Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
ب نظرتون این بازی گرافیکش بیشتر یا درایو کلاپ؟

صبر کن بیاد ، مقایسه هاشون پر می شه توی نت

اما چیزی که بدیهیه بازی فقط گرافیک نیست ، FH2 یک بازی ریسینگ آرکید کامله ، اگر قرار بود فقط بازی در گرافیک خلاصه بشه الان همه داشتیم Tech Demo می دیدیم

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
ب نظرتون این بازی گرافیکش بیشتر یا درایو کلاپ؟

از نظر گرافیک نمیشه مقایسه مستقیم کرد fh 2 یه بازی open world هست که ماشینها حرکتشون به داخل جاده محدود نشده و فیزیک خیلی بالایی داره ولی dc یه بازی با جاده های بسته هست که شما نمیتونی از پیست خارج بشی فقط از نقطه a میتونی به نقطه b بری برای همین دستشون برای کار کردن روی گرافیک خیلی بازتر از fh2 بوده.

- - -ویرایش - - -

اين مسابقه با قطار بخار، فوق العادست. كل مسابقه يك طرف، صداي قطار يك طرف. واقعا مسابقه با قطار فوق العاده شده:d
Road trip ها هم خيلي خوبن، مخصوصا تو بخش چند نفره و با دوستان. به اين صورت كه با 11 تا ماشين ديگه از يك طرف نقشه راه ميوفتيد به طرف ديگه نقشه، مسابقه اي هم در كار نيست و فقط بايد با بقيه اين مسير طولاني رانندگي كنيد. از هر جاده و مسيري هم خواستيد، مي تونيد بريد.
سيستم جايزه دادن بعد هر لول آپ كه تو Forza 5 حذف شده بود، دوباره برگشته و ديگه مثل Forza 5 وسط بازي بدون پول و ماشين نمي مونيم:d

من از بخاری که از قطار خارج میشد خیلی خوشم اومد رسما طبیعی ترین بخاری بود که توی یه بازی دیده بودم.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام رفقا يه سوال دارم.من الان دانلودم به ٧٠ رسيده و زده resdy to start..واقعا تحمل ندترم ميتونم شروع كنم و صبر كنم تا صد بره؟ چون اگه مشكلي بود نميزد اماده شروع

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
سلام رفقا يه سوال دارم.من الان دانلودم به ٧٠ رسيده و زده resdy to start..واقعا تحمل ندترم ميتونم شروع كنم و صبر كنم تا صد بره؟ چون اگه مشكلي بود نميزد اماده شروع

وقتي زده ready to start
يعني مي توني شروع كني ديگه :d

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
وقتي زده ready to start
يعني مي توني شروع كني ديگه :d

اخه تو ٥ مورد عجيبي داشتم.تا لول ٥٠ رفتم بعد ديگه نتونستم بازي كنم مجبور شدم كلا رست فكتوري كنم .يكي گفت بخاطر اينه كه نذاشتي تا اخر بره و قبلش شروع كردي

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی
من کد نسخه دی وان رو زدم ولی تو گاراژ سه تا ماشین اضافه نشدن برای اینکه اضافه بشن باید بازی اپدیت بشه؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]خوب ما ديروز داشتيم ميرفتيم بازى رو بخريم كه اونجايى كه ميخواستم خريد كنم تموم كرد و احتمالا ميره واسه شنبه ، در اتفاقى خود جوش هم اين پى سى لعنتى هم بالا نمياد كه زياد نتونستم بيام فروم ، عكس ها رو همون به صورت كوچك كه ديدم داغون شدم ، ايشالا تا شنبه به صف رزمندگان هورايزن مى پيوندم [/COLOR]:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر