Forza Motorsport 3

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بچه ها لينك پال بازي هم اومد ولي چون همه جا امروز تعطيل مثل اين كه بايد تا شنبه وايسيم بعد بريم تو كارش بعد يك سوال اين لينك ها واسه 2 dvd با همه؟

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,156
نام
متوئیدی
ببینم همه جا بازی دو دیویدی هست یعنی کلا خارجم اینجوری قراره عرضه بشه یه وقت سواستفاده نباشه.
کسی بازیرو نگرفته بیاد تعریف کنه چجوریه؟ تا بحال سایتی به این بازی امتیاز داده یا نه؟

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
ببینم همه جا بازی دو دیویدی هست یعنی کلا خارجم اینجوری قراره عرضه بشه یه وقت سواستفاده نباشه.
کسی بازیرو نگرفته بیاد تعریف کنه چجوریه؟ تا بحال سایتی به این بازی امتیاز داده یا نه؟

بازی در تمام نقاط جهان در 2 عدد DVD9 عرضه میشه . :smile:

امتیازات بازی Forza Motorsport 3

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
این عنوان یکی از بهترین شبیه سازهای رانندگی ست که با بازیهای غول pc رقابت میکنه هم از کلی هاشون سرتره. اطلاعات بیشتر امتیازات بازی Forza Motorsport 3.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
از اونجایی که به جای بحث کردن روی خود بازی , در حال بحث روی تعداد دیسک هستین , اومدم بگم دوستانی که کنسولشون Arcade هست یا به هر دلیلی هارد ندارن , دیسک دوم به دردشون نمیخوره :D البته دیسک دوم خودش به چند بخش جدا تقسیم میشه ولی اگه به صورت کامل بخواین ازش استفاده کنین , نیاز به 1.9 گیگ حافظه دارین.
sadsadsafotgwr.JPG

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,156
نام
متوئیدی
مراحل نصب دیسک دوم رو تو یوتیوب دیدم دیسک دوم جدای از دیسک اول نیست چون بعداز اتمام نصب گفتش دوباره دیسک اول بازیرو بزارید با این حساب برای بازی باید دیسک دوم بازی حتما نصبش کنی یا نه؟
ولی بدجور بازیه خوفیه طبیعت اطراف پیست وحشششششتناک قشنگه آدم دهنش تا شصت پاش باز میشه تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.من تا 720p بیشتر تلویزیونم ساپورت نمیکنه ولی فکر کنم همینم بچسبه.

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
مراحل نصب دیسک دوم رو تو یوتیوب دیدم دیسک دوم جدای از دیسک اول نیست چون بعداز اتمام نصب گفتش دوباره دیسک اول بازیرو بزارید با این حساب برای بازی باید دیسک دوم بازی حتما نصبش کنی یا نه؟
ولی بدجور بازیه خوفیه طبیعت اطراف پیست وحشششششتناک قشنگه آدم دهنش تا شصت پاش باز میشه تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.من تا 720p بیشتر تلویزیونم ساپورت نمیکنه ولی فکر کنم همینم بچسبه.

شما بازیش رو کردی دهنت تا شصت پا باز شد مگه اگر این طوره بازی نکنم :cheesygri:cheesygri:biggrin1::biggrin1::biggrin1::love:

خارج از شوخی گرفتیش بازی کردیش؟:biggrin1: من که جمعه دستم میرسه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فشرده سازی دیگه چقدر ؟

ولی نگران نباشید ! با هر ماشینی که بخواید میتونید بازی کنید و ... کریر بازی هم روی دیسک اول هست کاملاً و فقط اونهایی که بخوان مولتی بزنن نمی تونن از بعضی از پیستهای دیسک دوم استفاده کنن !

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
می مردن یه کم فشرده سازی می کردن :sick::sick::sick::sick::sick:

چی رو فشرده می کردن نکنه انتظار داری بازی رو زیپ کنند بدند بیرون ;) بازی 400 تا ماشین

داره 100 تا پیست داره و ... نمیشه که خوب 9 گیگ هم برای بازی های نسل جدید واقعا دیگه داره

کم میشه :biggrin1:

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
بابا SHIFT هنوز نیومده Dirt 2 دو سه روز بعدش اومده فکر کنم اونجور که بوش می یاد فردا پس فردا هم Forza 3 دیگه nتا کپی شده حالا ما موندیم انشاالله سال آینده این بازی رو تمام خواهیم کرد:cheesygri

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
یه سوال اینم مثل نسخه 2 مولتی پلیر آف لاین داره دیگه؟
و یه سوال دیگه من بخوام مثل بازیای دیگه این بازی رو رو هارد بریزم اون موقع دیسک 2 رم بریزم تداخل نکنه.مثلا بازی رو اجرا کنم اما دیسک 2 رو پیدا نکنه و ...:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر