Forza Motorsport 3

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خدا کنه فروشنده ها تو اینجا انصاف داشته باشن برای دیسک دوم که 2-3 گیگ هست و میشه رو دیویدی معمولی زد پول کذایی نگیرن:evil::evil::evil:
دیسک دوم رو نمی شه روی dvd معمولی زد. فیرمور های درایو x360 طوری نوشته شده که فقط بازی رو از روی dvd9 می خونه یعنی حجم بازی 10MB هم باشه باید حتما روی dvd9 باشه تا اجرا بشه.

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
خدا کنه فروشنده ها تو اینجا انصاف داشته باشن برای دیسک دوم که 2-3 گیگ هست و میشه رو دیویدی معمولی زد پول کذایی نگیرن:evil::evil::evil:

نه این تکین گیم آورده میده 3500 و عجیب اینکه زده ریجن free :eek: مگه فقط uc نیومده:confused:

تازه الان که رفتم ign زده نسخه uc 27 oct و pal 23 oct اصلا راجع به free بودن چیزی نگفته هنوز یه هفته مونده تا 23 و 27 oct

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
نه این تکین گیم آورده میده 3500 و عجیب اینکه زده ریجن free :eek: مگه فقط uc نیومده:confused:

تازه الان که رفتم ign زده نسخه uc 27 oct و pal 23 oct اصلا راجع به free بودن چیزی نگفته هنوز یه هفته مونده تا 23 و 27 oct

یهنی 2 دیسک رو میده 3500؟؟؟ یا هر دیسکشو میده 3500؟؟؟
بازیها تو ایران معمولا چند روز زودتز از ریلیزشون تو بازار ایرانن:laughing::laughing::laughing::laughing:
در مورد رجین هم اگه دوستان اطلاع دقسق دارن بگن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازیها تو ایران معمولا چند روز زودتز از ریلیزشون تو بازار ایرانن:laughing::laughing::laughing::laughin g:

عزیز من ربطی به ایران و بازار ایران نداره. نمیدونم این چه تفکر اشتباهی هست که بین دوستان جا افتاده.
لینک ها رو گروه های هک میذارن روی اینترنت و کل دنیا ازشون استفاده میکنن. حالا دیگه ربطی به ایران و جای دیگه نداره.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
عزیز من ربطی به ایران و بازار ایران نداره. نمیدونم این چه تفکر اشتباهی هست که بین دوستان جا افتاده.
لینک ها رو گروه های هک میذارن روی اینترنت و کل دنیا ازشون استفاده میکنن. حالا دیگه ربطی به ایران و جای دیگه نداره.

خوب منم اینو میدونم اما باید قبول کرد که تو ایران بیشتر از جاهای دیگست.چون فامیل دور ما از کانادا اومده بودن دید من بازیای کپی دارم تعجب کرد گفت یکی مفتی 2 تا مفتی چه خبر 20 تا مفتی؟؟؟؟؟:laughing:با اون اینترنت خفنی که دارن میگفت اکثرا خودشو دوستاش و کسایی که میشناسه اورجینال میخرن;)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب منم اینو میدونم اما باید قبول کرد که تو ایران بیشتر از جاهای دیگست.چون فامیل دور ما از کانادا اومده بودن دید من بازیای کپی دارم تعجب کرد گفت یکی مفتی 2 تا مفتی چه خبر 20 تا مفتی؟؟؟؟؟:laughing:با اون اینترنت خفنی که دارن میگفت اکثرا خودشو دوستاش و کسایی که میشناسه اورجینال میخرن;)
چون که اونجا اگر بفهمن کپی بازی میکنی 10000$ جریمه میشی و واسه یه مدت طولانی(دقیقا نمیدونم چه قدر!)میری اب خنک میخوری!
در ضمن توی خیلی از کشورها این قانون کپی رایت اجرا نمیشه که امارشون هم بدتر از ایرانه!
البته امریکا اجرا میشه اوضاعش بدتر از اینجاست!:biggrin1:

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
دیسک دوم رو نمی شه روی dvd معمولی زد. فیرمور های درایو x360 طوری نوشته شده که فقط بازی رو از روی dvd9 می خونه یعنی حجم بازی 10MB هم باشه باید حتما روی dvd9 باشه تا اجرا بشه.

درود

پس دمو ها چجوری از روی dvd معمولی هم اجرا میشن؟؟

اون دمو هستش خودت داری میگی دمو

دمو هم یه قسمت از بازیه که اجرا میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر