Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
به نظر من که به عنوان یک DLC فان انتخاب جالبی بود، از هفته پیش یک سری شایعه بود که DLC بعدی بازی میشه برای Lego که دیگه الان رسما تایید کردنش!
تا الان سه تا ماشین طرح لگو تو بازی تایید شده:
McLaren Senna
Ferrari F40 Competizione
1967 Mini Cooper S Rally
که البته ماشین های لگویی بیشتری هم وجود خواهد داشت!
اگر بخواد تمام ماشین های سری اسباب بازی های lego speed champion رو هم اضافه کنند که عالیه 8->
فعلا از سری 2019 شون که 3 تای بالای اضافه شده چهار تای دیگه هم مونده البته!
Chevrolet Camaro ZL1 Race Car
1970 Dodge Charger R/T
2018 Dodge Challenger SRT Demon
2018 MINI John Cooper Works Buggy
اگر بخوان همه ماشین ها رو اضافه کنند که لگو تا اونجا که میدونم این برند رو از 2015 شروع کرده بیش از 25 تا گزینه آماده دیگه هم از سری های قدیمی تر lego speed champion هم موجود هست به همین صورت! تازه میشه ماشین های جدید با نظر خودشون لگویی کنن که اینم استقبال میشه!
در هر صورت من خوشحالم بابت این DLC! آهنگ Every thing is awesome هم خیلی حال کردم گذاشته بودن رو تریلر! مپ لگو هم مثل مپ اصلی و fortune island چرخه فصل داره! خیلی به نظرم زمستان باید جالب باشه! اینم از چیزای جالبی که توی این مپ اضافه میشه، شرمنده حال ترجمه نبود، از صبح میخواستم اینارو بزارم ولی فعلا سر کار درگیرم!

· Explore a LEGO Themed World – In an all-new valley filed with LEGO brick structures, find out how fast you can go around the Falcon Speedway and how far you can jump in the fun-filled Super Mega Awesome Adventure Stunt Park. Experience how seasons change a LEGO city, airport, UFO crash site, pirate cove and more.

· Discover LEGO Brick Challenges – Embark on a new LEGO Brick Challenge Campaign that rewards free exploration and build a Master Builder’s House as your collection grows. You will also encounter other new gameplay challenges such as LEGO Speed Ramps and Destruction challenges.

· Become a LEGO Speed Champion – Collect and race new LEGO Speed Champions cars, such as the McLaren Senna, Ferrari F40 Competizione and the 1967 Mini Cooper S Rally, against real world cars that utilize the Forza racing franchise’s renowned physics and handling. You can also work to become a LEGO Speed Champion hero in a grand finale race on an epic LEGO Goliath route.
از 13 june هم این محتویات در دسترس هستند. در کل بسیار جالب و امیدوار کننده به نظر میرسه!

- بی ربط به صحبت های بالا: منم رفتم دسته one s گرفتم برای بازی!دیگه از استفاده از DS4Windows خسته شدم مخصوصا که آخرا از بس که هی کابل usb وصل کرده بودم سکوت دسته قطع و وصلی پیدا کرده بود! خوب اول از همه چقدر جنس دسته one s یک جوریه! من راستش خیلی خوشم به دلم نمیشینه! به نظرم DS4 خیلی پلاستیک بهتری به کار برده! در مورد خوش دستی دسته هم (با اینکه قبلا با xbox دوستام بازی کرده بودم، ولی تا یک چیزی مال خود آدم نباشه آدم به ایناش فکر نمیکنه) فعلا عادت نکردم، سایزی بخوام بگم DS4 به نظرم تو دست من بهتر میشینه تا دسته one s! حالا یک مقدار برای من طول میکشه تا عادت کنم، هنوز بخوام مثلا از آنلوگ بیام رو چهار جهت یک مقدار هنگ میکنمو اینا! ولی یک چیز خیلی جالبش نسبت به DS4 که مخصوص تو همین FH4 خودش رو خیلی هم خوب نشون میده شک دسته هست! پدال های گاز و ترمز هر کدوم شک مخصوص خودشون رو دارند! خیلی برام جالب بود! بعد مثلا آروم ترمز میگیری یا محکم تفاوتش کامل حس میشه! در کل تجربه جالبی! و بالاخره از دست سیم اون وسطا راحتم کرده!
خب من با یه دانگل بلوتوث ۴ دسته ds4 رو با همون برنامه وصل می کنم دیگه نیاز به سیمم نیست خیلی خوبم کار می کنه
دانگل بلوتوثم که مفته
اگر لپ تاپ داری که خودشم دیگه بلوتوث داره
من الان تنها مشکلی که دارم اینه که باید به این سایت اکانت اشتراکیم بگم دوباره بازی رو فعال کنه واسه پچ جدید.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
به نظر من که به عنوان یک DLC فان انتخاب جالبی بود، از هفته پیش یک سری شایعه بود که DLC بعدی بازی میشه برای Lego که دیگه الان رسما تایید کردنش!
تا الان سه تا ماشین طرح لگو تو بازی تایید شده:
McLaren Senna
Ferrari F40 Competizione
1967 Mini Cooper S Rally
که البته ماشین های لگویی بیشتری هم وجود خواهد داشت!
اگر بخواد تمام ماشین های سری اسباب بازی های lego speed champion رو هم اضافه کنند که عالیه 8->
فعلا از سری 2019 شون که 3 تای بالای اضافه شده چهار تای دیگه هم مونده البته!
Chevrolet Camaro ZL1 Race Car
1970 Dodge Charger R/T
2018 Dodge Challenger SRT Demon
2018 MINI John Cooper Works Buggy
اگر بخوان همه ماشین ها رو اضافه کنند که لگو تا اونجا که میدونم این برند رو از 2015 شروع کرده بیش از 25 تا گزینه آماده دیگه هم از سری های قدیمی تر lego speed champion هم موجود هست به همین صورت! تازه میشه ماشین های جدید با نظر خودشون لگویی کنن که اینم استقبال میشه!
در هر صورت من خوشحالم بابت این DLC! آهنگ Every thing is awesome هم خیلی حال کردم گذاشته بودن رو تریلر! مپ لگو هم مثل مپ اصلی و fortune island چرخه فصل داره! خیلی به نظرم زمستان باید جالب باشه! اینم از چیزای جالبی که توی این مپ اضافه میشه، شرمنده حال ترجمه نبود، از صبح میخواستم اینارو بزارم ولی فعلا سر کار درگیرم!

· Explore a LEGO Themed World – In an all-new valley filed with LEGO brick structures, find out how fast you can go around the Falcon Speedway and how far you can jump in the fun-filled Super Mega Awesome Adventure Stunt Park. Experience how seasons change a LEGO city, airport, UFO crash site, pirate cove and more.

· Discover LEGO Brick Challenges – Embark on a new LEGO Brick Challenge Campaign that rewards free exploration and build a Master Builder’s House as your collection grows. You will also encounter other new gameplay challenges such as LEGO Speed Ramps and Destruction challenges.

· Become a LEGO Speed Champion – Collect and race new LEGO Speed Champions cars, such as the McLaren Senna, Ferrari F40 Competizione and the 1967 Mini Cooper S Rally, against real world cars that utilize the Forza racing franchise’s renowned physics and handling. You can also work to become a LEGO Speed Champion hero in a grand finale race on an epic LEGO Goliath route.
از 13 june هم این محتویات در دسترس هستند. در کل بسیار جالب و امیدوار کننده به نظر میرسه!

- بی ربط به صحبت های بالا: منم رفتم دسته one s گرفتم برای بازی!دیگه از استفاده از DS4Windows خسته شدم مخصوصا که آخرا از بس که هی کابل usb وصل کرده بودم سکوت دسته قطع و وصلی پیدا کرده بود! خوب اول از همه چقدر جنس دسته one s یک جوریه! راستش خیلی به دلم نمیشینه! به نظرم DS4 خیلی پلاستیک بهتری به کار برده! در مورد خوش دستی دسته هم (با اینکه قبلا با xbox دوستام بازی کرده بودم، ولی تا یک چیزی مال خود آدم نباشه آدم به ایناش فکر نمیکنه) فعلا عادت نکردم، سایزی بخوام بگم DS4 به نظرم تو دست من بهتر میشینه تا دسته one s! حالا یک مقدار برای من طول میکشه تا عادت کنم، هنوز بخوام مثلا از آنلوگ بیام رو چهار جهت یک مقدار هنگ میکنمو اینا! ولی یک چیز خیلی جالبش نسبت به DS4 که مخصوص تو همین FH4 خودش رو خیلی هم خوب نشون میده شک دسته هست! پدال های گاز و ترمز هر کدوم شک مخصوص خودشون رو دارند! خیلی برام جالب بود! بعد مثلا آروم ترمز میگیری یا محکم تفاوتش کامل حس میشه! در کل تجربه جالبی! و بالاخره از دست سیم اون وسطا راحتم کرده!
منم یه دسته پی اس خریدم بعد از مدت ها (کارکرده البته :D) ولی خب الان میفهمم چقدر تفاوت داره واقعا وقتی دسته به اندازه کافی دقت داشته باشه. DS4 هم اصلا واسم دردسر نداشت درواقع فقط نصبش کردم که لایت بار داشتع باشم وگرنه دسته رو یکبار وصل کردم به پیسی فوری شروع به کار کرد

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان ۱۰‌روزه بازی تو بهار مونده همه مسابقات رو رفتم کنسول خاموش میکنم روشن میکنم اون ساعت و روز بیشتر میشه کمتر نمیشه آنلاین هم که نمیتونم بشم چون بازی قفل‌میشه راهی نیست ؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
واقعا خود این بازی میتونه دلیل خرید xbox بشه من این یه تستی زدم رو دستگاه یکی از دوستام عالی بود واقعا از گیم پلی گرفته تا محیط جزاب متنوع به این موارد گرافیک خفن اظافه کنید تازه رو ones بود
هرچند خیلی دوست دارم نسخه 3 بازی کنم چون عاشق منظره های استرالیام
واقعا جای همچین بازی رو کنسول سونی خالی حیف

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
دوستان ۱۰‌روزه بازی تو بهار مونده همه مسابقات رو رفتم کنسول خاموش میکنم روشن میکنم اون ساعت و روز بیشتر میشه کمتر نمیشه آنلاین هم که نمیتونم بشم چون بازی قفل‌میشه راهی نیست ؟

خودت تاریخ کنسول از توی ستینگ ببر جلو
حتی اگه داخل بازی باشی تاریخ کنسول ببری جلو توی بازی فصل تغییر میکنه

• Like
Reactions: yar_66

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا expansion lego speed champion برای دانلود با حجم 5.30 گیگ در دسترس هست! و از پس فردا هم قابل بازی! #can'twait

منم یه دسته پی اس خریدم بعد از مدت ها (کارکرده البته :D) ولی خب الان میفهمم چقدر تفاوت داره واقعا وقتی دسته به اندازه کافی دقت داشته باشه. DS4 هم اصلا واسم دردسر نداشت درواقع فقط نصبش کردم که لایت بار داشتع باشم وگرنه دسته رو یکبار وصل کردم به پیسی فوری شروع به کار کرد

والا منم سه تا دسته دارم یکیش همین جوری که شما میگی خیلی اوکی بدون هیچ کاری حتی تو FH4 کارمیکرد، ولی سوکت اونم قبل از این دسته قطع وصلی پیدا کرده بوده! اومد سر این، الان اینم اینجوری شد، رفتم سر دسته خود one S..

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
آقا expansion lego speed champion برای دانلود با حجم 5.30 گیگ در دسترس هست! و از پس فردا هم قابل بازی! #can'twait

والا منم سه تا دسته دارم یکیش همین جوری که شما میگی خیلی اوکی بدون هیچ کاری حتی تو FH4 کارمیکرد، ولی سوکت اونم قبل از این دسته قطع وصلی پیدا کرده بوده! اومد سر این، الان اینم اینجوری شد، رفتم سر دسته خود one S..
البته درواقع دیروز واسه دانلود اومد. ولی من نمیدونم هنوز قابل بازی نیست ولی این همه گیمپلی اومده واسش

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
**آپدیت جدید بازی با حجم 6.78 GB برای PC در حال حاضر در دسترس هست (از ساعت 9:30 البته در دسترس قرار گرفت من الان نوشتم) آپدیت هم انجام بدین لگو هم میشه بازی کرد (البته اگر خریده باشید از قبل و پک لگو رو هم از قبل دانلود کرده باشید)**

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
این پک لگو خیلی جالبه مپ تقریبا بزرگه (در حد یه دی ال سی) محتواهاش هم خوبن نسبتا... بیشتر محتواش بصورت چلنج هست و یه تعداد خوبی هم مسابقه که با انجام دادنشون خونه رو بزرگ تر میکنه و یسری ماشین لگویی جایزه میده و یسری مسابقه‌ اضافه میشه. کلا بنظرم تیم خوبی پشتیبانی میکنه از بازی هر دوتا بسته ای که منتشر شده محتواهای خوبی داشتن

• Like

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
DLC لگو در حد 45 دقیقه ای که فعلا بازی کردم خیلی برای من جالب بود! اول از همه سبک گرافیکی بازی و صدا گذاری های عالیه!!! ماشینا تازه فیزیکشون هم جالبه و با تصادف کردن یک سری قطعات رو از دست میدن! مپ بازی واقعا عالیه با اینکه نسبت به بازی اصلی به مراتب کوچیک تره ولی خیلی محیط های متنوعی داره! جنگل، بیابان، یک شهر نقلی، اون قسمت ارواح!!! و برای اولین بار تو سری FH یک پیست مسابقه واقعی!!!! پیست همیشه به نظر جزئی از سری FM بوده ولی الان تو FH هم یک پیست قرار دادن! اینش برام جالب بود! دیگه کسی دقت کرده مپ بازی عوض شده؟ حالت 3D پیدا کرده، بعد که بیشتر زوم میکینی تازه خیابان ها رو نشون میده! در کل لذت بردم تا اینجا! خیلی دوست دارم بدونم لیست ماشین های جدید DLC چیه به جز سه تا ماشینی که تا الان نشون دادن، و اینکه ماشین غیر لگو هم به بازی اضافه کردن یا نه؟!

ایول ظاهرا با داشتن نسخه ی التیمت براتون لگو هم باز می شه.

دقیقا تو FH4 برخلاف FH3 تمام مخلفات رو هم شامل میشه! تو FH3 باید جدا expansion pass رو هم میگرفتی به جز اون تازه یک سری Car Pack هم اومد که جز Car Pass بازی اصلی نبود و بازم باید جدا تهیه میشد. ولی تو FH4 تا الان همه چی برای دارندگان نسخه Ultimate مجانی بوده.

• Like
Reactions: s.1

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
دیشب ابدیت لوگو رو زدم 5 گیگ بود الان سرکارم برسم خونه میزنم تو رگ :D
احتمالا بازی لانچ اسکارلت forza motorsport باشه به اندازه horizon عزیزه ولی امیدوارم نسخه بعدی ژاپن باشه خیلی ایده ها میشه رو بازی پیاده کرد dlc ها هم همینطور
امیدوارم جامپ گرفیکی شدید باشه همین الانش mind blowing ـه نسل بعد با raytracing چه شود :-SS:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اپنینگ لگو خیلی خوب بود :D این تیکه های ماشین های لگویی هم کنده میشه اصلا خیلی جالبه
بعد این شتاب دهنده های که تو هات ویلز بودند رو هم اینجا خیلی خیلی محدودتر اوردند و کلا نسبت به کل تجربه های فورزا "رنگی" تره اونم از نوع عجیب و حس سوررئال پیدا کرده

اینم بگم برای بدست اوردن ماشین های لگویی بیشتر باید چلنچ و مسابقه ها رو انجام بدید که تیکه های لگو جمع کنید، برای مثال با 600 تیکه لگو بهتون فراری رو میده و همینطور برید بالا

در کل برای کسایی که نسخه التیمیت گرفته بودند بازگشت خوبی به بازی هست

اینم دوتا عکس که توییتر/اینستای فورزا به مناسبت ده میلیون نفره شدن بازی شیر کرده :

photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۵_۰۱-۲۴-۵۶.jpg
photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۵_۰۳-۰۰-۱۶.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر