Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه پست بلند بالا نوشته بودم که پرید ! الان خلاصه میگم ! امروز رفتم بازی رو گرفتم و دیدم تمام نکاتی که در مورد مدلسازی ماشینها در دمو دیده بودم در نسخه نهایی هم هست ! و لازم میدونم از آقا اشکان ، آریا جان ( این دو بزرگوار هی خواستن من رو ارشاد کنن اما ... :-" ) و سایر کسانی که در مورد دمو باهاشون بحث کردم عذر بخوام !! :biggrin1:

البته از بازی کاملاً راضی هستم ، خدا رو هم شاکریم ! :دی

دوستان دیسک 2 پیدا نیست؟ گرافیکش باحاله ولی یه جوریه با 200 سرعتم بری انگار با 50 تا سرعت میریم خیلی کارتونی ولی از بقیه ی جهات فوق العاده است.

دوستانی که فکر میکنن هیجان نداره بهتره روندن ماشینهای سوپر اسپرت رو توی پیستها تجربه کنن ! بعد ببینن باز هم میگن هیجان نداره ؟ ( پیشنهاد من FFX هست :biggrin1: )

من از پیناتا که گرفتم خودش هر دوتا دیسک رو فرستاده:)
حالا دومیش چیه ماجراش؟ وسط ریس pause میشه میگه دیسک 2 رو بذار؟:biggrin1:

نه برادر دیسک دوم شامل چیز های اضافه است و ربطی به بازی اصلی نداره شما باید دیسک

دوم را بریزی تو هارد و دیسک اول را بذاری تو دستگاه و اون وقط می تونی از تمام جاده ها و ماشین

ها استفاده کنید :biggrin1:

من هم دیسک 1 هم دیسک دو رو قبل از اینکه وارد بازی بشم روی هارد نصب کردم بعد که رفتم تو بازی گفت میخوای دیسک 2 رو نصب کنی گفتم اره بعدش گفت دیسک دو رو بزارم گذاشتم خوندش بعد گفت یک رو بزار گذاشتم هرچی وایسادم نخوند بعدشم پیغام داد باز دیسک یک رو بزار در حالی که دیسک یک تو درایو بود به نظر شما دیسک 2 نصب شده؟چون توی منو که میرم هنوز گزینه نصب دیسک 2 هستش

من هم دیسک 1 هم دیسک دو رو قبل از اینکه وارد بازی بشم روی هارد نصب کردم بعد که رفتم تو بازی گفت میخوای دیسک 2 رو نصب کنی گفتم اره بعدش گفت دیسک دو رو بزارم گذاشتم خوندش بعد گفت یک رو بزار گذاشتم هرچی وایسادم نخوند بعدشم پیغام داد باز دیسک یک رو بزار در حالی که دیسک یک تو درایو بود به نظر شما دیسک 2 نصب شده؟چون توی منو که میرم هنوز گزینه نصب دیسک 2 هستش

آخ آخ:mad: سوالی که من پرسیدم گفتم یکی آموزشش رو بزاره اما کسی جواب نداد:(

آخ آخ:mad: سوالی که من پرسیدم گفتم یکی آموزشش رو بزاره اما کسی جواب نداد:(

بابا جون ! اول دیسک 1 رو بذارید ! بعد ازتون میپرسه میخواید دیسک 2 رو نصب کنید یا نه ! بعد شما میگید میخوایم ! :biggrin1: یعنی اول اوکی رو میگید یا همون (A) رو فشار میدید و بعد که دستگاه گفت دیسک دوم رو بذار ، دیسک دوم رو میذارید ! بعد شروع میکنه به اینستال کردن ! بعد که کارش رو کرد میگه دوباره دیسک یک رو بذار ! غذای ما آماده است ! نوش جان فرمایید ! :biggrin1:

وای شیطونه میگه بن شدن رو بیخیال شم برم بازی کنم...:d خریدم گذاشتم یه گوشه هر وقت میبینمش قلبم درد میگیره...:d
راستی یه عده از دوستان گفتن که بازی هیجان نداره...به نظرم از یه شبیه ساز نباید انتظار هیجان آنچنانی داشت و سازنده های اینجور بازی ها مبنا رو منطبق بودن با واقعیت میزارن...
درجه ی سختی مثل فورزا 2 هستش...؟یعنی هر چی درجه ی سختی بالاتر باشه تجربه و پول بیشتری بعد هر مسابقه میده...؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or