Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی
نه دیگه مشکل همینه اپدیت رو اگر کنسول پیدا کنه دیگه تحت هیچ شرایطی تا دانلودش نکنه نمیذاره بازیش کنی!! اپدیت رو پاک کن کنسول رو بذار رو افلاین مود بازی رو اجرا کن

و یا اینکه صبر کن اپدیت رو دانلود کنه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,404
نام
بابک
بچه ها در حركت چرا نميشه عكس خوب گرفت انگار نميتونه فوكوس كنه و چرا همين اولاى بازى ى فراريم به من داد كه واسه 2003

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
بچه ها در حركت چرا نميشه عكس خوب گرفت انگار نميتونه فوكوس كنه
چون در واقع تو حرکت عکس باید اونجوری بیفته دیگه. :)
ولی تو قسمت Option ـه photo mode تنظیمات مربوط به focus و چیزای دیگه هست (گزینه ی اول یا دوم بود فکر کنم).
اونا رو کم و زیاد کنی میشه عکس رو کاملا واضح گرفت.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
منم بازیو تجربه کردم و مثل همیشه شاهکاره و با نسخه 360 فرسنگها فاصله داره!
وقتی هوا بارونی میشه واقعا دیدنی و زیبا میشه! ادم دلش میخواد همیشه بارون بیاد:d
نسخه ای که بنده تهیه کردم دی وان هست ولی به علت دست دوم بودن (مال یه خانوم دکتری بوده صبح تا صبح قبل از اینکه بره مطب بازی می کرده:))) کد داخلش نداشت. یعنی من نمی تونم اون سه تا ماشینی که دیزاین شدنو داشته باشم؟؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,878
نام
Sajjad
منم بازیو تجربه کردم و مثل همیشه شاهکاره و با نسخه 360 فرسنگها فاصله داره!
وقتی هوا بارونی میشه واقعا دیدنی و زیبا میشه! ادم دلش میخواد همیشه بارون بیاد:d
نسخه ای که بنده تهیه کردم دی وان هست ولی به علت دست دوم بودن (مال یه خانوم دکتری بوده صبح تا صبح قبل از اینکه بره مطب بازی می کرده:))) کد داخلش نداشت. یعنی من نمی تونم اون سه تا ماشینی که دیزاین شدنو داشته باشم؟؟

خیر..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر