin1:

دوستان یه سوال این بازی 60fpsهست آیا در همه ی tvها اینطوریه یا فقط تو lcdاینطوریه؟

این بازی در همه نمایشگرها با همین فریم ریت اجرا میشه ! حالا میخواد TV باشه میخواد LCD !!

درجه سختی ؟ :biggrin1: ریوایند هم ... زدی ؟

به جان خودم تاحالا از ريوايند استفاده نكردم !
درجه هم مديوم بود ! چون هم كنترل اون ماشيني كه داشتم سخت بود با آن كردن يه سري چيزا هم اينكه بايد وسط بازي ميرفتيم تعميرگاه :biggrin1: اسمشون يادم نيست ! در كل ريسك نكردم ! همي جوريش بعضي جاها ميرفتم قاطي باقاليا ! ماشين همش سُر ميخورد !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or