Forza Motorsport 3

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بازم تداخل بازی ها شروع شد. حالا به کدوم یکی برسیم برای بازی کردن؟ از یه طرف FM3 میاد از اون طرف Brutal Legend و دیگه call of duty ، ACII بماند. خود فورزا کلی طول میکشه تا تمومش کنیم!:eek:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بازم تداخل بازی ها شروع شد. حالا به کدوم یکی برسیم برای بازی کردن؟ از یه طرف FM3 میاد از اون طرف Brutal Legend و دیگه call of duty ، ACII بماند. خود فورزا کلی طول میکشه تا تمومش کنیم!:eek:

همه بازیها رو بگیر بعداً سر وقت و با آرامش بازی کن ! فقط مطمعن شو که بازیها رو از دست نمیدی یا مثلاً نذاری برای چند ماه دیگه که گیر نیاد :biggrin1: ( البته گیر میاد ولی خب کار از محکم کاری عیب نمیکنه ! )

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
چی رو فشرده می کردن نکنه انتظار داری بازی رو زیپ کنند بدند بیرون ;) بازی 400 تا ماشین

داره 100 تا پیست داره و ... نمیشه که خوب 9 گیگ هم برای بازی های نسل جدید واقعا دیگه داره

کم میشه :biggrin1:

چرا نمیشه این یکی از تکنیکهای قدیمی بازی سازی هستش
ولی فکر کنم خیلی می چلوندنش اون 900 مگ کم میشد
بی خیال;)

pinata_game

کاربر سایت
Feb 7, 2009
27
فقط می تونم بگم بی نظیر.............
تمام مدل ماشین ها بدون کم و کاستی شبیه سازی شده:eek:
به عنوان اولین نفری که این بازیو تو ایران با سیستم پال اجرا کردم باید بگم که واقعاَ محشر بود....
برای اجرای بازی حتما باید هارد داشته باشین...
اول دیسک 1 گذاشته میشه و بعد خود بازی درخواست دیسک دومو می کنه که نمام مراحل و ماشین هارو نصب می کنه
بعد دوباره دیسک اول........
حالا وقت لذت بردنه

آخرین ویرایش:

hillboy

کاربر سایت
Sep 6, 2009
109
نام
hill
يعني نميشه بدون هارد ديسك بازي رو انجام داد؟
حتي اگه بخوايم بيخيال ديسك دوم بشيم!!!!!

لطفا دقيق پاسخ بديد
ممنون

pinata_game

کاربر سایت
Feb 7, 2009
27
يعني نميشه بدون هارد ديسك بازي رو انجام داد؟
حتي اگه بخوايم بيخيال ديسك دوم بشيم!!!!!

لطفا دقيق پاسخ بديد
ممنون
نه به هیچ وجه!
اول باید دسک1 قرار بدین ،بعد از 30 ثانیه بازی میگه که دیسکه دومو قراربدین
شما بعد از قبول کردن دیسک دوم قرا می دین
این موقع بازی شروع به نصب میشه که به گفته خود بازی 750 mb باید فضای خالی داشته باشین
بعد از نصب دیسکه اولو قرار می دین و وارد بازی میشین

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
نه به هیچ وجه!
اول باید دسک1 قرار بدین ،بعد از 30 ثانیه بازی میگه که دیسکه دومو قراربدین
شما بعد از قبول کردن دیسک دوم قرا می دین
این موقع بازی شروع به نصب میشه که به گفته خود بازی 750 mb باید فضای خالی داشته باشین
بعد از نصب دیسکه اولو قرار می دین و وارد بازی میشین

والا من که امروز بازی رو گرفتم و ازم خواست که دیسک 2 رو برای نصب قرار بدم که البته اختیاری بود و میشد اصلا دیسک 2 رو نصب نکنی (البته من نصب کردم).

750Mb ؟؟ نه بابا 1.9Gb بود به گمونم !!

در هر صورت بازی همونطور که انتظار میرفت عالی و بسیار زیباست .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
750Mb ؟؟ نه بابا 1.9Gb بود به گمونم !!
شما نصب کامل رو انجام دادی که میتونستید فقط بخشهای دلخواهتون رو انتخاب کنید:

sadsadsafotgwr.JPG

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
کسایی که بازی رو گرفتن لطف کنن بگن دوربین نمای کاکپیت میتونه تغییر کنه یا نه ؟ چرا عکسها اینجوری هستن ؟ از دو تا زاویه دوربین عکس گرفته شده ! اصلاً آرم روی فرمون معلوم نبود تو دمو ! ( تحت هیچ شرایطی ) ! نمای دوربین حرکت میکنه موقع ترمز و گاز ولی روی عکس دور موتور صفره !! قضیش چیه ؟!

rbej5a74hkhvnaixccnw.jpg

kyk03kuagokyq7s3krca.jpg

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
منم امروز بازیو گرفتم.
اول باید بگم که در مورد گیم پلیش فراتر از اون چیزی بود که تصور میکردم.بینظیرترین گیم پلی در صنعت بازی.واقعا ادم وقتی میپیچه احساس میکنه فرمون واقعی دستشه.بیشتر از این نمیگم فقط بدونید که عمرا رو دست این گیم پلی زاده بشه.
در مورد گرافیک که خیلی بحثهای زیادی مطرح شد باید بگم واقعا ناامیدم کرد.با اینکه گرافیک خیلی پرجزئیات و حجیمه ولی رنگ امیزی بسیار ابرنگی و مصنوعیه تا جایی که گرافیک shift خیلی واقع گراتره و بیشتر به دل میشینه حالا dirt که جای خود داره.
طراحی ماشینها واقعا فوق العادست ولی در مورد کاکپیت :sick:اصلا جالب نیست مخصوصا اینکه انیمیشن دنده عوض کردن هم نداره که واقعا تاسف داره.
در کل یه بازی با گیم پلی افسانه ای و یک گرافیک ابرنگی که باید گفت مایکرو این گیم پلی بی نقص رو به پای این گرافیک مسخره سوزونده.البته همونطور که گفتم گرافیک حجیمه ولی رنگ امیزی واقعا مسخرست.طراحی ماشینها هم که حرف نداره.
البته من دیسک 2 رو نگرفتم.کسی اگه میدونه بگه دیسک 2 قضیش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر