Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

ممنون دوست گلم:)

من نسخه ي اولتيمت رو خريدم از سايت ايكش باكس به قيمت ٩٩ دلار ناقابل:)

نسخه ی Ultimate کامل ترین نسخه هست که شامل سه ماشین نسخه ی Day one هست
31 ماشین Car pass هست که طی 6 ماه و هر ماه 5 ماشین به شما داده میشه و باید دانلود کنید و یه ماشین هم همون اول بهتون میده چون Car pass رو دارین
قسمت VIP بازی رو هم برای شما باز میکنه که شامل 1 پک ماشین های VIP هست و تعدادی Rival برای اعضای VIP , همچنین شما عضو VIP که میشین هر ماه یه تعدادی ماشین کاستومایز شده و تیونینگ شده بهتون به صورت گیفت میده ;)

انقد از بازی شات گذاشتین بازی رو گرفتم:| بعد از ظهر اومدم خونه میزنم تو گوشش اگر اینترنت یاری کرد و Day One Patch رو دانلود کردم یه چندتا شات از بازی هم میزارم:d

پ.ن: خداروشکر این سه تا ماشین Day One و اون پک رایگان حجمی نداره برای دانلود:d

آخرین ویرایش:
یه سوال دیگه من این پک ماشینها رو دانلود کردم اونایی که 10 مگ هستن اما الان بازی رو ندارم بعد از این که بازی رو خریدم ماشینها تو بازی میان ؟

بله درسته!

______

بازی همین اول کاری 1 گیگ و 310 مگ آپدیت داره:| اینا مگه نگفتن پچ روز اول 470 مگه؟8-|

یه گیگ چه خبره اخه:| احتمالش هست ابدیت با حجم بالا براش بیاد مثل بتل؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه من این پک ماشینها رو دانلود کردم اونایی که 10 مگ هستن اما الان بازی رو ندارم بعد از این که بازی رو خریدم ماشینها تو بازی میان ؟

اره فک کنم بشه

یه گیگ چه خبره اخه:| احتمالش هست ابدیت با حجم بالا براش بیاد مثل بتل؟

اگر بخوان مثل FM5 براش پک خودرو به صورت رایگان بدن آره ممکنه آپدیت های 1 گیگ به بالا داشته باشه:d
بازی کیفیتش فوقوالعادس حیف که نمیتونم امروز به نت وصل شم و شات بگیرم ایشالله بعد از آپدیت کردن بازی:d

عکس ها روح آدمو به پرواز در میاره :|
هر لحظه انتظار سخت تر میشه و من احتمال میدم تا صب بیشتر نتونم جلو خودمو بگیرم :d
و اینکه Photo Mode این بازی خواهد ترکاند ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or