Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بعد از یک هفته بازی کردن دلمو زد
حالا نمی‌دونم بخاطر اینکه تا قبلش فورزا ۱ بازی کرده بودم یا چون آفلاین بازی کردم اینجوری دلمو زده
از نظر گرافیک و طراحی ماشین عالیه اما محیط بازی خیلی یک نواخته
فست تراول هم که هزینه داره و مبلغی که جایزه میده اصلا بالانس نیست
کاش یه مود کریر درست میکردن پیشرفت بازی رو حس کنی
فقط میری مسابقه از نقطه ۱ میری ۲
اول آخر هم بشیم که فرقی نداره کلا از خط رد میشی جایزه میده و بی مزه میشه
حالا نسخه ۳ فورزا رو تهیه میکنم شاید اون نظرمو عوض کنه وگرنه میرم همون ایکس باکس ۳۶۰ میگیرم دوباره فورزا ۱ میرم

دقیقا بزرگترین مشکل FH4 همین سیستم روند پیشروی تو بازی هست

بشین FH3 رو بزن تفاوت رو درک میکنی

• Like
Reactions: yar_66

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
بعد از یک هفته بازی کردن دلمو زد
حالا نمی‌دونم بخاطر اینکه تا قبلش فورزا ۱ بازی کرده بودم یا چون آفلاین بازی کردم اینجوری دلمو زده
از نظر گرافیک و طراحی ماشین عالیه اما محیط بازی خیلی یک نواخته
فست تراول هم که هزینه داره و مبلغی که جایزه میده اصلا بالانس نیست
کاش یه مود کریر درست میکردن پیشرفت بازی رو حس کنی
فقط میری مسابقه از نقطه ۱ میری ۲
اول آخر هم بشیم که فرقی نداره کلا از خط رد میشی جایزه میده و بی مزه میشه
حالا نسخه ۳ فورزا رو تهیه میکنم شاید اون نظرمو عوض کنه وگرنه میرم همون ایکس باکس ۳۶۰ میگیرم دوباره فورزا ۱ میرم

من بالای 50 ساعت بازی کردم هنوز دلمو نزده ولی چون به بقیه بازیا نمیرسم فعلا کمتر بازی میکنم
شما توی بازی 4 تا وصل تجربه میکنی که هر کدوم از فصل ها به کلی مپ تغییر میده و احساس تکراری شدن بهت دست نمیده
فست تراول هم باید 50 تا بورد مخصوص پیدا کنی و بشکنی تا رایگان بشه ( واسه من رایگانه )
شما به غیر از مسابقات اصلی یه سری مرحله مخصوص داستانی هم داری که باید با ماشین هایی که خودش میده بازی کنی و اون ها میتونن یکم باعث تنوع بشن
آیکون هاشون هم زرد رنگ هستن
اول یا آخر شدن هم فرقش توی پول و افزایش رنک توی بازیه حالا اگه شما آخر بشی کمتر پول بدست میاری و پیشرفت میکنی
اینم بگم که بازی ریسینگ یعنی رانندگی دیگه( یعنی چی از نقطه 1 به نقطه 2) خب همه بازیا ریسینگ همینن دیگه
با این تفاوت که forza کلاس های مختلف داره که فوق العاده بازی لذت بخش میکنن

من به عنوان یه فن بای های ریسینگ میگم بهترین ریسینگ عمرم همین forza 4 بوده

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
من بالای 50 ساعت بازی کردم هنوز دلمو نزده ولی چون به بقیه بازیا نمیرسم فعلا کمتر بازی میکنم
شما توی بازی 4 تا وصل تجربه میکنی که هر کدوم از فصل ها به کلی مپ تغییر میده و احساس تکراری شدن بهت دست نمیده
فست تراول هم باید 50 تا بورد مخصوص پیدا کنی و بشکنی تا رایگان بشه ( واسه من رایگانه )
شما به غیر از مسابقات اصلی یه سری مرحله مخصوص داستانی هم داری که باید با ماشین هایی که خودش میده بازی کنی و اون ها میتونن یکم باعث تنوع بشن
اول یا آخر شدن هم فرقش توی پول و افزایش رنک توی بازیه حالا اگه شما آخر بشی کمتر پول بدست میاری و پیشرفت میکنی
اینم بگم که بازی ریسینگ یعنی رانندگی دیگه( یعنی چی از نقطه 1 به نقطه 2) خب همه بازیا ریسینگ همینن دیگه

داداش تمام ایناییکه گفتی من تجربه کردم و یک هفته روزی ۵ ساعت بازی کردم
ببین من نگفتم بازی بده میگم روند بازی هیجان نداره و ذوق نداری ماشین بدست بیاری
بازی بالانس نیست من چون فورزا ۱ رو دایم بازی کردم با اون دارم مقایسه میکنم
اون ایکون های زرد هم دیدم که حالت استوری دارن ولی اونم تاثیری نداره و به نظرم وجودش باعث میشه ماشین های که خیلی خفن هستن مزه بدست آوردنش از بین بره
این بازی پتانسیل فوق العاده ای داره اما روی پیشرفت بازی کار نکردن اگر یه سیستم ارتقا و کریر میزاشتن عالی میشد
من منظورم از رفتن از نقطه ۱ به ۲ این بود که اصلا اول بشی یا نشی فرقی نداره
گفتم که بازی از نظر گرافیک عالیه ولی ضعفش در همین نداشتن پیشرفت در بازیه برعکس فورزا ۱ که کلی حال میکن میرسی به بوگاتیش و محیط بازیش اتمسفر عجیبی داره همه اش دوست داری تو محیطش بچرخی

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
بیشتر حس و حال بازی به بخش انلاینشه کلا کمپینش نه زیاد خوبه نه میشه تعداد قابل توجهی ماشین به دست آورد

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: yar_66

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

منم همین حدود 50 ساعت حتی خیلی بیشتر وقت روی FH4 گذاشتم ولی تو این پست به صورت کامل توضیح دادم چرا FH4 به جذابیت FH3 و 1 نیست

Forza Horizon 4

دیسک بازی فورزا ۳ تو دیوار زیاده اگه بخوام نسخه کاملشو بگیرم از کجا باید تهیه کنم؟؟

سلام تو تاپیک FH3 هم پاسخ یک بنده خدایی دادم که متاسفانه FH3 ورژنی دیسکی نداره که تمام محتویات بازی رو کنار هم داشته باشه (از بسته های گسترش دهنده، ماشین های اضافه و vip و..)

فقط هر نسخه ای میخری (چه فیزیکی و یا دیجیتالی) مطمعن باش به دوتا بسته گسترش دهنده بازی یعنی Hot Wheels و Blizzard Mountain دسترسی داشته باشی که اصلا یک دنیای دیگه ای هستند.

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
منم همین حدود 50 ساعت حتی خیلی بیشتر وقت روی FH4 گذاشتم ولی تو این پست به صورت کامل توضیح دادم چرا FH4 به جذابیت FH3 و 1 نیست

Forza Horizon 4

سلام تو تاپیک FH3 هم پاسخ یک بنده خدایی دادم که متاسفانه FH3 ورژنی دیسکی نداره که تمام محتویات بازی رو کنار هم داشته باشه (از بسته های گسترش دهنده، ماشین های اضافه و vip و..)

فقط هر نسخه ای میخری (چه فیزیکی و یا دیجیتالی) مطمعن باش به دوتا بسته گسترش دهنده بازی یعنی Hot Wheels و Blizzard Mountain دسترسی داشته باشی که اصلا یک دنیای دیگه ای هستند.

اون کامنت خوندم و قبول ندارم حرفای شمارو
بحث کلی لذت بردن از بازی رو فراموش کردی گیر دادی به اینکه چرا پشت دوربین توی فلان مرحله فیلبردار نیست
یا چرا جایی که مسابقه برگذار میشه تماشاگر و ... نیستن
یا زمستان نمیشه یه سری از speed zone هارو انجام داد چون برف اومده
اتفاقا این تغییر فصل و تغییر آب و هوا توی گیم پلی همون نقطع فوق العاده خوب بازی که شما زیرسوالش بردی
اینکه شما توی زمستون نتونی یه سری مراحل انجام بدی یا اینکه به سختی قابل انجام باشه خودش باعث جذاب شدن بازی میشه
از طرفی اینکه محتوا بازی هر هفته تقریبا تغییر میکنه باعث میشه شما بازی رو زود ترک نکنی و با فصل جدید کلی چالش جدید داشته باشی
از نظر تنوع محیطی به بازی ایراد گرفتی که بازم قبول ندارم
از معدن بگیر تا دریاچه و کوه ، محیط شهری، جنگل ، ساحل و کلی چیز دیگه که باعث میشه محیط تکراری نشه
حالا شما انتظار داری دیگه چی توی بازی قرار بدن نمیدونم

حالا من نمیگم forza 1 خوب نیست ولی در مقابل نسخه 4 هیچ حرفی برای گفتن نداره

یه نکته هم به اون دوستمون بگم که میگفت روزی 5 ساعت بازی میکنم و دیگه حال نمیکنه باهاش بگم که هر بازی آفلاینی رو 5 ساعت در روز بازی کنی ازش خسته میشی دیگه
روش بازی کردن بعضی ها و انتظارتشون خیلی عجیبه
البته من به سلیقه دیگران احترام میزارم ولی بعضی از این چیزا ایراد نیست که میگیرین

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
این بازی واسه کسی که حوصله داشته باشه به راحتی بهترین ریسینگ تاریخ هست :D یعنی هر چیزی که فکر می کنید تو بازی هست، از مسابقات عادی گرفته تا انواع مسابقات داستانی. تو کدوم بازی دیدید که مثلا بیاد یه مسابقه طراحی کنه که حس Outrun یا Project Gotham Racing رو براتون تداعی کنه؟ سیستم پیشرفت بازی هم به نظرم خیلی خوبه، فقط همون قضیه «اول بشی، آخر بشی، دوستت داریم!» مشکل داره انصافا و حرف دوستان کاملا درسته. کاش مثل قبل صرفا وقتی اول تا سوم می شدیم مسابقه تموم میشد. البته اینم در نظر بگیرید انجام مسابقات صرفا بدون هدف هم نیست، به یه سطح خاص از هر مسابقه که برسیم (فکر کنم سطح 8 باشه)، یه مسابقه نهایی میزاره که هم به شدت طولانی تر از مسابقات عادی هست و هم سخت تر. فقط همون مسئله هر رتبه ای به دست بیاری مسابقه تموم میشه یه مقدار از هیجان کار کم میکنه که اینجا دیگه باید اگه رتبه نگرفتیم، خودمون بازی رو تکرار کنیم lol :D بقیه موارد مثل تعویض فصول و غیره هم که بارها بهش اشاره شده. در کل از نظر محتوا و کیفیت، فکر نکنم حتی خود PG هم بتونه یه بازی بهتر از این بسازه :D

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
من توان دانلود این بازی رو ندارم پس اگر دیتای بازی رو بگیرم ممکنه کار کنه یا باید با سیستم خودم دانلود شه؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
این دیگه چه بسته‌ی مسخره ای بود معرفی کردن :| لگو آخه؟ :|

من شخصا خوشم اومد اگر بتونن ظاهر ماشینارو خوب در بیارن توش که فوق العاده است
بسته دوم هورایزن ۳ هم اسباب بازی هات ویلز بود

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
من شخصا خوشم اومد اگر بتونن ظاهر ماشینارو خوب در بیارن توش که فوق العاده است
بسته دوم هورایزن ۳ هم اسباب بازی هات ویلز بود
منم بدم نمیاد ولی آخه از expansion دوم یکم بیشتر انتظار داشتم بعد این‌همه مدت ولی خب حالا باید بیاد ببینیم چطوره

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
به نظر من که به عنوان یک DLC فان انتخاب جالبی بود، از هفته پیش یک سری شایعه بود که DLC بعدی بازی میشه برای Lego که دیگه الان رسما تایید کردنش!
تا الان سه تا ماشین طرح لگو تو بازی تایید شده:
McLaren Senna
Ferrari F40 Competizione
1967 Mini Cooper S Rally
که البته ماشین های لگویی بیشتری هم وجود خواهد داشت!
اگر بخواد تمام ماشین های سری اسباب بازی های lego speed champion رو هم اضافه کنند که عالیه 8->
فعلا از سری 2019 شون که 3 تای بالای اضافه شده چهار تای دیگه هم مونده البته!
Chevrolet Camaro ZL1 Race Car
1970 Dodge Charger R/T
2018 Dodge Challenger SRT Demon
2018 MINI John Cooper Works Buggy
اگر بخوان همه ماشین ها رو اضافه کنند که لگو تا اونجا که میدونم این برند رو از 2015 شروع کرده بیش از 25 تا گزینه آماده دیگه هم از سری های قدیمی تر lego speed champion هم موجود هست به همین صورت! تازه میشه ماشین های جدید با نظر خودشون لگویی کنن که اینم استقبال میشه!
در هر صورت من خوشحالم بابت این DLC! آهنگ Every thing is awesome هم خیلی حال کردم گذاشته بودن رو تریلر! مپ لگو هم مثل مپ اصلی و fortune island چرخه فصل داره! خیلی به نظرم زمستان باید جالب باشه! اینم از چیزای جالبی که توی این مپ اضافه میشه، شرمنده حال ترجمه نبود، از صبح میخواستم اینارو بزارم ولی فعلا سر کار درگیرم!

· Explore a LEGO Themed World – In an all-new valley filed with LEGO brick structures, find out how fast you can go around the Falcon Speedway and how far you can jump in the fun-filled Super Mega Awesome Adventure Stunt Park. Experience how seasons change a LEGO city, airport, UFO crash site, pirate cove and more.

· Discover LEGO Brick Challenges – Embark on a new LEGO Brick Challenge Campaign that rewards free exploration and build a Master Builder’s House as your collection grows. You will also encounter other new gameplay challenges such as LEGO Speed Ramps and Destruction challenges.

· Become a LEGO Speed Champion – Collect and race new LEGO Speed Champions cars, such as the McLaren Senna, Ferrari F40 Competizione and the 1967 Mini Cooper S Rally, against real world cars that utilize the Forza racing franchise’s renowned physics and handling. You can also work to become a LEGO Speed Champion hero in a grand finale race on an epic LEGO Goliath route.
از 13 june هم این محتویات در دسترس هستند. در کل بسیار جالب و امیدوار کننده به نظر میرسه!

- بی ربط به صحبت های بالا: منم رفتم دسته one s گرفتم برای بازی!دیگه از استفاده از DS4Windows خسته شدم مخصوصا که آخرا از بس که هی کابل usb وصل کرده بودم سکوت دسته قطع و وصلی پیدا کرده بود! خوب اول از همه چقدر جنس دسته one s یک جوریه! راستش خیلی به دلم نمیشینه! به نظرم DS4 خیلی پلاستیک بهتری به کار برده! در مورد خوش دستی دسته هم (با اینکه قبلا با xbox دوستام بازی کرده بودم، ولی تا یک چیزی مال خود آدم نباشه آدم به ایناش فکر نمیکنه) فعلا عادت نکردم، سایزی بخوام بگم DS4 به نظرم تو دست من بهتر میشینه تا دسته one s! حالا یک مقدار برای من طول میکشه تا عادت کنم، هنوز بخوام مثلا از آنلوگ بیام رو چهار جهت یک مقدار هنگ میکنمو اینا! ولی یک چیز خیلی جالبش نسبت به DS4 که مخصوص تو همین FH4 خودش رو خیلی هم خوب نشون میده شک دسته هست! پدال های گاز و ترمز هر کدوم شک مخصوص خودشون رو دارند! خیلی برام جالب بود! بعد مثلا آروم ترمز میگیری یا محکم تفاوتش کامل حس میشه! در کل تجربه جالبی! و بالاخره از دست سیم اون وسطا راحتم کرده!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر