FORZA 3 OR GT5

FORZA3 OR GT5 OR NFS SHIFT

• NEED FOR SPEED SHIFT

رای‌ها: 5 3.4%
  • FORZA MOTORSPORT 3

رای‌ها: 72 49.3%
  • GRAN TURISMO 5

رای‌ها: 69 47.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    146
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان به FORZA امیدوار شدیم:biggrin1:
حالا باید بیاد ببینیم چی میشه
رنگ عوض میکنیم...:biggrin1:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
عجب ویدئو رو ویدئویی شده !! همین الان تریلر بوگاتی 1000 اسب بخاری تو Forza 3 رو دیدم !! تازه اومده ! ببینید حالش رو ببرید ! ;)

http://www.joystiq.com/2009/09/02/forza-3-welcomes-1000-horsepower-bugatti-veyron-supercar/

فقط با دیدن ویدئو میشه فهمید 1000 اسب بخار قدرت داره !! رام نشدنی هست :biggrin1:این ماشین !

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
Viva Sony

visionracer-vr3-22.jpg

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
NFS درسته که بعد از CARBON دیگه بازیه خوبی نداد اما از زمان NFS PURSCHE UNLEASHD همیشه بهترین بود.اولین بازی که زاویه دید رو در ماشین قرار داد NFS بود.
UNDERGRUOND 1 افسانه ایی بود و تا هزار سال دیگم بازی مثل اون پیدا نمیشه.
MOST WANTED هم فوق العاده بود.CARBON هم عالی بود.
اینایی که گفتی چه ربطی به Simulation Racing دارن؟
سیمولیشن ترین بازی رانندگی هم تا الان فورزا 2 هست.و همین هم باعث شد تا بازی خشکی از آب در بیاد و جالب اینه که در فورزا3 از المان هایی استفاده کردن NFS پایه گذارش بوده.
خدمتتون عرض کنم که Simulation ترین Racing ها تا به امروز روی PC عرضه شدن ،اگر هم اطلاع نداری اسم چندتاشو برات میارم هرچند فکر نمیکنم تاحالا اسمشون رو هم شنیده باشی.
Race 07 - GTR2 -rfactor - live for speed( از چپ به راست به ترتیتب از آسون به سخت)
بنابراین اینکه فک کنم Simulationترین Racing فورزا2 ـه به هیچ وجه قابل قبول نیست ، شما هم احتمالا بازی ـه Racing خشک تاحالا ندیدی که چنین حرفی میزنی.
حالا اگر شما بازهم استدلالی داری میتونی بگی ولی وقتی Shift رو بهترین بازی Racing میدونی دیگه از من کاری ساخته نیست. shift نهایتش اینه که یه بازی شبیه grid بشه ، همین!
در ضمن اصلا شما میدونی به چه بازی ای میگن Simulation؟ اگر میدونی لطفا بگو ، اگر هم نمیدونی بگو تا برات توضیح بدم! کلا کلمه ی Simulation رو گفتم ، چون میتونه برای سبک های دیگه هم به کار بره.
در مورد Forza Vs GT هم خدمتتون عرض کنم اگر کسی واقعا دنبال ماشین و Racing بازی کردن باشه این 2 تا تفاوت آنچنانی با هم از نظر گیم پلی ندارن و Racing بازها( منظور هر کسی که بازی ـه ماشین دار بازی میکنه نیست منظور Racing کارهاست که تعدادشون اینجا زیاد هم نیست) اگر امکانش رو داشته باشن هر دو رو بازی میکنن و مهم ترین بخش صحبتم از نظر یک Racing باز بهترین بازی Racing و Simulation بازی ای نیست که تعداد ماشین ها و گرافیکش بیشتر باشه بازی هست که المان های Simulation ـش بیشتر باشه(اگر خواستی توضیح هم میدم).
حالا میتونید تا ابد این بحث مسخره ی Forza Vs GT رو ادامه بدید.
راستی من حالم از BURNOUT بهم میخوره و تاحالا نیم ساعات هم بازی نکردم
کاملا مشخصه!

در مورد این عکسهایی هم که اینجا میذارین(Forza VS Real و GT vs Real) یه نقل قول از Lich King براتون میارم:
این عکس ها همه ingame هست ولی از همون حقه GT5 استفاده می کنه، گرفتن عکس در حالت photo mode و با AA خیلی بالا.
البته turn 10 هم گفته که این عکس ها همانطور که گفتن جدید تر از اون دموی E3 هست. حتی trailerی که در سایت Forza3 هست الان با تریلر داخل نمایشگاه فرق داره
حالا میتونید اینجا Wallpaperهای Forza و GT رو بیارید و با نمونه واقعی مقایسه کنید!
این یکی رو هم بخونید بد نیست:
از لحاظ گیم پلی هم که واقعاً اگر کسی هر دو رو بازی کرده باشه نمی تونه بگه دقیقاً کدوم بهتره چون هر کدومشون یسری مزایا و معایب و برتری هایی نسبت به همدیگه دارن در کنترل و رانندگی.
در پایان:
حاضرم شرط ببندم بعد از انتشار این 2 تا بازی نصف کسانی که اینجا تا قبل از انتشار کل کل میکردن حتی سراغ بازی هم نمیرن ، دسته دوم هم میرن سراغ بازی میبینن با سلایقشون سازگار نیست( بازی شاد میخوان بعد میرن سراغ Simulation) بازی رو ول میکنن و نهایتا کسانی به بازی خودشون ادامه میدن که اصلا در این بحث های مسخره شرکت نکردن!

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اینایی که گفتی چه ربطی به Simulation Racing دارن؟
خدمتتون عرض کنم که Simulation ترین Racing ها تا به امروز روی PC عرضه شدن ،اگر هم اطلاع نداری اسم چندتاشو برات میارم هرچند فکر نمیکنم تاحالا اسمشون رو هم شنیده باشی.
Race 07 - GTR2 -rfactor - live for speed( از چپ به راست به ترتیتب از آسون به سخت)
بنابراین اینکه فک کنم Simulationترین Racing فورزا2 ـه به هیچ وجه قابل قبول نیست ، شما هم احتمالا بازی ـه Racing خشک تاحالا ندیدی که چنین حرفی میزنی.
حالا اگر شما بازهم استدلالی داری میتونی بگی ولی وقتی Shift رو بهترین بازی Racing میدونی دیگه از من کاری ساخته نیست. shift نهایتش اینه که یه بازی شبیه grid بشه ، همین!
در ضمن اصلا شما میدونی به چه بازی ای میگن Simulation؟ اگر میدونی لطفا بگو ، اگر هم نمیدونی بگو تا برات توضیح بدم! کلا کلمه ی Simulation رو گفتم ، چون میتونه برای سبک های دیگه هم به کار بره.
در مورد Forza Vs GT هم خدمتتون عرض کنم اگر کسی واقعا دنبال ماشین و Racing بازی کردن باشه این 2 تا تفاوت آنچنانی با هم از نظر گیم پلی ندارن و Racing بازها( منظور هر کسی که بازی ـه ماشین دار بازی میکنه نیست منظور Racing کارهاست که تعدادشون اینجا زیاد هم نیست) اگر امکانش رو داشته باشن هر دو رو بازی میکنن و مهم ترین بخش صحبتم از نظر یک Racing باز بهترین بازی Racing و Simulation بازی ای نیست که تعداد ماشین ها و گرافیکش بیشتر باشه بازی هست که المان های Simulation ـش بیشتر باشه(اگر خواستی توضیح هم میدم).
حالا میتونید تا ابد این بحث مسخره ی Forza Vs GT رو ادامه بدید.
کاملا مشخصه!

در مورد این عکسهایی هم که اینجا میذارین(Forza VS Real و GT vs Real) یه نقل قول از Lich King براتون میارم:
حالا میتونید اینجا Wallpaperهای Forza و GT رو بیارید و با نمونه واقعی مقایسه کنید!
این یکی رو هم بخونید بد نیست:
بنده هم gtr2 رو بازی کردم هم race07.اون دوتای دیگه رو بازی نکردم.ولی نمیدونم با چه استدلالی میگین اینا سیمولیشنتر بودن.اگه اینجوریه که پایه گذار سبک سیمولیشن nfs5 porshe unleashed بود.
شما منظور منو متوجه نمیشی.من میگم سیمولیشنی مثل فورزا2 خیلی کمتر حال میده تا گرید.شاید خیلیها فورزا رو بیشتر بپسندن ولی عموما اینطور نیست.درسته از لحاظ ساخت فورزا خیلی قویتره ولی برای بازیباز اینطور نیست.همونطور که یه شرکت هواپیماسازی برای شبیه سازی و اموزش خلبانها از بازیه شبیه سازی استفاده میکنه ولی اگه همون بازی رو بزاری جلوی بازیباز نگاه هم نمیکنه.بازیباز دنبال هیجانه.حالا این هیجان در هر بازیی چه سیمولیشن چه ارکید میتونه وجود داشته باشه.
ولی این عنصر هیجان رو شرکتهای بازیسازی میتونن با یه سری ترفندهای خاصی در همون بازیهای سیمولیشن به کار بگیرن.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
در پایان:
حاضرم شرط ببندم بعد از انتشار این 2 تا بازی نصف کسانی که اینجا تا قبل از انتشار کل کل میکردن حتی سراغ بازی هم نمیرن ، دسته دوم هم میرن سراغ بازی میبینن با سلایقشون سازگار نیست( بازی شاد میخوان بعد میرن سراغ Simulation) بازی رو ول میکنن و نهایتا کسانی به بازی خودشون ادامه میدن که اصلا در این بحث های مسخره شرکت نکردن!
اصلاً چطوره کل فروم تعطیل بشه؟!:)
بحث راجع به بازی های مختلف از دیدگاههای مختلف ربطی به بازی کردن یا نکردن نداره...
بقیه رو نمی دونم ولی شخصاً تقریباً تمام ریسینگ هایی که روی Xbox اومده رو بازی کردم...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من جواب سوالم رو گرفتم! شما اصلا نمیدونی Simulation به چی میگن به همین خاطر فکر میکنی GRID یا NFS سیمولیشن هستند.
ببین دوست عزیز SimulationRacing به بازی ای میگن که همه چیز رو شبیه سازی کنه ، خب این رو که همه میدونن ولی در واقع نمیدون و نمیدونن هم که چرا نمی دونن چون نمیدونن Simulation یعنی چی!
مثال:
Simulation یعنی بازی ای که حرارت ایجاد شده در تایر بر اثر حرکات بر روی زمین و اثر منفیش بر روی حرکت رو در دور n ـم به صورت RealTime و برمبنای سرعت ، میزان گرمای زمین و ... محاسبه کنه.اصلا تا حالا فک کردی چرا در مسابقات ماشین ها بعد از چند دور میان و تایرهایشون رو عوض میکنن؟ برای خوشگلی که نیست بخاطر همین موضوعه.
حالا این چه ربطی به بازی داره؟ یک بازی Simulation میاد محاسباتی رو انجام میده که میزان حرارت لاستیک واقعا حساب بشه نه مثل GRID که همه چیزش از پیش حساب شدس! شما 9999 دور هم که GRID بازی کنی هیچ تغییری در ماشینت(از نظر کارائی موتور ، لاستیک و ...) ایجاد نمیشه فقط اگر تصادف کنی Damage میبنی همین.
یک مثال دیگه هم برات میارم شما 2 بازی Race Pro و Grid رو در نظر بگیر.
توی اولی دنده رو بذار توی حالت Manual و داخل بازی شو وقتی سرعتت رفت بالا و رسیدی به دنده 5 یهو با دنده معکوس برگرد و برس به دنده ی 1(در کسری از ثانیه!) در این حالت ماشین شما از کار میفته و دیگه راه نمیره چون جعبه دندش ترکیده! ولی تو Grid هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته!
پس متوجه استدلال من در مورد Simulation شدی؟ خب حالا نوبت شماست تا بگی با چه استدلالی موفق شدی NFS5 رو Simulation تلقی کنی!
بازیباز دنبال هیجانه.حالا این هیجان در هر بازیی چه سیمولیشن چه ارکید میتونه وجود داشته باشه.
خب من میگم Racing باز نیستی میگی نه هستم اگر بودی از یه بازی خیلی خشک Simulation نهایت هیجان رو میبردی ولی همین که چنین حسی نداری یعنی Racing باز نیستی! تمام.
اصلاً چطوره کل فروم تعطیل بشه؟!:)
بحث راجع به بازی های مختلف از دیدگاههای مختلف ربطی به بازی کردن یا نکردن نداره...
بقیه رو نمی دونم ولی شخصاً تقریباً تمام ریسینگ هایی که روی Xbox اومده رو بازی کردم...
ایده ی خوبی هست میتونی به مدیریت منتقل کنی!
مگه اصلا من با شما صحبت میکردم که اومدی پست من رو نقل قول میکنی؟
کسی بحث میکنه که اطلاعات داشته باشه ، کسی هم که اطلاعات نداشته باشه اگر فکر داشته باشه وارد بحث نمیشه که ضایع بشه ولی اگر فکر هم نداشته باشه وارد بحث میشه و شروع میکنه صحبت کردن بقیه رو هم خوشحال میکنه. به طور کلی بحث از هر دیدگاهی در مورد هر موضوعی نیازمند اطلاعات صحیح و کافیه!
سوابق Racing شما هم به من ربطی نداره نگه دار برای خودت!

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
UNDERGRUOND 1 افسانه ایی بود و تا هزار سال دیگم بازی مثل اون پیدا نمیشه.
سیمولیشن ترین بازی رانندگی هم تا الان فورزا 2 هست.
راستی من حالم از BURNOUT بهم میخوره و تاحالا نیم ساعات هم بازی نکردم
شدیدا با این حرفات موافقم. مخصوصا NFS UG 1 که واقعا شاهکار به تمام معنا بود. از هیجان زیاد تا بهترین موسیقی های ممکن و خلاصه دیوانه کننده بود. در مورد BurnOut هم منم خیلی بدم میاد. فورزا 2 هم که دیگه نیازی به تعریف نداره!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من جواب سوالم رو گرفتم! شما اصلا نمیدونی Simulation به چی میگن به همین خاطر فکر میکنی GRID یا NFS سیمولیشن هستند.
ببین دوست عزیز SimulationRacing به بازی ای میگن که همه چیز رو شبیه سازی کنه ، خب این رو که همه میدونن ولی در واقع نمیدون و نمیدونن هم که چرا نمی دونن چون نمیدونن Simulation یعنی چی!
مثال:
Simulation یعنی بازی ای که حرارت ایجاد شده در تایر بر اثر حرکات بر روی زمین و اثر منفیش بر روی حرکت رو در دور n ـم به صورت RealTime و برمبنای سرعت ، میزان گرمای زمین و ... محاسبه کنه.اصلا تا حالا فک کردی چرا در مسابقات ماشین ها بعد از چند دور میان و تایرهایشون رو عوض میکنن؟ برای خوشگلی که نیست بخاطر همین موضوعه.
حالا این چه ربطی به بازی داره؟ یک بازی Simulation میاد محاسباتی رو انجام میده که میزان حرارت لاستیک واقعا حساب بشه نه مثل GRID که همه چیزش از پیش حساب شدس! شما 9999 دور هم که GRID بازی کنی هیچ تغییری در ماشینت(از نظر کارائی موتور ، لاستیک و ...) ایجاد نمیشه فقط اگر تصادف کنی Damage میبنی همین.
یک مثال دیگه هم برات میارم شما 2 بازی Race Pro و Grid رو در نظر بگیر.
توی اولی دنده رو بذار توی حالت Manual و داخل بازی شو وقتی سرعتت رفت بالا و رسیدی به دنده 5 یهو با دنده معکوس برگرد و برس به دنده ی 1(در کسری از ثانیه!) در این حالت ماشین شما از کار میفته و دیگه راه نمیره چون جعبه دندش ترکیده! ولی تو Grid هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته!
پس متوجه استدلال من در مورد Simulation شدی؟ خب حالا نوبت شماست تا بگی با چه استدلالی موفق شدی NFS5 رو Simulation تلقی کنی!
خب من میگم Racing باز نیستی میگی نه هستم اگر بودی از یه بازی خیلی خشک Simulation نهایت هیجان رو میبردی ولی همین که چنین حسی نداری یعنی Racing باز نیستی! تمام.
ایده ی خوبی هست میتونی به مدیریت منتقل کنی!
مگه اصلا من با شما صحبت میکردم که اومدی پست من رو نقل قول میکنی؟
کسی بحث میکنه که اطلاعات داشته باشه ، کسی هم که اطلاعات نداشته باشه اگر فکر داشته باشه وارد بحث نمیشه که ضایع بشه ولی اگر فکر هم نداشته باشه وارد بحث میشه و شروع میکنه صحبت کردن بقیه رو هم خوشحال میکنه.
سوابق Racing شما هم به من ربطی نداره نگه دار برای خودت!
فکر کنم یه بچه 2ساله هم بدونه سیمولیشن یعنی چی.البته با اینایی که گفتی باید میزان دقیق مصرف بنزین انحراف به چپ و راست در میزان سرعتهای مختلف و با توجه به قدرت مانور ماشین بر اساس تایر و وزن ماشین و آیرودینامیک بودن ماشین و قدرت هندلینگ و اگزوزو هرچیزی که شما متخصصان دنیای مکانیک میدونین و من بی سواد نمیدونم شامل میشه.
پسر دایی بنده مهندس مکانیک هست و زمانی که فورزا بازی میکردیم ماشین رو کلا ایشون تیونینگ میکرد و تمام قطعات لازم رو میخرید و به خاطر همینم بود که بنده همیشه مثل اب خوردن در هر درجه سختی اول میشدم.لازم به ذکر که بنده به خاطر همین سطح واقع گرایانه گیم پلی این بازی 3بار بازی رو پس دادم ولی دوباره رفتم خریدم پس لطفا اظهار نظر بدون اطلاع نکنید.
یا شما منظور منو متوجه نمیشی یا من در رسوندن منظورم به شما ضعف دارم.اگر شما به nfs5 نگاه کنی و با توجه به nfsهای قبلی متوجه میشی که این بازی خیلی سیمولیشنتر هست.حداقل نسبت به شماره های قبلیش.
شما میگی کسی که بگه مثلا فلان بازیه سیمولیشن خشک هست قطعا سیمولیشن باز نیست.در حالیکه این به مهارت تیم سازنده برای ایجاد خلاقیت و هیجان در بازی بر میگرده.
شما میگی بازیه سیمولیشن نمیتونه هیجان داشته باشه که این حرفتون از اون حرفهاست.اگه اینجوریه پس یه بازیه فوتبال هم که همه دنبال این هستن که سیمولیشن باشه نمیتونه هیجان داشته باشه که بازم این حرف غلط هست چون فوتبال هرچقدر شبیه سازیش قویتر باشه لذت بازی بیشتر میشه.
من با این حرفتون که میگین بازیه سیمولیشن همینه ولاغیر مشکل دارم.
در ضمن مقداری هم ارومتر برخورد کن تا این تایپیک دوستانه به دعوا نکشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,085
نام
نـــــــویـــــــــد
اون Trailer بوگاتی فوق العاده بود ! واقعا تو 2 سال چه کردن :biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
فکر کنم یه بچه 2ساله هم بدونه سیمولیشن یعنی چی.البته با اینایی که گفتی باید میزان دقیق مصرف بنزین انحراف به چپ و راست در میزان سرعتهای مختلف و با توجه به قدرت مانور ماشین بر اساس تایر و وزن ماشین و آیرودینامیک بودن ماشین و قدرت هندلینگ و اگزوزو هرچیزی که شما متخصصان دنیای مکانیک میدونین و من بی سواد نمیدونم شامل میشه.
خیلی از این هایی که میگی هست اتفاقا ، دلیل نمیشه چون آیتم دیدنی نیستن پس وجود هم نداشته باشن! هوا هم دیدنی نیست ولی شما تنفس میکنی.
شما اگر RacePro بازی کرده باشی و توضیحاتش رو خونده باشه توی Hints هاش به این موضوع اشاره میکنه که در مسیر مستقیم سعی کنید ماشین رو بچسبونید به پشت ماشین جلویی و بعد یک مدت سبقت بگیرید تا راحت حریف رو رد کنید ، چرا؟ چون مقاومت هوا رو ماشین جلویی به دوش و شما با سرعت بیشتری از کنارش عبور میکنید!
پسر دایی بنده مهندس مکانیک هست و زمانی که فورزا بازی میکردیم ماشین رو کلا ایشون تیونینگ میکرد و تمام قطعات لازم رو میخرید و به خاطر همینم بود که بنده همیشه مثل اب خوردن در هر درجه سختی اول میشدم
انشالله اگر وصل شدید به Live یکبار با هم یک Simulation Racing بازی میکنیم یا کلا هر Racingـی که شما بگی.
یا شما منظور منو متوجه نمیشی یا من در رسوندن منظورم به شما ضعف دارم.اگر شما به nfs5 نگاه کنی و با توجه به nfsهای قبلی متوجه میشی که این بازی خیلی سیمولیشنتر هست.حداقل نسبت به شماره های قبلیش.
من هر چه قدر توضیح میدم باز شما حرف خودتون رو میزنید پس کلا بیخیال. من یک ساعت Simulation رو تعریف کردم باز شما رفتی اول خط.
شما میگی بازیه سیمولیشن نمیتونه هیجان داشته باشه که این حرفتون از اون حرفهاست
این رو که شما گفتی نه من! شما گفتی SHIFT چون هیجان داره ، منم گفتم Simulation هیجان داره Racing باز هیجانش رو متوجه میشه.
پ.ن: یه نکته کلی ، نیازی نیست برای اثبات حرفاتون مدارک تحصیلیتون رو رو کنید چون اصلا ارزشی نداره و کسی هم توجه نمیکنه.
پ.ن2: من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم ، حوصله ندارم یک ساعت صحبت کنم بعد برگردم اول خط یه سری هم با رونمایی مدرک سعی کنن بگن اشتباه میکنی.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
شما اگر RacePro بازی کرده باشی و توضیحاتش رو خونده باشه توی Hints هاش به این موضوع اشاره میکنه که در مسیر مستقیم سعی کنید ماشین رو بچسبونید به پشت ماشین جلویی و بعد یک مدت سبقت بگیرید تا راحت حریف رو رد کنید ، چرا؟ چون مقاومت هوا رو ماشین جلویی به دوش و شما با سرعت بیشتری از کنارش عبور میکنید!
.
خوب اینی که الان گفتی که همون حرف من در مورد آیرودینامیک هست که.یعنی ماشین جلویی باد رو میشکنه و نمیزاره باد سرعت شما رو کم کنه.که به عبارتی در بازیهای ریسینگ هم بهش DRAFT گفته میشه.(البته اگه درست یادم باشه)
منم از شما عذر خواهی میکنم و اعتراف میکنم که انقدر بد حرف زدم که شما رو گمراه کردم و نتوسنتم منظورم رو برسونم.
ببین دوست عزیز من و شما برای چی بازی میکنیم.1-بخاطر اینکه سرمون گرم شه و یه جور استراحت و دوری از مشغله های ذهنی.2-انجام کارهایی که تو واقعیت نمیتونیم انجامشون بدیم ولی خیلی دوست داریم انجام بدیم.(مثلا 8 نفر و همزمان بزنیم):biggrin1: و در نهایت ایجاد هیجان در ما.
فورزا 2 یک شبیه ساز و سیمولیشن بی نظیر بود.یعنی اگه شما در قسمت تیونیگ CHAMBER لاستیکها رو یکم اشتباه تنظیم میکردی سر پیچها یا چپ میکردی یا سر میخوردی و یا حتی در حالت مستقیم روندن هم اگه سرعتت بالا بود منحرف میشدی که این نشان از دقت بالای سازنده ها داشت.با کوچکترین اشتباه مجبور بودی بازی رو RESTART کنی.
اگه مثلا با 80 از پشت میکوبیدی به ماشین جلوییت گیربوکست سرویس میشد رسما:biggrin1:
که در نهایت بعد از 2-3 ماه بازی کردن یواش یواش خستت میکرد.
من میگم اگه اینجوری نیست پس چرا سازنده ها در شماره سوم اومدن برگشت به عقب رو گذاشتن؟چرا تا حدودی سبک آرکید هم به بازی اضافه شده که دیگه مثل قبل مجیور نیستی با 50 تا مثل لاکپشت بپیچی و در این شماره میتونی یکم مهیج تر بپیچی و علاوه بر اینها اومدن قسمت فوق العاده مهیج DRIFT که فوق العاده زیاد طرفدار داره رو به بازی اضافه کردن.
خوب من دارم میگم تمام این کارها رو برای این کردن که من و شما بعد از 2 ماه بازی رو نندازیم کنار.ما میخوایم بازی کنیم و لذت ببریم و هیجان.حالا نه مثل BURNOUT اونجوری مسخره بازی و بچه بازی نه مثل فورزا 2 انقدر شبیه سازی شده و دقیق.اگه بخوایم تجربه رانندگی واقعیه رو داشته باشیم خوب چه کاریه بازی کنیم ماشین بابامون(البته اگه بده:biggrin1:)ازش میگیریم میریم باهاش رانندگی دیگه صد درصد واقعی انجام میدیم.:laughing:
در مورد NFS هم بنده نگفتم سیمولیشن هست دقیقا همونی هست که خودت گفتی نه سیمولیشن هست و نه آرکید و مثل گیرید این وسط گیر کرده و همین میتونه رمز موفقیت باشه چون هم مقداری واقع گرایی داره و هم اون هیجانی که باید داشته باشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر