Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
بازی هنوز مشکل داره یا راحت بازی میکنید ؟
مشکل کرش حل شده سرور ها هم یکم بهتر شدن راحت تر وصل میشه ولی من جدیدا یه مشکلی دارم گاهی بازی لگ میزنه هر نیم ساعت یبار درحالی که اصلا درصد استفاده از کارت و سی پی یو به صد درصد نمیرسه. یه ارور low streaming bandwidth هم هست بعضی وقتا که با سرعت بالای 400 میرم پیش میاد این شکلی هم هست که سرعتم بالاست محیط بازی لود نمیشه :| فکر کنم بخاطر هاردم باشه البته

Sent from my G3112 using Tapatalk

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکل کرش حل شده سرور ها هم یکم بهتر شدن راحت تر وصل میشه ولی من جدیدا یه مشکلی دارم گاهی بازی لگ میزنه هر نیم ساعت یبار درحالی که اصلا درصد استفاده از کارت و سی پی یو به صد درصد نمیرسه. یه ارور low streaming bandwidth هم هست بعضی وقتا که با سرعت بالای 400 میرم پیش میاد این شکلی هم هست که سرعتم بالاست محیط بازی لود نمیشه :| فکر کنم بخاطر هاردم باشه البته

هم لگه هم لود نشدنه برای هارده ssd بگیرید حل می شه.

• Like
Reactions: kamyy and Mahdi444

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
عزیزان بخش انلاین بازی سرور داره یا peer to peerه ؟ مثلا battlefield ها به سرور وصل میشی اکثر اوقات هم مشکل نداره
یه بازی مثل gta online سرور نداره و با بقیه peer میشی که اکثر اوقات فاجعه هست
راجب این بازی چطور ؟ سرور داره خودش ؟

• Like
Reactions: kamyy

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
عزیزان بخش انلاین بازی سرور داره یا peer to peerه ؟ مثلا battlefield ها به سرور وصل میشی اکثر اوقات هم مشکل نداره
یه بازی مثل gta online سرور نداره و با بقیه peer میشی که اکثر اوقات فاجعه هست
راجب این بازی چطور ؟ سرور داره خودش ؟
بازی سرور های اختصاصی داره اگر پینگت زیر 120-130 هم باشه از خود برنامه Xbox و NAT type هم open باشه مشکلی برای آنلاین هم نداری و خیلی هم آنلاین فانی داره، ولی کلا بازی کردن بازی خیلی بگیر نگیر داره، یک روز درست وصل میشه، یک روز هزار جور اذیت میکنه. من رو که واقعا خسته کرده (البته همه مشکلا از وقتی Xbox برای ما ایرانیا تحریم شد شروع میشه) با تغییر DNS من الان شاید 70 درصد وقتی بخوام میشه بازی کرد، ولی بازم یک سری اوقات اصلا نمیشه داخل بازی شد.
بد جور کلافه هستم از این بازی کلا، بازیش حال میده ولی با حمد و توحید رسما باید بازی وصل بشه، اگر وصل شد به سرور ها دیگه بعدش میشه لذت برد.

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
بازی سرور های اختصاصی داره اگر پینگت زیر 120-130 هم باشه از خود برنامه Xbox و NAT type هم open باشه مشکلی برای آنلاین هم نداری و خیلی هم آنلاین فانی داره، ولی کلا بازی کردن بازی خیلی بگیر نگیر داره، یک روز درست وصل میشه، یک روز هزار جور اذیت میکنه. من رو که واقعا خسته کرده (البته همه مشکلا از وقتی Xbox برای ما ایرانیا تحریم شد شروع میشه) با تغییر DNS من الان شاید 70 درصد وقتی بخوام میشه بازی کرد، ولی بازم یک سری اوقات اصلا نمیشه داخل بازی شد.
بد جور کلافه هستم از این بازی کلا، بازیش حال میده ولی با حمد و توحید رسما باید بازی وصل بشه، اگر وصل شد به سرور ها دیگه بعدش میشه لذت برد.
یجورایی مثل gta online که وصل شدن بهش معجزست, پس خوبه من تو این مشکلات بزرگ شدم :D
ظاهرا با اپدیت جدید ویندوز میشه دانلود بازیو قطعو وصل کرد, فعلا با app اکس باکس گزاشتم دانلود ببینم چی میشه
اومدیم قطعو وصل کنیم از اول اورد :|

آخرین ویرایش:
  • Like

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
بعضی وقتا که با سرعت بالای 400 میرم پیش میاد این شکلی هم هست که سرعتم بالاست محیط بازی لود نمیشه :| فکر کنم بخاطر هاردم باشه البته
من امتحان کردم همچین مشکلی نداشتم, هاردمم ssd نیست خیلیم داغونه
3 4 ساعتی هم بازی کردم از بازی نپرید بیرون, مشکلی که خیلیا گزارش میکنن

• Like

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
جالبه. بازی جدیدا با دی ان اس های شکن کلا وصل نمیشه :|» بدون دی ان اس و با فیلترشکن وصل میشه بعد به هورایزن لایف‌ کانکت نمیشه :| بدبختی داریم بخدا

• Like

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
نسخه التیمیت ارزش 30 هزار تومن بیشتر رو داره؟:D
دوتا EXPANSION با کلی ماشین CAR PACK ها. ارزش داره 30 تومن فکر کنم. دلار زمان خاتمی هم بگیری بازم بیشتر از 30 تومن تموم میشه تفاوتش! البته حتما سعی کنید جوری باشه که به آنلاین بازی دسترسی داشته باشید.

**آقا ماشین آخر لگو بازی هم دیگه در دسترس هست 1974 PORSCHE 911 که الان به عنوان یک barn find تو مپ مربوط به لگو میشه پیدا کردش (این barn find از قبل بوده ولی هنوز از آپدیت 10 تا الان که آپدیت 12 باشه حتی اگر پیدا هم میکردید آماده نمیشده و الان تو این آپدیت در واقع معلوم شد که چیه و میشه بازش کرد). من یک چند وقتی دیگه چیزی درباره آپدیت ها نگفتم ولی بازی هنوز هم داره سیر تکاملی خودش رو میره جلو و هر ماه کامل تر از قبل میشه! خیلی خوبه که دارند اینجوری بازی رو ساپورت میکنند. ماشین جدیدی هم که اضافه شده این سری اینا هستن که با انجام یک سری مسابقه ها و فعالیت ها festival playlist تو یک سیکل فصلی براتون باز میشه!

Aston Martin 2019 DBS Superleggera
Aston Martin 2017 Vanquish Zagato Coupe
Volkswagens 1967 Karmann Ghia
Volkswagens 1967 Type 3 “Notchback” 1600L

برخلاف آپدیت 11 که 8 تا ماشین به بازی اضافه کرد (البته سه تاش برای top gear بود که همیشه قابل آنلاک هست) این آپدیت ماشین های کمتری رو به بازی داده ولی بازم بدک نیست. اگر کسی Apollo IE 2018 رو هم از دست داده من یک دونه اضافه دارم، اگر خواستین 20 میلیون کردیت ناقابل میشه >:)
در حال حاضر به نظر من این ماشین کنار Lego Senna بهتر ماشین های کلاس S2 آنلاین هستند ! خدای چسبندگی میشن این دو ماشین دیگه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر