Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
یه سوال کوچولو داشتم: تو روند بازی این championship هایی مه یه بار کاملشون کردیم مثلا Sport Cars میشه دوباره وقتی میگه یه championship انتخاب کنین بعد دوباره همون قبلیو انتخاب کنیم؟ اگه اینجوری باشه خب از اول یه مایشن میخری هی با همون دوباره مسابقات رو تکرار میکنی :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
والا تصویر خودش گویاست :d با این حال :d
72jdgrs7ugo9ox5o7stz.jpg
qbyy8q82aehl3o18ktud.jpg
در کل غیره AA فکر نمی کنم تفاوت خاص دیگه ایی داشته باشن :d

- - -ویرایش - - -

مطمئنی؟ اکه AF بهتر بود دیگه راست چپ نداشت مثلاً او قسمت جلو چراغ دقت کن :
ffkvxx26fdd19dwoifjr.jpg
fiadwe5xwiy7lsb36h6u.jpg
ولی انگار شیدرها یکی نیست اون قسمت سقف ماشین با سبز مشخص کردم دقت کن ! انعکاس ها خیلی ظریف تر و دقیق ترن :d

آخه سمت راست از دوربین دورتر هست، بودن و نبودن یا کیفیت AF توی فاصله‌های دورتر مشخص میشه. در مورد سقف نمیتونم نظری بدم چون نمیدونم بخاطر تغییر زاویه نسبی دوربین هست یا تغییرات دیگه. :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,113
نام
مصطفی
آخه سمت راست از دوربین دورتر هست، بودن و نبودن یا کیفیت AF توی فاصله‌های دورتر مشخص میشه. در مورد سقف نمیتونم نظری بدم چون نمیدونم بخاطر تغییر زاویه نسبی دوربین هست یا تغییرات دیگه. :D
کامنتم رو ویرایش کردم من اون قسمت بالای تصویر دقت نکردم که حق با توئه :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
یه سوال کوچولو داشتم: تو روند بازی این championship هایی مه یه بار کاملشون کردیم مثلا Sport Cars میشه دوباره وقتی میگه یه championship انتخاب کنین بعد دوباره همون قبلیو انتخاب کنیم؟ اگه اینجوری باشه خب از اول یه مایشن میخری هی با همون دوباره مسابقات رو تکرار میکنی :D

ميشه انتخاب كرد ولي تو قهرماني تاثيري نداره و شمرده نميشه:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
من حساب کردم، تموم کردن کل مسابقات بازی به اندازه 8 بار تموم کردن بخش campaign اولیه بازی طول می کشه :bighug:
البته با اولین باری که campaign تموم می کنید، این طوری نیست که همه چی تموم بشه و فقط برین مسابقه انجام بدین. بازی ادامه پیدا می کنه و حتی شخصیت های بازی هم شما رو قهرمان صدا می کنن :d
مثلا من الان اگه 4 تا قهرمانی دیگه بدست بیارم، برای بار دوم به مسابقه فینال فستیوال Horizon راه پیدا می کنم و اگه برنده بشم، دوباره باید برای فینال دور سوم یک سری مسابقه بدم.
.....
Club هم حدود 3000 پله دیگه صعود داشت و الان حدود 2700 جهانیم :|:d
البته با 11 نفر، Club هایی که جزو 1000 تا club اول leaderboardـن معمولا بیش از 100 نفر عضو دارن. 100 تا club اول هم فکر کنم همشون 1000 نفر عضو داشته باشن :|

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
دوستان يه سوال ، ما بازيمون رو پس گرفتيم و گفتن مشكل از ديسك نيست و براى نصب بازى كافيه هارد ريست كنيد و بعد بازى رو نصب كنيد ...
دقيقا اين هارد ريست چه جوريه ، ٧،٨ ثانيه لوگوى ايكس باكس رو كه نگه ميدارم خاموش ميشه و ريست نميكنه !!!
كسى ميدونه راهنماييمون كنه

آپديت : خوب هارد ريست كرديم و بازهم روى ٢٢٪ استاپ ميشه ، حقيقتا خسته شدم انقدر رفتم توپخونه و باز هم بازى درست نشد !
دوستانى كه بازى رو ندارن ولى ايكس باكس وان دارن بگن اگه شد بيارم بدم رو دستگاهتون تست كنيد ، ممنون
سلام من وان دارم ولی بازی شما رو هم دارم حالا اگه خواستی یه سر بهم بزن شاید بتونم کمکت کنم البته خودمم تازه دیروز دستگاهو گرفتم و چیز زیادی ازش نمیدونم ولی شاید بتونم کمکت کنم .

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من حساب کردم، تموم کردن کل مسابقات بازی به اندازه 8 بار تموم کردن بخش campaign اولیه بازی طول می کشه :bighug:
البته با اولین باری که campaign تموم می کنید، این طوری نیست که همه چی تموم بشه و فقط برین مسابقه انجام بدین. بازی ادامه پیدا می کنه و حتی شخصیت های بازی هم شما رو قهرمان صدا می کنن :d
مثلا من الان اگه 4 تا قهرمانی دیگه بدست بیارم، برای بار دوم به مسابقه فینال فستیوال Horizon راه پیدا می کنم و اگه برنده بشم، دوباره باید برای فینال دور سوم یک سری مسابقه بدم.
.....
Club هم حدود 3000 پله دیگه صعود داشت و الان حدود 2700 جهانیم :|:d
البته با 11 نفر، Club هایی که جزو 1000 تا club اول leaderboardـن معمولا بیش از 100 نفر عضو دارن. 100 تا club اول هم فکر کنم همشون 1000 نفر عضو داشته باشن :|

بهرام جون اين كمپين ها همون street race يا باكت ليست هستش؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
بهرام مرسى از نقد خوبت، كامل و بى نقص ...
ايشالا من هم بتونم يه روزى اين عنوان رو ( كه يه هفته هست خريدم;;) ) تجربه كنم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر