Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
البته فکر کنم اون POV رو روی درجه های پایین تر از 90 بذارین بهتر باشه. توی 90 درجه انتهای دست راننده توی هواست اگه اشتباه نکنم :دی

ولی فک کنم تنها برای نمای کاکپیت خوب باشه ! چون روی دوربین های خارج از کاکپیت هم تاثیر میذاره ! باید دید تا چه حد تغییرشون میده ! :confused:
توی این لینک تفاوت بین صحنه شروع مسابقه در حالت معمولی و در حالت زاویه دار (نمیدونم چند درجه !) رو میتونین ببینین.

البته فکر کنم اون POV رو روی درجه های پایین تر از 90 بذارین بهتر باشه. توی 90 درجه انتهای دست راننده توی هواست اگه اشتباه نکنم :دی

توی این لینک تفاوت بین صحنه شروع مسابقه در حالت معمولی و در حالت زاویه دار (نمیدونم چند درجه !) رو میتونین ببینین.

آره ! تو خود سایت forza 3 هم به نقل از تئو گاف گفتن بین 30 تا 90 خوبه ! که خب برای هر ماشینی فرق داره فک کنم ! ولی تاثیرش روی زاویه بیرون هم خیلی نیست و فضای پیرامونتون رو بیشتر نشون میده !

مثلاً تو این عکس ماشین ثابته ولی میشه دید که عمق دوربین و زاویه دید فرق کرده ! ولی اختلالی ایجاد نمیکنه خوشبختانه ! :love:

این برای 90 درجست !

l2h87s7op7u73n3cad7j.jpg

این یکی برای 30 درجه !

izjtpc2w91acts7g5xdu.jpg

مثل اینکه برای اولین بار یه سایت آلمانی فهمیده این رو !

http://www.xboxfront.de/screenshots-1545-6265-.html

دوستان ! چند صفحه پیش لیست ماشین های بازی گذاشته شده بود.
و من اثری از Lamborghini Reventon ندیدم !
در حالی که تو Shift هست.
دلیل داره که این ماشین نیست تو بازی یا نه ؟ مثلا سبک مسابقات این بازی یه چیز دیگست یا ...

عجیبه که تو یکی از بهترین ریسینگ ها Lamborghini Reventon نباشه...

لیست ماشین ها :

sadsadsafotgwr.JPG

دوستان ! چند صفحه پیش لیست ماشین های بازی گذاشته شده بود.
و من اثری از Lamborghini Reventon ندیدم !
در حالی که تو Shift هست.
دلیل داره که این ماشین نیست تو بازی یا نه ؟ مثلا سبک مسابقات این بازی یه چیز دیگست یا ...

عجیبه که تو یکی از بهترین ریسینگ ها Lamborghini Reventon نباشه...

لیست ماشین ها :

sadsadsafotgwr.JPG

اين ليستي كه گذاشتي مربوط به دسيك دوم بازي هست
اين ماشين توي اين بازيهم هست
خيلي دنبال ليست اصلي گشتم ولي Reventon رو توشون پيدا نكردم
منتهي توي اين عكس بود
forza-motorsports-lamborghini-reventon-rear.jpg

در ضمن يه ويدئو هم بود كه توش با اين ماشين بازي ميكرد

:eek:بهترین بازیه ریسینگ تمام ادوار:eek:خدایا.عجب گیم پلیی داره:eek:از دیروز تا الان حداقل 12 ساعت بازی کردم.خسته نمیشم هرچی بازی میکنم.فکر کنم تا چند روزه دیگه 360 به رحمت خدا بره:biggrin1:
فقط کاشکی یه مقداری گرافیکشم....:(

آخرین ویرایش:
:eek:بهترین بازیه ریسینگ تمام ادوار:eek:خدایا.عجب گیم پلیی داره:eek:از دیروز تا الان حداقل 12 ساعت بازی کردم.خسته نمیشم هرچی بازی میکنم.فکر کنم تا چند روزه دیگه 360 به رحمت خدا بره:biggrin1:
فقط کاشکی یه مقداری گرافیکشم....:(
شما چه گیری دادی به گرافیک...!این سبک گرافیکیه بازیه که توش رنگا یه ذره پر رنگ تر هستند که اگهHD بازی کنید تو بعضی پیست ها واقعا انگشت به دهن میمونید چون واقعا چشم نواز میشه...البته این سبک گرافیکی سلیقه ای هستش و شاید به همین دلیله که شما خوشت نیومده...البته تو هیچکدوم از نقدا هم از این وبژگی به عنوان یه نکته ی منفی اسم نبردن...!
راستی واقعا چی میشد اگه انیمیشن عوض کردن دنده وجود داشت...؟:biggrin1:

شما چه گیری دادی به گرافیک...!این سبک گرافیکیه بازیه که توش رنگا یه ذره پر رنگ تر هستند که اگهHD بازی کنید تو بعضی پیست ها واقعا انگشت به دهن میمونید چون واقعا چشم نواز میشه...البته این سبک گرافیکی سلیقه ای هستش و شاید به همین دلیله که شما خوشت نیومده...البته تو هیچکدوم از نقدا هم از این وبژگی به عنوان یه نکته ی منفی اسم نبردن...!
راستی واقعا چی میشد اگه انیمیشن عوض کردن دنده وجود داشت...؟:biggrin1:
من hd بازی میکنم خیلیم hd:biggrin1:ولی باید قبول کرد گرافیک جالبی نداره.در ضمن gt5 گرافیک خیلی سرتری داره.اخه مشکل اینه که شیفت هم گرافیک بهتری داره.این چیزیه که دیگه به همه ثابت شده همونطور که در مورد گیم پلی ثابت شده که فورزا پرچمداره این نسله.

من hd بازی میکنم خیلیم hd:biggrin1:ولی باید قبول کرد گرافیک جالبی نداره.در ضمن gt5 گرافیک خیلی سرتری داره.اخه مشکل اینه که شیفت هم گرافیک بهتری داره.این چیزیه که دیگه به همه ثابت شده همونطور که در مورد گیم پلی ثابت شده که فورزا پرچمداره این نسله.
GT5 رو میشه یه جوری قبول کرد ولی هر کاری کنی راجع به Shift قانع نمیشم...:d چون اعتقاد دارم این دو تا اصلا تو یه سطح نیستن و نباید تو هیچ زمینه ای مقایسشون کرد...

ببین چند تا نکته هست که باید با در نظر گرفتن اونها بازی کنی :

1- هر بازیی سبک گرافیکی خودش رو داره ! و اولویت های خودش رو ! یه بازی با افکت های نوری بیش از حد زیبا به نظر میرسه و یه بازی هم نورپردازی ساده و البته واقع گرایانه تر داره ! هر بازیی هم ترکیب رنگ مخصوص به خودش رو ! که البته احتمالاً میشه با تنظیم رنگ بازی و یا نمایشگر تا حد مطلوبی تنظیمش کنید ! توی Forza هم رنگ ها کمی تند هستن ! که میتونید تنظیم نمایشگر تون رو عوض کنید و بیشتر لذت ببرید و یا اینکه برای ماشینهاتون رنگ هایی مثل قرمز و یا آبی تند استفاده نکنید ! مطمعن هم باشید همچین رنگ هایی هستن در واقعیت ولی رنگ استاندارد یک فراری اون قرمزی نیست که در fORZA میبینید !

2- Forza در هر پیست نور پردازی خاص خودش رو داره ! اگه یکم بیشتر بازی کنی میبینی ! و اون موقع است که از همین رنگ بندی هم خوشت میاد ! برای مثال پیستی که احتمالاً در دیسک دوم هست و فیلمش رو پایین گذاشتم همون رنگ قرمز تند رو به زیبایی هر چه تمامتر به تصویر میکشه ! پس نور پردازی چند پیست خاص رو به تمام بازی تعمیم ندید !

http://www.taxigamer.com/Xbox_360/Forza_Motorsport_3/72671/video/423/Gameplay_Lamborghini_Murcielago_LP640_on_Suzuka.html

3- حتماً نیازی نیست بازیها رو با هم مقایسه کنی ! این جوری ممکنه بازی راضیت نکنه و ... تا به اینجای کار توی ویدئو هایی که از Forza دیدم اینقدر نکته مثبت هست که دو یا سه تا رنگ که توی چشم میزنن جلوش هیچی نیستن ! خواستی بگو یکیشون رو برات بذارم !

4- گرافیک مساوی رنگ بندی نیست ! رنگ بندی بخشی از گرافیک هست ! همه جوانب رو بسنج ! اگه این بازی گرافیک قابل قبولی نداشت ( الان متواضعانه گفتم ها ) نمره اش بین 9-9.5 نمیشد تو نقد ها !!

هیچ کدوم از مواردی که در بالا گفتم برای من مهم نیست ( به تنهایی ) چیزی که برای من مهمه اینه که Forza 3 بهترین و کاملترین ریسینگی هست که روی 360 اومده و میشه مدت زمان زیادی رو باهاش خوش بود ! گرافیکش هم به دل من نشسته ! ( کاملاً جدی میگم ) :biggrin1: این ها رو گفتم که تو با خودت کنار بیای ! اگر هم به نظرت توجیه و ... هست که اصلاً بی خیال ! تا آخر بازی به خودت بگو گرافیک این اینجوریه و گرافیک اون اینجوریه و ... !!! میل خودت هست !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or